Студентська весна -2015

Світле Велике свято Воскресіння Христове принесло на нашу Землю сонечко,  весняне тепло та гарний настрій. При такому загальному піднесенні  академія звітувала на обласному міжвузівському мистецькому фестивалі-конкурсі «Студентська весна».
Цей конкурс проводиться щорічно з метою подальшого розвитку аматорського мистецтва, патріотичного виховання серед студентської молоді, активізації діяльності та популяризації творчості молодіжних колективів та виконавців.
Конкурсна програма, яку запропонував наш навчальний заклад, тривала  1 годину. Аматорське мистецтво представили на огляд журі та глядачам усі художні колективи культурно-освітнього відділу.
Розпочався конкурс хореографічною композицією «А калина, не верба» у виконанні студенток, солістів народного ансамблю «Міленіум», яких готувала до виступу Ірина Прилипко, студентка факультету економіки та менеджменту.
Особливо колоритно виступили народні колективи: ансамбль танцю «Ярина» (керівник Микола Троян), фольклорний ансамбль «Маланка» (керівник, заслужений працівник культури України Юлія Глущенко) та ансамбль сучасної пісні «Мал-а-хіт» (керівник Світлана Курбацька).
Тепло сприймалися глядачами звітні художні номери у виконанні хору «Еней» (керівник Володимир Миронов) та вокально-інструментального гурту «Агроджаз» (керівник Микола Лобачевський).
Патріотично прозвучали  твори у виконанні учасників театру гумору (керівник Олександр Сергієнко) та виконавиці розмовного жанру Луізи Гребінченко, яка майстерно прочитала уривок із поеми О.Довженка «Мати».
Професійно провели звітний фестиваль-конкурс ведучі Олена Нікіфоренко, Богдан Шевченко та Віталій Мусієнко.
Журі фестивалю (голова, директор Комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Дмитро Соколов) відмітило високий рівень організації фестивалю та зрослу виконавську майстерність аматорських колективів.