Студенти-іноземці на сцені ПДАА

СТУДЕНТИ-ІНОЗЕМЦІ НА СЦЕНІ ПДАА:
«ДАВАЙТЕ ПОЗНАЙОМИМОСЯ!»

Щороку упродовж 35 років на факультеті підготовки іноземних громадян проходять концерти, де іноземці представляють свої країни, знайомлять усіх зі своїми традиціями та культурою, демонструють свої успіхи в оволодінні українською чи російською мовами.

14 квітня 2016 року студенти факультету підготовки іноземних громадян підготували концертну програму, яку вони традиційно назвали «Давайте познайомимося!».
На коцерті студенти-іноземці розповіли про свої рідні країни – Єгипет, Йорданію, Китай, Лівію, Марокко, Судан, Туніс. Прекрасну арабську пісню виконав лівієць Бібані Імед. Своїм талантом вразила всіх студентка із Марокко Ель Омарі Ая: вона співала українські народні пісні, як справжня українка: проникливо й чуттєво. Сучасні українські та російські пісні звучали у виконанні іноземців не гірше, ніж у представників великого шоу-бізнесу.

Іноземних студентів підтримали студенти й викладачі аграрної академії, студенти Полтавського кооперативного технікуму, які підготували прекрасні танцювальні номери. На концерті були присутні й представники фірм-посередників із Китаю та Пакистану, яким дуже сподобався концерт. Від імені ректорату учасників концерту привітав проректор з науково-педагогічної, наукової роботи професор О.О. Горб.