Студенти-іноземці знайомляться з українським та європейським мистецтвом.

8 червня 2017 року студенти факультету підготовки іноземних громадян побували в Полтавській галереї мистецтв. Студенти-іноземці ознайомилися з експозицією художнього музею та залу дитячої творчості імені Саші Путрі, прекрасними статуями та скульптурами Зимового саду.

Студентів вразила кількість експонатів галереї – понад 9 тисяч! Уважно розглядали іноземці твори європейських художників, дуже сподобалися полотна Миколи Ярошенка, які займають 2 зали музею. Адже серед них були і пейзажі рідних країн студентів. Вразили також іноземців картини й інших талановитих полтавських художників: Марії Башкірцевої, Катерини Білокур, Григорія та Івана М'ясоєдових та багатьох інших. Про свої враження від цікавої екскурсії іноземні студенти розповіли у своїх письмових роботах. «Подібні навчальні екскурсії носять не лише пізнавальний характер, – розповіла старший викладач кафедри української та російської мов Мікос І.М. – Вони призначені розширяти словниковий запас студентів, розвивати їх творчу уяву, формувати емоційну сферу особистості: почуття прекрасного, відчуття радості пізнання».