Студенти відвідали військовий госпіталь

Після проведення 21 жовтня благодійного балу «Живи добром – твори дива» в стінах 5-го навчального корпусу  Полтавської державної аграрної академії, на який були запрошені благодійні організації міста, серед яких був фонд Андрія Матковського «Полтавська родина», що допоміг нам у зборі коштів. За  кошти які виділив фонд, студенти Полтавської  державної аграрної академії та Полтавського університету економіки та торгівлі разом з волонтерським центром «ПУЛЬС» придбали речі особистої гігієни та 23 жовтня віднесли їх воїнам АТО у Полтавський обласний воєнний госпіталь. Кожному учаснику АТО був особисто вручений пакунок із речами. Хоч маленьку краплинку доброти студенти змогли передати нашим захисникам. В цей складний час все залежить від кожного з нас, тож давайте допомагати один одному.

СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!!!