Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука оголосила результати конкурсу!!!

Згідно з рішенням Правління Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» переможцями Конкурсу – 2012/13    Стипендіальної програми «Завтра.UA» вважаються ті конкурсанти, підсумкова оцінка яких дорівнює або вища за 67,75 балів у загальному рейтингу конкурсантів. Таким чином, конкурсанти, які зайняли у загальному рейтингу позицію з 1 по 320 вважаються стипендіатами Стипендіальної програми «Завтра.UA» – 2012/13.
      Студенти Полтавської державної аграрної академії успішно подолали останній етап конкурсу і отримали довгоочікувану ПЕРЕМОГУ!!!

Переможці Полтавської державної аграрної академії
      1) Косовська Інна Володимирівна, студентка 3 курсу факультету обліку та фінансів

2) Постіл Юлія Олександрівна, студентка ОКР «Магістр» факультету економіки та менеджменту

3) Олійник Аліна Сергіївна, студентка ОКР «Магістр» факультету економіки та менеджменту

4) Будник Анна Михайлівна, студентка 4 курсу факультету обліку та фінансів

5) Власенко Аліна Олександрівна, студентка 3 курсу факультету економіки та менеджменту

6) Локес Терезія Петрівна, ОКР «Магістр» факультету ветеринарної медицини

7) Ватага Людмила Володимирівна, студентка 3 курсу факультету обліку та фінансів

8) Есаулова Яна Вячеславівна, студентка ОКР «Спеціаліст» факультету економіки та менеджменту

9) Педора Євгеній Володимирович, студент ОКР «Магістр» інженерно-технологічного факультету

Вітаємо переможців Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA»! Так тримати!!! Молодці!

За подальшою інформацією щодо проведення Форуму Стипендіатів (який відбудеться в травні) слідкуйте на сайті Програми zavtra.in.ua та на своїй електронній пошті.