Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад....

Полтавська державна аграрна академія оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
- доцент (0,9 ст.) кафедри організації обліку та аудиту;
- доцент (0,9 ст.) кафедри маркетингу;
- доцент кафедри селекції, насінництва і генетики;
- доцент кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування;
- доцент кафедри землеробства і агрохімії;
- доцент  кафедри машини та обладнання агропромислового виробництва (2 посади);
- старший викладач кафедри іноземних мов та українознавства;
- старший викладач кафедри (0,5 ст.) кафедри маркетингу;
- старший викладач кафедри економіки підприємства;
- старший викладач кафедри бізнес-адміністрування та права;
- старший викладач (0,75 ст.) кафедри машини та обладнання агропромислового виробництва;
- старший викладач кафедри ремонту машин і технології конструкційних матеріалів;
- старший викладач кафедри технології виробництва продукції тваринництва;
- старший викладач кафедри розведення і генетики сільськогосподарських тварин;
- старший викладач кафедри хірургії та акушерства;
- старший викладач (0,85 ст.) кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи;
- асистент (0,25 ст.) кафедри хірургії та акушерства.

Вимоги до претендентів: наявність відповідної вищої освіти, наукового ступеня, вченого звання за фахом, що відповідає профілю кафедри, стажу і досвіду викладання у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації.

Обов’язкові документи, що подають на конкурс: заява про допуск до участі у конкурсі; особовий листок з обліку кадрів; автобіографія; копії документів про повну вищу освіту та науковий ступінь; атестатів доцента, професора; список наукових праць; довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

Термін подання документів 30 днів від дня опублікування оголошення.

Адреса академії: м. Полтава, вул. Сковороди 1/3, тел.: 2-28-01