В академії проведено підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників Навчально-наукового комплексу ПДАА

В Полтавській державній аграрній академії відповідно до графіку підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів агропромислового комплексу України на 2015 р. та навчально-тематичної програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» з 14 вересня по 25 вересня 2015 р. проведено підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників Навчально-наукового комплексу Полтавської державної аграрної академії. Кваліфікацію підвищили 90 осіб. Зокрема, науково-педагогічні працівники Полтавської державної аграрної академії, науково-педагогічні та педагогічні працівники Аграрно-економічного коледжу, Аграрного коледжу управління і права, Хорольського агропромислового коледжу, Лохвицького технологічного технікуму, Хомутецького ветеринарно-зоотехнічного технікуму та Березоворудського технікуму.

Семінар «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» проведено навчально-науковим інститутом післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України. Відкрив семінар Пабат Віктор Олексійович, доктор с.-г. наук, професор, заступник директора ННІ ПО НУБіП України.

Протягом тижня науково-педагогічні та педагогічні працівники Навчально-наукового комплексу Полтавської державної аграрної академії мали змогу спілкуватися з висококваліфікованими працівниками навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України Скрипниченко Владиславом Анатолійовичом, к.е.н., доцентом кафедри інноваційної діяльності в АПК НУБіП України, Кручек Вікторією Аркадіївною, д.пед.н., доцентом кафедри педагогіки НУБіП України, Демешкант Наталією Андріївною, д.пед.н., професором кафедри інноваційної діяльності в АПК НУБіП України, Омельченко Людмилою Миколаївною, к.пед.н., доцентом кафедри соціальної психології і педагогіки НУБіП України, Мокрієвим Максимом Володимировичом, к.е.н., доцент кафедри інформаційних систем НУБіП України, Витвицькою Ольгою Данилівною, д.е.н., зав. кафедри інноваційної діяльності в АПК НУБіП України.

Підведення підсумків та вручення посвідчень здійснено Кулаєць Марією Михайлівною, к.е.н., директором ННІ ПО НУБіП України.