В здоровому тілі здоровий дух!

Життя – це рух! А студенти Полтавської державної аграрної академії не звикли стояти на місці! З 14 по 18 квітня було проведено «Тиждень здров’я» на якому відбулось безліч цікавих заходів, що пропагандують здоровий  спосіб життя.

Кожного ранку біля навчального корпусу №5 під веселу музику студенти виконували зарядку та розминку. Було проведено «Інноваційний квест», де учасники  смартфонами фотографували QR-коди.

Для любителів рухливого способу життя організували забіг «Навколо аграрки», нагороди хлопці та дівчата отримали окремо. Серед справжніх спортивних чоловіків нагороди отримали: Долженков Владислав, Басараб Влад, Пилипенко Андрій.

Серед дівчат першими до фінішу дістались: Бардіна Тетяна, Даценко Світлана, Шевченко Юлія.

Для студентів, що не встигли прийняти участь в заходах були проведені лекції по вихованню та заохочуванню на тему «Здоровий спосіб життя»!