Відбулася ІV Науково-практична конференція

8 червня 2016 року відбулася ІV Науково-практична конференція «Християнська етика в освітньому просторі» на тему «Актуальні проблеми незалежної України у контексті євроінтеграції».

Мета конференції: донесення новітньої інформації щодо соціальних проблем українського суспільства.

У цій конференції використовувалися матеріали Міжнародного форуму «Взаємодія політиків і громадськості у просуванні християнських цінностей», що  відбувся  за  ініціативою  міжфракційного  депутатського  об’єднання   «За духовність, моральність та здоров’я України» 2-3 червня 2016 року. У заході  брали участь народні депутати України, представники органів влади та місцевого самоврядування, члени парламентів країн Євросоюзу, представники релігійних і громадських організацій.

На конференції використовувався формат панельної дискусії, в якій прийняли участь: зав. кафедри філософії, історії та педагогіки ПДАА, професор, кандидат філософських наук  Шейко С.В., проректор з науково-педагогічної, гуманітарної освіти та виховання Української медичної стоматологічної академії, доцент кафедри суспільних наук, українознавства та української мови,  кандидат історичних наук Ставицька Н.П., настоятель Римо-католицької церкви, Отець Лукаш Майдан, священник Українсько греко-католицької церкви, Отець Максим Кролевський, старший викладач кафедри соціальної та корекційної педагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Златопольська Н.В., начальник віддулу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Ухань О.А., директор ЗОШ № 18 Горіна О.Й., вчителі шкіл м.Полтави, голова громадської організації "Центр допомоги вагітним" Карацюпа М.В., методисти методичного кабінету при управлінні освіти Полтавського міськвиконкому Горбаньова Н.М. та Горпинченко Н.А., методист Полтавського обласного інституту Післядипломної освіти педагогічних працівників імені М.В. Остроградського Діряга Л.М.

Мітки: