Відкрита лекція на тему: «Шляхи попередження корпоративного шахрайства»

12 березня 2015 року в стінах Полтавської державної аграрної академії відбулася зустріч із Володимиром Семченком – керівником представництва компанії «Приватна поліцейська компанія», який провів відкриту лекцію на тему: «Шляхи попередження корпоративного шахрайства».

На даний захід були запрошені студенти факультетів економіки та менеджменту і обліку та фінансів ОКР «Спеціаліст», ОКР «Магістр».

У ході лекції були обговорені наступні питання:

• введення у функціонування системи корпоративного контролю та попередження шахрайства;
  • усунення ризиків кадрової політики компанії, спрямованих на зловживання з боку персоналу;
  • формування корпоративної культури як форми попередження корпоративного шахрайства;
  • оцінка ефективності роботи системи попередження корпоративного шахрайства.

Наприкінці було проведено обговорення питань, які викликали інтерес у студентів.
Зацікавленість і проявлений інтерес підтверджують актуальність даного напрямку дослідження.