Вітальне слово ректора академії Аранчій В.І., з нагоди дня знань.

Дорогі колеги, першокурсники, студенти!

У перший день навчального року від імені всього колективу Полтавської державної аграрної академії сердечно бажаю усім нам бути на рівні високих вимог сучасного життя. Країні надзвичайно потрібні наші знання, наш реальний внесок у велику справу розвитку демократичної процвітаючої України. Наш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави вже в недалекому майбутньому.
Особливого привітання заслуговують наші першокурсники, яким ми дякуємо за безпомилковий вибір нашого навчального закладу. Запевняємо Вас, що роки, проведені в Академії, стануть найкращим періодом Вашого життя. Ви здобудете нових друзів і мудрих наставників, отримаєте нові якісні знання та навички, престижну професію.
Бажаю і викладачам, і студентам уміння примножувати свою енерґію, успіхів у навчанні та роботі й нових досягне
нь
.