Волонтерська допомога воїнам АТО

Трагічні події на буремному сході нашої держави не залишають байдужими ні одне серце.
Не стоять осторонь і студенти Полтавської аграрної академії. Завдяки плідній роботі волонтерів волонтерського центру «Пульс» та підтримці студентської ради академії, минулими вихідними, а саме в суботу 13 грудня  було відправлено чергову волонтерську допомогу в зону АТО, хлопцям, що мужньо захищають кордони нашої держави.
За гроші, що були зібрані волонтерським центром «Пульс» був куплений теплий одяг, продукти, предмети гігієни та ліки. Ми змогли передати маленьку краплинку тепла наших сердець захисникам нашого спокою.
Сподіваємося, що все це допоможе нашим військовим на передовій і дякуємо всіх небайдужих, хто долучився до збору коштів!
СЛАВА УКРАЇНІ!