Виїзне лабораторне заняття на базі ТОВ з ІІ «Новофарм»

19 квітня на базі ТОВ з ІІ «Новофарм» смт. Нові Санжари Полтавської області відбулося виїзне лабораторне заняття здобувачів вищої освіти 4 курсу інженерно-технологічного факультету з дисципліни «Технічний сервіс в АПК» на тему: «Технічний сервіс сільськогосподарської техніки закордонного виробництва». Викладачі кафедри ремонту машин і технології конструкційних матеріалів: к.т.н., доцент Горбенко Олександр Вікторович, к.т.н., старший викладач Келемеш Антон Олександрович.

Здобувачів ознайомили з сучасною сільськогосподарською технікою, з проведенням операцій передпродажного сервісного обслуговування, з особливостями та специфікою проведення періодичного технічного обслуговуванням, з формою організації діяльності спеціалізованих сервісних підприємств. Продемонстрували сучасні методи ремонту техніки за допомогою новітнього обладнання.