Визначна перемога команди квн «смт»!

В Одеському державному аграрному університеті закінчився XI сезон Аграрної ліги КВН України. В змаганнях брали участь 14 команд вищих аграрних навчальних закладів України.
 В запеклій  грі на кубок КВН Аграрної ліги команда СМТ нашої академії виборола перемогу,  залишивши позаду КВНщиків із Мелітополя (Таврійський державний агротехнічний університет) та Харкова (Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва).
 Таким чином,  кубок КВН Аграрної ліги знову повернувся до Полтавської державної аграрної академії. Перший раз цей кубок виграла в 2006 році  команда КВН академії  «Екстримал».
 Вітаємо команду у складі студентів факультету економіки та менеджменту: Стеблівського Владислава – капітан;
Назаренка Антона;
Тація Юрія;
Манька Станіслава;
Севрюкова Владислава;
Фененка Олександра;
Павлика Руслана.

Вдалої вам сесії та нових перемог!

Для інформації: Аграрна ліга КВН  - це спільний проект Асоціації «КВН України» та Міністерства аграрної політики та продовольства України, започаткований у 2006 році.