«Як підняти українську економіку»

21 квітня 2015 року в стінах Полтавської державної аграрної академії відбулася зустріч викладачів та студентів факультетів економіки та менеджменту і обліку та фінансів із Андрієм Новаком – кандидатом економічних наук, українським економістом, політологом, громадським діячом, автором понад 170 статей з економіки,.
Мета зустрічі – презентація його книги «Як підняти українську економіку».
У своїй доповіді Андрій Новак зазначив першопричини економічної стагнації в Україні та наголосив на взаємоузгодженому використанні важелів економічної політики як необхідної передумови забезпечення зростання вітчизняної економіки.
Особливий інтерес у студентів викликала трифункціональна економічна модель, яка базується на запровадженні механізмів підвищення ефективності роботи трьох головних функцій економічної системи: функції виробництва, функції продажу і функції розподілу, а також покращення їх взаємодії. Дана тема надзвичайно зацікавила студентів, тому презентація закінчилась гарячими дискусіями.
На закінчення зустрічі Андрій Новак подарував кожному студенту книгу зі своїм автографом.