Знайомтеся: Марокко!

Студенти із Марокко відкрили цікаву фотовиставку, яка презентує їх улюблену батьківщину. Під керівництвом куратора групи № 2 Мікос І.М. студенти-іноземці відібрали прекрасні фотографії, які розповідають про найяскравіші факти життя цієї екзотичної країни.
Із яскравих світлин ви можете дізнатися про різні марокканські міста. Наприклад, місто Фес – це місто-лабіринт і місто-трудівник, місто ремесел; місто Шефшауен – місто-хмаринка, або небесне місто, де все блакитне: небо, гори, будинки й вулиці. Прекрасні види Касабланки – другого найбільшого міста в Африці після Каїра. Марракеш – червоне місто, місто-позитив, місто-свято, місто Агадир – найпопулярніше місце для серфінгу, а місто Ерфуд – це ворота Сахари...

У Рабаті – столиці Марокко – знаходиться Королівський палац. До речі, усі марокканці люблять свого короля Мухамеда VI. Він зі своєю родиною – у центрі фотовиставки. На цій світлині бачимо надпис: «Марокко – країна миру, злагоди, толерантності та спокою». Тож завітайте на фотовиставку, яку з любов’ю створили студенти факультету підготовки іноземних громадян! А потім уже можна й до Марокко!