Золота перемога Євгена Богодайка!

Золота  перемога  Євгена  Богодайка!

Нещодавно у голландському місті Ейндховен  закінчився Чемпіонат Європи з плавання. В складі параолімпійської збірної України з плавання були і студенти 3 –го курсу факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва Євген Богодайко та  Юрій Божинський.

Євген Богодайко з друзями по команді.

Майстер спорту України міжнародного класу з плавання  Євген Богодайко  виборов титул чемпіона Європи з плавання. Його результат  7 золотих медалей та 2 срібних.

Юрій Божинський

Юрій Божинський виборов золоту медаль з плавання на 100 метрівці на спині.

Як написали засоби масової інформації, які висвітлювали Чемпіонат Європи з плавання, Євген був найяскравішим в українській команді серед чоловіків. Він являється лідером національної параолімпійської збірної команди з плавання.

Тренує  спортсменів- плавців професор кафедри фізичного виховання та спорту, заслужений тренер України з плавання Бойко Галина Миколаївна.

Пишаємося здобутками спортсменів, зичимо нових перемог!