Зустріч студентів з Оленою Никифоренко

Не зважаючи на холодну погоду, студенти в аудиторіях гріються не тільки на лекціях і семінарах, а і у на заходах, які організовує студентська рада спільно зі студентським науковим товариством. 18 березня відбулася зустріч із заступником директора Творчо-виробничого об’єднання художньо-розважальних програм і трансляцій ОДТРК "ЛТАВА", координатором Молодіжної експериментальної студії «МЕС», і просто цікавою жінкою – Оленою Никифоренко . Сама ведуча на захід запросила студентку нашої академії Євгенію Держговську, яка нині працює ведучою новин.
Студенти охоче слухали, та задавали питання.
Тож усіх бажаючих запрошуємо проявити себе у ролі ведучих, операторів, режисерів, сценаристів і журналістів кожного понеділка на 16:00 на ОДТРК «Лтава». Можливо, саме Ви потім будете зіркою телеекранів.