Зустріч з представниками фірм-партнерів академії

17 травня 2017 року у Полтавській державній аграрній академії на базі факультету підготовки іноземних громадян відбулася зустріч з представниками фірм-партнерів академії, які займаються набором кандидатів на навчання в академії, та представниками компанії “GLOBAL EDUCATION CAREER COUNSELLING CENTER”, що співпрацює з університетами  Індії, Непалу, Пакистану.
Темою обговорення стало визначення шляхів співпраці та обміну між науковцями та студентством Індії і України. Гості зазначили високий рівень підготовки у ВНЗ України кваліфікованих спеціалістів у галузі сільського господарства. Особливо зацікавилися факультетом ветеринарної медицини та інженерно-технологічним факультетом.

У зустрічі взяли участь проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Горб О. О., в. о. декана факультету підготовки іноземних громадян ПДАА Токуєва Н. В., начальник відділу міжнародних зав’язків  Капіталова Т.І. Сподіваємося на подальшу співпрацю!