Звіт про проведення "Наукового пікніка"

ЗВІТ
ПРО ПРОВЕДЕННЯ «НАУКОВОГО ПІКНІКА» Факультету економіки та менеджменту з нагоди Фестиваля науки ПДАА

Керівник: завідувач кафедри маркетингу д.е.н., пофесор Писаренко В.В.

Секретар: доцент, докторант кафедри економіки підприємства,

к.е.н., доцент Самойлик Ю.В.

Заходи:

1.     Презентація «Покоління – Z – Нова наука – Нова освіта» (Комаріст О.І., к.е.н., доцент, доцент кафедри маркетингу)

Під час презентації було проведено експертне-опитування щодо впливу нових тенденцій розвитку суспільства на зміни в економічній освіті і науці.

Були задані дискусійні питання:

Самойлик Ю.В., к.е.н., доцентом щодо особливостей розвитку економічної освіти в умовах нових вимог Покоління-Z. Терещенком І.О., к.е.н., доцентом щодо градації межі поколінь в історичній ретроспективі.

2.     Майстер-клас – тренінг «Психічний стан сучасного викладача як форма виразу його іміджу» (Шупта І.М., к.п.н., доцент, доцент кафедри публічного адміністрування)

У процесі тренінгу було обговорено особливості невербального впливу викладача на аудиторію під час викладання, виявлено напрямки боротьби зі стресовими ситуаціями. Викладачі поділились власним досвідом боротьби зі стресами та утримування уваги студентів.