Спеціальність "Агроінженерія"

208 Агроінженерія

Сучасні технології в твоїх руках

Випускники університету нині займають керівні посади як в українських, так і в іноземних бізнес-структурах, працюють у державних органах влади та в різних міністерствах України

Зміст підготовки

років навчаємо інженерів для агропромислового комплексу

кваліфікованих випускників

актуальних курсів та дисциплін для індивідуального вивчення

Що на вас чекає під час навчання:

Насичена навчальна програма

Лекції, практичні та семінарські заняття, курсові роботи, – що дозволяє розкрити сучасні аспекти агроінженерії, які розглядаються на основі новітніх наукових даних.

Вирішення професійних ситуацій

Ви набудете практичних навичок на заняттях під час розв’язання професійних ситуацій та отримаєте досвід, необхідний для роботи.

Персональний куратор

Вам надає допомогу куратор (викладач) у вирішенні будь-якого питання протягом усього періоду навчання. Ще у вас буде студентський куратор — ваш друг і наставник.

Сучасні інструменти

Новітні методики у викладанні навчального матеріалу у тісному поєднанні з практикою. Залучення до тематичних лекцій стейкхолдерів.

Власний графік навчання

Ви отримаєте знання в навчальних лабораторіях, на підприємствах, а також зможете самостійно підлаштувати навчання під свій графік, з використанням навчальної платформи Moodle. Особисто поспілкуватися з викладачем  в Google Meet.

Викладачі-практики

Вас навчатимуть висококваліфіковані викладачі, найкращі представники вітчизняної і міжнародної наукової спільноти, провідні спеціалісти, які мають досвід роботи на підприємствах. Ви опановуєте тонкощі знань, які зможете закріпити на лабораторних заняттях, підтвердити під час проходження практик та у формі інформальної освіти.

Як проходить навчання?

Теорія + практика

Ви відвідуєте лекції, отримуєте практичне завдання за темою заняття та шаблон його виконання

number 1
Домашні завдання і тестування

Протягом всього курсу наші викладачі перевіряють Ваші домашні завдання, відповідають на всі питання, а куратор супроводжує під час навчання, підтримує і надихає

number 2
Живі Q&A сесії

Викладачі проводять онлайн-заняття на яких Ви можете задати питання і отримати розгорнуту відповідь у реальному часі

number 3
Диплом

Нарешті Ви проходите іспити і отримуєте диплом, який підтверджує Вашу кваліфікацію

number 4

Хто Вас буде навчати:

Горбенко Олександр
Ляшенко Сергій
Келемеш Антон
Шейченко Віктор
Лапенко Григорій

Наші переваги

Навчальна програма дозволить Вам отримати всі базові знання з технічних дисциплін.

Ви маєте змогу навчатися у спеціалістів-практиків та фахівців конкретної спеціальності безпосередньо з виробництва.

Від відео-конференцій до навчальної платформи Moodle – саме Ви обираєте зручний для Вас формат навчання.

Ви маєте можливість пройти навчання та отримати водійські права 4 категорій транспортних засобів – на автомобіль та різноманітні трактори.

Ви маєте можливість пройти виробничу практику та ознайомитися з роботою передових підприємств області – Агрістар, Ерідон Тех, Полетехніка, Бізон-Тех, Агроекологія та інші.

Ви отримуєте одразу двох кураторів – одного від викладачів факультету, другого – від студентства. Вони працюють у тандемі для забезпечення Ваших як навчальних, так і позанавчальних, потреб.

Усі програми розроблено для зручності та ефективності навчання

Що Ви отримаєте під час навчання:

Здобуття ґрунтовних знань та практичних навичок
Індивідуальна траєкторія навчання
Закордонні практики та стажування
Міжнародна академічна мобільність
Творчі колективи, наукові гуртки та студентські організації
Відокремлений студентський кампус
completed
piggy

Вартість навчання

За рік навчання:

23250 грн
Магістр

За рік навчання:

27430 грн

Запитання і відповіді

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, залиште контактну інформацію і наш консультант Вам зателефонує. Дізнатися більше

Зміст підготовки

bakalavr

magistr

Магістр

Мінімальний прохідний бал – 100 (з кожного предмета в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання / національного мультипредметного тесту), конкурсний бал - не нижче 130 (бюджет), 100 (контракт).

Для вступу на І курс після школи: потрібно мати результати НМТ 2022 року (українська мова, математика, історія України), 2023 року (українська мова, математика, третій предмет на вибір) або ЗНО 2020 чи 2021 року (українська мова; математика – обов’язково; третій предмет – на вибір). Для вступу після коледжу: потрібно мати результати НМТ 2022 чи 2023 років або ЗНО 2020 чи 2021 років (українська мова – обов’язково, один предмет – на вибір).

Вартість навчання залежить від обраної спеціальності та форми навчання. Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті Університету. Наразі вартість навчання на бакалавратурі складає 23250 грн за рік.

Відповідно до Правил прийому з дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра Ви можете вступити на 1 курс скороченого терміну навчання 3 роки або на 2 курс нормативного терміну навчання за результатами ЗНО/НМТ при конкурсному балі не нижче 100 (контракт).

Університет надає студентам військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу.

На території Університету є 5 гуртожитків.

Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті Університету будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.

Так, при працевлаштуванні чи за сімейними обставинами є можливість перейти на індивідуальний графік навчання.

Студенти мають широкі можливості для занять спортом як на аматорському, так і на професійному рівнях завдяки значній кількості та якості спортивних об’єктів.

Так, є можливість навчання за кордоном та отримання «подвійного» диплому. Також є можливість стажування та працевлаштування за кордоном. Ми співпрацюємо з 23 країнами.

050 9737320 Ляшенко Сергій Васильович