Участь і почесне друге місце в конкурсі студентських наукових робіт

Студенти 4 курсу спеціальності «Менеджмент», активісти студентського наукового гуртка «Менеджер» Дяченко Аліна Вікторівна і Мандалина Наталія Андріївна під керівництвом к.е.н., доцента Помаза Олександра Михайловича взяли участь в конкурсі студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» Полтавської обласної ради.

Роботи були виконані на актуальні теми:

• Дяченко А.В. – «Збір та утилізація відходів в контексті підвищення якості соціальних послуг»;

• Мандалина Н.А. – «Особливості безробіття в Полтавській області та в м. Полтава».

Робота Дяченко А.В. отримала Другу премію і була відзначена дипломом. Церемонія нагородження відбулася 9 грудня 2016 року в Полтавській обласній державній адміністрації.

Щиро вітаємо учасників і бажаємо подальших творчих успіхів!