Відбувся круглий стіл "Сучасні рецепції мистецько-поетичного доробку Тараса Шевченка"

15 березня 2017 року за ініціативи керівництва академії, за підтримки викладачів кафедри іноземних мов та українознавства відбувся круглий стіл «Сучасні рецепції мистецько-поетичного доробку Тараса Шевченка», у якому взяли участь здобувачі вищої освіти факультетів економіки та менеджменту й обліку та фінансів, а також учні Полтавської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 7 імені Т. Г. Шевченка. На захід завітали адміністрація вишу, завідувачі й викладачі різних кафедр, директор бібліотеки Полтавської державної аграрної академії.

Мета круглого столу – розширити рамки хрестоматійного прочитання творчості Т. Шевченка й усвідомити його набуток як багатогранного художника-мислителя.

Доповіді студентів вирізнялися змістовністю й актуальністю порушених у них проблем. Виступи супроводжувалися медіапрезентаціями.

Співробітники бібліотеки Полтавської державної аграрної академії підготували книжкову виставку. Серед експонованих примірників навчально-наукової та художньої літератури було представлене й унікальне видання – «Кобзар» Тараса Шевченка, датований 1908 роком. Усім присутнім було запропоновано ознайомитися із репродукціями малярських робіт Т. Шевченка.

Учасники круглого столу також взяли участь у бліц-опитуванні й виявили обізнаність зі сторінками життя та творчості Кобзаря.

Пропонуємо усім охочим ознайомитися із програмою круглого столу та однією із медіапрезентацій – «Т. Шевченко очима сучасних художників», підготованою здобувачем вищої освіти 1 курсу 2 групи спеціальності «Облік і оподаткування» Палієм Миколою.

Матеріал підготували викладачі кафедри іноземних мов та українознавства.