Інтелектуальний турнір «Дебати»

У рамках відзначення Тижня Цілей сталого розвитку вже традиційним стало проведення інтелектуального турніру «Дебати», які цього року проходили за темою «Ризики у житі та бізнесі». Участь у турнірі взяли студенти факультету обліку та фінансів та факультету економіки та менеджменту. У відбіркових іграх, які і визначили півфіналістів дебатували на тему «Використання ГМО продуктів для забезпечення продовольчої безпеки України».

Дискусія була на стільки жвавою, що визначити переможців було надзвичайно складно. 26 квітня у півфіналі зійшлися команди, які обговорювали питання «Скасування спеціального режиму оподаткування для фермерських господарств». У рівному бою за рішенням суддівської команди фіналістами Академічного турніру з Інтелектуальної гри «Дебати» стали 2 команди, які 27 квітня доводили свою точку зору на тему: «Скасування мораторію на продаж землі».