Участь викладачів факультету ТВППТ в роботі семінару "Канадський день молока"

14 червня 2017 року викладачі факультету ТВППТ взяли участь в роботі науково-практичного семінару – «Канадський день молока», який проводився на базі одного з кращих підприємств України – ТОВ «Терезино» Київської області. Науковці, педагогічні працівники, фахівці в галузі тваринництва мали змогу ознайомитися з діяльністю компанії Semex Alliance Ukraine, послухати поради канадських фахівців по відтворенню великої рогатої худоби голштинської породи, взяти участь у тренінгу по визначенню типу корів, побачити парад корів та телиць голштинської породи, які одержані за використання кращого генофонду цієї породи в Канаді, а також ознайомитися із сучасною прогресивною технологією виробництва молока за використання роботів для доїння корів в ТОВ «Терезино».

Войтенко С.Л., Ладика В.І., Гетя А.А., Вишневський Л.В. під час проведення семінару  Канадський день молока
Войтенко С.Л., Ладика В.І., Гетя А.А., Вишневський Л.В. під час проведення семінару  Канадський день молока.

Визначення якості силосу

Оцінка типу корів голштинської породи

Парад корів голштинської породи канадської селекції