18 вересня 2020 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Полтавської державної аграрної академії було проведено конференцію за підсумками виробничої практики «Технологічна по спеціальності» здобувачів вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» СВО бакалавр «Практичні аспекти фахових дисциплін у фінансовій роботі суб’єктів підприємництва».

Учасників конференції привітала декан факультету обліку та фінансів, кандидат економічних наук, професор Дорогань-Писаренко Людмила Олександрівна. Вона побажала всім учасникам плідної роботи, подякувала стейкхолдерам за сприяння у проходженні практики та за цінний досвід, практичні навички й уміння, які здобули студенти під час проходження практики.

Заступник декана факультету обліку та фінансів зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», кандидат економічних наук, доцент Безкровний Олександр Валентинович підкреслив важливу роль стейкхолдерів у забезпеченні якості навчання, зокрема завдяки їх участі в розробці освітньо-професійних програм і наскрізних програм практики.

Завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, кандидат економічних наук, доцент Чумак Валентина Дмитрівна в своєму зверненні до студентів підкреслила цінність практичного досвіду, який формується під час виробничих практик, подякувала їм за старанність, виконавчу дисципліну та допитливість.

Координатор практичної підготовки зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», кандидат економічних наук, доцент Краснікова Оксана Миколаївна також подякувала керівникам виробничої практики від виробництва за сприяння у проведенні практики для студентів, небайдужу позицію, щирі поради та допомогу студентам у формуванні навичок і вмінь, набуття яких передбачене програмою практики.

З доповідями виступили студенти Яременко Аліна «Оцінка фінансової  стійкості господарюючого суб’єкта (на матеріалах СФГ «Агро-Стиль» Зіньківського району)»; Дудник Юлія «Добровільне медичне страхування: сутність і перспективи розвитку в сучасних умовах (ПрАТ СК «ПРОВІДНА», м. Полтава)»; Гаврилюк Вікторія «Необхідність і сутність кредитування аграрних підприємств (на матеріалах СК «Дружба» Котелевського району)»; Жадан Анна «Фактори впливу на рівень конкурентоспроможності банку (на матеріалах Полтавського ГРУ АТ КБ «ПриватБанк», м. Полтава)»; Матіїв Іванна «Основні проблеми кредитування сільськогосподарських підприємств (на матеріалах Полтавського ГРУ АТ КБ «ПриватБанк», м. Полтава)»; Романець Галина «Організація розрахунків платіжними картками (на матеріалах Полтавського ГРУ АТ КБ «ПриватБанк», м. Полтава)».

Важливою складовою конференції стали доповіді стейкхолдерів Черненка Сергія, заступника голови виробничого сільськогосподарського кооперативу «Злагода» Полтавського району з фінансової роботи; Дроцької Лариси, керівника напряму трудових ресурсів Полтавського головного регіонального відділення ПАТ КБ «ПриватБанк»; Ніколаєнко Олени, менеджера Полтавської дирекції «Полтава-1» АТ «СК ”ТАС“». Ці виступи були надзвичайно корисними для усіх присутніх студентів, цікавими та актуальними.

Виступи всіх учасників викликали жваве обговорення, в якому взяли участь студенти та науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Томілін Олексій Олександрович, професор кафедри, доктор економічних наук, доцент; Дроботя Яна Анатоліївна, кандидат економічних наук, доцент; Глущенко Юлія Анатоліївна, кандидат економічних наук, доцент.

Учасники конференції отримали сертифікати, а стейкхолдери – подяки, які вручив заступник декана факультету обліку та фінансів зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», кандидат економічних наук, доцент Безкровний Олександр Валентинович.

Також було досягнуто домовленості про залучення стейкхолдерів до викладання окремих тем дисциплін професійної підготовки здобувачів вищої освіти за ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня.

Оргкомітет конференції висловлює вдячність учасникам конференції за співпрацю.