19 лютого у Польському центрі своїми першими враженнями поділилися студенти ПДАА, які виїхали на навчання до Любліна за програмою Подвійних дипломів

У 2013 році між Полтавською державною аграрною академією і Люблінською політехнікою була підписана угода згідно якої студенти факультетів економіки і менеджменту та інженерно-технологічного можуть поїхати на навчання до Польщі за програмою Подвійних дипломів.

В рамках підписаної Угоди у листопаді відбувся ознайомчий візит до Люблінської політехніки, а у лютому 2014 року на навчання до Любліна поїхали перші студенти.

З 10 по 21 лютого студенти Скрипченко Олександр і Скрипка Олександр проходять інтенсивний курс польської мови у Люблінській політехніці.

Дякуючи сучасним інформаційним технологіям 19 лютого слухачі курсів польської мови мали можливість поспілкуватися з хлопцями, які зараз навчаються у Любліні, а ще нещодавно вивчали польську мову у Польському центрі.

О 17.30 ми зв’язалися з хлопцями по скайпу. Хлопці розповіли про свої перші враження. Вони розповіли про умови проживання і харчування, про відношення працівників деканату до українських студентів, про курс польської мови, про місто, про магазини ... . Вражень дуже багато. Враження позитивні. Настрій бадьорий.

Зустрітися з хлопцями у Полтаві буде можливість під час канікул у квітні.