29 травня 2013 року було проведено конкурс есе з дисципліни "Менеджмент і адміністрування"

Відповідно до проекту соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село» 29 травня 2013 року було проведено конкурс есе з дисципліни «Менеджмент і адміністрування (Управління персоналом)» на засіданні студентського наукового гуртка «Пошук».
      Студентами 3 курсу напряму підготовки «Менеджмент» було підготовлено 20 робіт за такою тематикою:
      1. Професійна самореалізація молоді в умовах сучасного українського села: стан, проблеми, перспективи.
      2. Перспективи розвитку соціальної активності молоді на селі.
      3. Сучасні тенденції професійної орієнтації сільської молоді.
      Для організації конкурсу есе кафедрою менеджменту було створено конкурсну комісію у складі: керівника студентського наукового гуртка «Пошук» к.пед.н., доцента кафедри Шупти І.М., к.е.н., доцента Сердюк О.І., ст. викладача Лєщиної О.Г.
       За результатами перевірки студентських робіт конкурсною комісією найкращими визначено роботи таких студентів:
      1. Власенко А.О.
      2. Деркач Л.О.
      3. Іващенко К.М.
      4. Качур А.І.
      5. Кириленко А.В.
      6. Матвєєва Я.Ю.
      7. Пірогов М.Г.
      8. Рижикова О.І.
      9. Сєнічкін В.М.
     10. Шарай Ю.Ю.
      За рішенням кафедри менеджменту (від 31 травня 2013 р. протокол № 35) за участь у конкурсі наукових робіт вищевказаним студентам нарахована додаткова кількість балів (10 балів) при оцінюванні знань з дисципліни «Менеджмент і адміністрування (Управління персоналом)».