30-річчя незалежності України захід для студентів спеціальності 208 Агроінженерія

У Полтавському державному аграрному університеті на інженерно-технологічному факультеті відбувся захід, присвячений 30-річчю Незалежності України.

Заступник декана з виховної роботи Юлія Овсієнко за підтримки викладачів кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Алли Дедухно і Світлани Макарець організували його для студентів першого курсу спеціальності 208 Агроінженерія.

Зустріч проходила у дружній атмосфері: обговорювали важливість цього свята для кожного громадянина країни, приділили увагу значенню національних символів України, їхньому походженню.

Студенти згадали визначні постаті та події, які відіграли вирішальну роль у становленні нашої держави, незалежної і самостійної. Україна – країна з багатовіковою історією. Пишаємося нею. Маємо усвідомлювати, що живемо на рідній землі, є її господарями та відповідаємо за розбудову нашої країни, за життя громадян.

Усіх учасників зібрання привітали із прийдешніми святами!