5 січня 2021 Перемога учнів-дослідників в конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук

5 січня 2021 року відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук, що проходив дистанційно на базі Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка.

Викладач кафедри Кодак Тетяна здійснювала наукове консультування  учениці 10-го класу Полтавської гімназії №31 Рижкової Марини, яка проводила дослідження твердих сирів з козиного молока представленими в торгівельній мережі м. Полтава.
Під час захисту Марина представила презентацію та постер за тематикою виконаних досліджень «Дослідження якості сирів з козячого молока, що представлені в торгівельній мережі м. Полтава».

В роботі були проведені ряд досліджень, що встановили високу якість усіх представлених сирів з козиного молока. В жодному із зразків не виявлені домішки рослинних жирів та інших фальсифікатів.

Впевненні відповіді принесли Марині 2 місце на міському етапі захисту наукових робіт.

Бажаємо успіху в захисті дослідної роботи на обласному рівні!