Академічна мобільність ЗВО на ОНП Ветеринарна медицина

Здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина», які реалізують право на академічну мобільність дотримуються вимог визначених у Положення про академічну мобільність здобувачів вищої освіти ПДАА (2019)

Академічна мобільність (далі – АМ) здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії реалізується у формі:

• навчання за програмами академічної мобільності;

• наукове стажування;

• наукове дослідження;

• наукове консультування

Реалізація програми академічної мобільності з Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького

Договір

Наказ про направлення ЗВО для участі в програмі академічної мобільності

Тристоронній договір між ЗВО, академією та закладом-партнером

Довідка із закладу-партнера

Звіт здобувача вищої освіти

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАКЕТ

для реалізації програми академічної мобільності інформація про заклад–партнер

Назва і адреса

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького

Адреса: 79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50

СТИБЕЛЬ Володимир Володимирович -ректор

ТУРКО Ігор Богданович – перший проректор

ДВИЛЮК Ігор Володимирович – проректор з науково-педагогічної роботи

ФЕДЕЦЬ Олег Мирославович – проректор з наукової роботи

МАЗУР Ірина Ярославівна – вчений секретар

Загальний опис

Головна сторінка: URL: https://lvet.edu.ua/

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького (ЛНУВМтаБТ імені С. З. Гжицького) є найстарішим вищим навчальним закладом даного профілю в Україні і Європі  у своєму складі має:

Основні правила (процедури визнання результатів навчання)

Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність https://lvet.edu.ua/index.php/mizhnarodna-diialnist/polozhennia.html

Координатор від закладу-партнера

д.вет.н., професор, Гутий Богдан Володимирович

Реалізація програми академічної мобільності з Поліським національним університетом

Довідка із закладу-партнера

Звіт здобувача вищої освіти

Наказ про направлення ЗВО для участі в програмі академічної мобільності

Тристоронній договір між ЗВО, академією та закладом-партнером

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАКЕТ

для реалізації програми академічної мобільності інформація про заклад – партнер

Назва і адреса

Поліський національний університет

Адреса: 10008, м. Житомир, бульвар Старий, 7.

Скидан Олег Васильович - ректор

Романчук Людмила Донатівна – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку

Демяненко Юрій Володимирович - проректор з питань економічного розвитку та безпеки

Мартинчук Іван Володимирович - проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку

Мельник Наталія Вікторівна – завідувач аспірантури та докторантури

Загальний опис

Головна сторінка: URL: http://znau.edu.ua/

Поліський національний університет  - єдиний в державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний на Житомирщині національний ВНЗ, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся України (Житомирської, Рівненської, Волинської областей).

Нині це великий комплекс з розвинутою інфраструктурою:

• 8 факультетів (агрономічний, технологічний, ветеринарної медицини, інженерії та енергетики, екології і права, лісового господарства, обліку та фінансів, економіки та менеджменту);
  • 42 кафедри та 85 їх філій на виробництві та в науково-дослідних установах;
  • 5 Науково-інноваційних інститутів (інститут економіки і агробізнесу; інститут агротехнологій та землеустрою; інститут тваринництва та ветеринарії; інститут екології та лісу; інститут механізації агропромислового виробництва та енергоефективності).

Основні правила (процедури визнання результатів навчання)

Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасників освітнього процесу Житомирського національного агроекологічного університету

Координатор від закладу-партнера д.вет.н., професор, Горальський Леонід Петрович