Академія Бізнесу в Домброві Гурнічій

ОФІЦІЙНИМ УПОВНОВАЖЕНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ
УНІВЕРСИТЕТУ В ДОМБРОВІ ГУРНІЧІЙ

З ПИТАНЬ ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА НАВЧАННЯ
(в Полтавській, Харківській та Сумскій областях України) є
"ПОЛЬСКИЙ ЦЕНТР" ПОЛТАВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ

Консультації за телефонами: +380674091242 +380502290016

Замовити зворотній дзвінок можна на сайті:  www.bezzno.com.ua

  

Академия Бизнеса, которая является одним из наиболее известных бизнес и IT университетов в Польше расположена между двумя урбанистическими центрами на юге Польши, такими как Катовице и Краков.

Академия Бизнеса в Дамброве Гурничей основанная в 1995 году имеет несколько лет опыта в обучении студентов, проведении исследований и сотрудничества с государственной экономикой. С момента начала деятельности Академии, 20 000 выпускников получили практические и теоретические знания, которые позволили им с легкостью войти на европейский рынок труда. Академия Бизнеса предлагает обучение на бакалавриате, магистратуре, бакалавриате в инженерии, докторате и аспирантуре. В Вашем распоряжении 15 направлений и свыше 100 специальностей.

Академия предоставляет высококачественные образовательные возможности для студентов и преподавателей, что также включает международный аспект. Наша цель - это работа на международном уровне, в тесной связи с европейским и интернациональным образованием, исследованиями и бизнес средой. Европейское измерение проявляется также в учебной программе Академии. Совместные учебные программы с Университетами из разных стран Европы, Азии и Америки предоставляют возможность студентам пройти часть обучения за границей и получить двойной диплом. Качество обучения в Академии подтверждено высокими позициями в рейтингах высших учебных заведений и Национального Аккредитационного Комитета.

Академия работает с бизнес сектором включая наиболее известных польских работодателей, представителей руководства, которые не только принимают участие в создании учебных программ, но также преподают.

Ежегодно Академия принимает участие в многочисленных международных программах, таких как: Erasmus+, Norway Grants, DAAD, Visegrad Fund, Polish-Lithuanian Youth Exchange Fund и др. Академия имеет свыше 180 билатеральных партнерских соглашений с заграничными студентами, из стран ЕС и не только. Академия продолжает развивать дальнейшую активную политику академической мобильности и образовательных программ и развития совместных дипломов в других сферах образования. Студенты имеют возможность реализовать часть обучения либо практику в партнерских организациях во всем мире.

Студенты Академии Бизнеса в Дамброве Гурничей имеют уникальную возможность принять участие в программе двойного дипломирования на бакалавриате и магистратуре. Академия имеет партнерские соглашения с университетами из разных стран Европы, Азии и Америки. Студенты Академии могут получить двойной диплом реализуя часть обучения в одном из партнерских заграничных учреждений.

Интенсивное обучение в Академии в Дамброве Гурничей гарантировано: знаниями, опытом и навыками высококвалифицированных научных и академических сотрудников.

Факты и цифры

  • Академия создана в 1995 году
  • 1000 академических сотрудников свыше 600 заграничных студентов
  • 4 отделения: Краков, Чешин, Олкуш, Живец

Академія в Домброві Гурнічій є одним з найбільших і найдинамічніше - розвинених приватних закладів в Польщі, маючи при цьому великий досвід у вихованні підлітків і студентів, у тому числі іноземних, та у впровадженні наукових досліджень, і в співробітництві з економікою Єврозони.

Академія постійно розширює і оновлює зміст навчальних програм, роблячи особливий акцент на їх міждисциплінарність та інтернаціоналізацію. Це в свою чергу збільшує різноманітність форм і змісту навчання і дає студентам можливість розробити індивідуальний курс навчання. 

В даний час в Академії налічується 15 факультетів та понад 70 спеціальностей. Факультети, які фінансуються Європейським Союзом, це: менеджмент, інформаційні технології, логістика, управління, соціологія, педагогіка, міжнародні відносини, економіка, англійське відділення, фізіотерапія та інші.

Висока якість освіти в Академії в Домброві Гурнічій була визнана, в тому числі у 2001 році, коли академія отримала ліцензію на впровадження аспірантури в галузі управління та маркетингу. Підтвердженням якості освіти слугувала позитивна оцінка Національної комісії з акредитації за напрямами: менеджмент і маркетинг (2003), соціологія (2006), наука (2006), економіка (2007), управління (2009).

Академія в Домброві Гурнічій щороку отримує найвищі оцінки в рейтингу польських університетів. Він займає перше місце в Сілезькому воєводстві та 10 місце в Польщі в рейтингу найкращих приватних закладів у 2013 році, згідно журналу "Wprost".

У 2004 році наукові досягнення Академії в Домброві Гурнічій були позитивно оцінені польським Міністерством науки та інформаційних технологій.  Під час оцінювання брались до уваги досягнення академії в певних напрямках, якість освіти та систематичне впровадження нововведень для поліпшення умов отримання більш якісної освіти. Підтвердження другої категорії щодо якості наукової продукції університету було надано Комісією з досліджень в області розвитку і Радою з науки в 2006 році. Оцінка була документально підтверджена результатами розвитку науково-дослідницьких робіт. Наукові категорії, гарантують студентам високу якість навчання в Академії в Домброві Гурнічій.

З 2005 року Академія співпрацює з адміністрацією міста Домброва Гурніча та організовує Фестиваль науки - новий популярний проект пов’язаний з наукою - одне з найбільших подій на півдні Польщі.

Академія  в Домброві Гурнічій за останні роки отримав величезні субсидії на підтримку розвитку програми освіти Європейського Союзу. Майже 15 млн євро, що отримав університет, було інвестовано в найсучасніше обладнання, програмне забезпечення для студентів, комп'ютеризовані бібліотеки, загальноуніверситетські адаптації до потреб людей з обмеженими можливостями, а також надання студентам найкращих умов для навчання.

В рамках проекту навчання в польській Академії Вища Школа Бізнесу в Домброві Гурнічій www.wsb.edu.pl відбуваються за спеціальністю «МЕНЕДЖМЕНТ».

Заняття студентів проходять за звичайною українською схемою заочної форми навчання - тобто 2 сесії за один навчальний рік по 15 днів кожна. Сесії проходять в Україні на базі Полтавської державної аграрної академії www.pdaa.edu.ua.

Предмети викладаються польськими або українськими (акредитованими в польському Університеті) професорами та доцентами за польськими навчальними планами але тільки українською мовою.

У навчальному плані є обов’язковий предмет  ПОЛЬСЬКА МОВА, яка викладається під час сесій висококваліфікованим викладачем. 

Період навчання у польському Університеті до отримання диплому бакалавра триває 3 навчальні  роки (6 сесій – у листопаді та квітні).

ВСІ СТУДЕНТИ отримують польську студентську візу категорії «Д», яка дозволяє перебувати в Польщі та в інших країнах ЄС.

Більш детальна інформація на сайті http://bezzno.com.ua/.