Анонси, новини, оголошення 2017 рік

Архів 2016 р.
14.12.2017
 
У грудні 2017 року Міністерство освіти і науки України оголосило проведення Всеукраїнської  студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році, яка буде проводитись у два тури.
  • Перший - у вищих навчальних закладах (січень-лютий 2018 р.);
  • другий - у базових вищих навчальних закладах (квітні -травні 2018 р.).
 
 
29.11.2017
Шановні колеги!

Запрошуємо опублікувати наукову статтю у черговому випуску збірника
наукових праць "Соціально-гуманітарний вісник".
 
 
 
27.11.2017
 
Шановні студенти!

 

На базі Полтавської державної аграрної академії відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей  у 2017/2018 навчальному році зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції». 

Детальніше:

 

Шановні викладачі, наукові співробітники, аспіранти, студенти!

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»  та Рада молодих учених університету Запрошує Вас взяти участь у роботі ХХХVІІІ Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 14 грудня 2017 р.

Інформаційний лист

 
 
Шановні студенти!
 

 Харківський національний автомобільно-дорожній університет запрошує прийняти учпсть у "Всеукраїнського конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році”  - II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека (Охорона праці)».

Деталі

 
Уважаемые коллеги!
 
Международный журнал "Вестник Казахского гуманитарно-юридического инновационного университета" г. Семей Республика Казахстан заинтересован в развитии международной науки, поддерживает интересные проекты и приглашает опубликоваться в №4 за 2017 г
 
 
 
 

Доброго дня,

Полтавська державна аграрна академія  отримала доступ до платформи Web of Science за результатами конкурсу МОН через Державну науково-технічну бібліотеку України. Технічні питання щодо доступу до ресурсів необхідно направляти на dbservice@gntb.gov.ua

В доданому файлі статистика використання платформи за перший місяць та пояснення щодо наведених показників. (на диво цифри не великі)

Пропонуємо призначити в установі відповідальну особу, яка буде мати доступ до статистики Вашої установи. Для цього необхідна щоб ця людина мала профіль на платформі або зареєструвалася та надіслала на дану адресу

  1. Прізвище Ім’я (англійською)
  2. Адреса електронної пошти з якої реєструвалася на платформі
  3. Назва установи англійською

За кілька днів у неї в профілі в рубриці Мої інструменти буде додана закладка зі статистикою установи.

 

Щоб користування ресурсами було максимально ефективним запрошуємо вас та просимо максимально поінформувати співробітників установи про нову безкоштовну серію з трьох вебінарів українською що починається 28 листопада о  16:15. Тривалість кожного вебінару 1 година, необхідна попередня реєстрація за відповідним посиланням (можна відвідати лише захід або всі). За 10 хвилин до початку необхідно перейти за посиланням, що буде у листі отриманому після реєстрації. Операційна система ХР не підтримується – знайдіть комп’ютер з іншою операційною системою заздалегідь, подбайте про наявність колонок або можливість відтворення звуки. Можна організувати колективний перегляд у бібліотеці, коворкінгу, семінарській – тощо. Видачу сертифікатів учасників не передбачено.

 

28 листопада 16:15

Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science.

https://clarivatesupport.webex.com/tc3200/trainingcenter/html/img/1x1.gif

Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=tbd3c5d46b93580edb50d5edf093995d5

 

29 листопада 16:15

Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.

Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=tb2ea3aa361a94d9bcb032c26c72adef5

 

30 листопада 16:15

Тема: ResearcherID  та EndNote – генеруємо публікаційні звіти з радістю.

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця. Авторські профілі ResearcherID  та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Гра з метаданими та як створити звіт за публікаціями свого відділу.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=t54b08f4bb5b690d3feda92037995d410

Також з 28 листопада зранку розпочинаються чергові серії вебінарів російською на яких сертифікати передбачені, умови отримання та запис на сайті https://clarivate.ru/webinars

 

Дякую за увагу до наших ресурсів та сподіваюся на плідну співпрацю

Детальніше:

 

 
 
22.11.2017

Шановні науковці!

Український інститут науково-технічної експертизи та інформації пропонує до Вашої уваги інформаційні матеріали з найактуальніших питань трансферу технологій, науково-технічного та інноваційного розвитку.

Пропонуємо ознайомитися з КАТАЛОГОМ інформаційної продукції УкрІНТЕІ на 2018 рік і запрошуємо до співробітництва!

НАША ІНФОРМАЦІЯ – ВАШ УСПІХ!

 
 
21.11.2017
 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі круглого столу: «ФІЗИЧНИЙ І ПСИХІЧНИЙ СТАН СУЧАСНОГО КЕРІВНИКА ЯК ФОРМА ВИРАЗУ ЙОГО ІМІДЖУ»,

що відбудеться 23 листопада 2017 року.

Деталі

 
 
15.11.2017
 

Шановні колеги!

Видавництво «Центр навчальної літератури» запрошує викладачів до співпраці!

Ми надаємо послуги з видання монографій, методичних матеріалів, навчальних посібників та підручників.

Орієнтовний розрахунок вартості видань (за один примірник різного формату в залежності від обсягу сторінок та накладу)

 

14.11.2017
 
 
13.11.2017
 
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі науково-практичного семінару "Формування нової свідомості на третьому етапі цивілізаційного розвитку", який відбудеться 12 грудня 2017 року

 

Шановні колеги !


Київський національний університет технологій та дизайну запрошує молодих вчених та студентів Вашого навчального закладу взяти участь у Всеукраїнській науковій Інтернет-конференції «Освітньо-інноваційна інтерактивна платформа «Підприємницькі ініціативи»», яка відбудеться 7 грудня 2017 року.

        Деталі:

 

10.11.2017

Запрошуємо до участі школярів, студентів, науковців, дослідників, громадські організації та усіх небайдужих до природи!

Ви креативні, дбаєте про природу та бажаєте виграти до € 30 000? Це все можливо, якщо прийняти участь у конкурсі The Quarry Life Award 2018
Оберіть свій напрямок (науковий або громадський) та подайте проектну пропозицію он-лайн на сайті конкурсу до 20 листопада 2017 року

          Деталі:

 

8.11.2017

 

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Управління енергетичним ринком: інституційні та економічні аспекти», яка відбудеться 30 листопада на базі Тернопільського національного економічного університету.

Деталі

 

7.11.2017

РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ ЗБІРНИКА НАУКОВИХ ПРАЦЬ 
«ЕКОНОМІЧНИЙ АНАЛІЗ»

(Тернопільський національний економічний університет)
 ПОВІДОМЛЯЄ
про формування чергового  випуску 
збiрника наукових праць "Економiчний аналiз" 
(випуск № 4 2017 року).

Деталі

 

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЕРТНІЙ ТА ІНФОРМАЦІЇ

Пропонуємо вам комплексне інформаційне обслуговування на 2018 рік. Створені в УкрІНТЕІ періодичні інформаційні матеріали і найактуальніших питань трансферу технологій, наукового, науково-технічного та інноваційного розвитку доступні в on-line режимі.

Деталі

 

3.11.2017

Шановні колеги!

Від щирого серця запрошуємо до участі в Міжнародній конференції до Всесвітнього дня філософії! V Міжнародна науково-практична конференція «Філософські обрії сьогодення», відбудеться

16 листопада 2017 року за адресою: Україна, м. Херсон

Інформаційний лист

Шановні колеги!

Запрошуємо викладачів, аспірантів, студентів взяти участь у VIІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Економіко-правова парадигма розвитку сучасного суспільства»
яка відбудеться 29 листопада-01 грудня 2017 р. у м. Краків (Польща).

Деталі

 

Оголошується прийом робіт на конкурс «Енергія і середовище». До участі у Конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти віком до 23 років, які мають досягнення у практичній та проектній діяльності в сфері змін клімату і біоінженерії.

Деталі

 

1.11.2017

Шановні студенти, аспіранти та вчені!

Національний університет біоресурсів і природокористування України запрошує прийняти участь в роботі VI науково-практичної конференції з міжнародною участю «Біотехнологія: Звершення та Надії», яка відбудеться 14-16 листопада 2017 року з нагоди 120-річчя НУБІП України.

Деталі

 

30.10.2017

Шановні колеги!
 
Європейський університет запрошує викладачів навчальних закладів, молодих вчених, аспірантів та студентів взяти участь в роботі ХXІІI Міжнародної науково-практичної конференції  „Інформаційні технології в економіці, менеджменті і бізнесі. Проблеми науки, практики і освіти”, яка проходитиме спільно з  Університетом у Домброві Гурнічій (Польща) 29 листопада 2017 року в Європейському університеті (м. Київ)

Інформаційний лист конференції

 

Шановні колеги!

30 листопада 2017 р. відбудеться ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Розвиток агропродовольчого ринку в умовах глобалізації економіки»  «Agri-food market development under economy globalization conditions»  яка відбудеться м. Полтава, ПДАА
 

 

16-17 листопада 2017 року Кафедра загальнотехнічних дисциплін Полтавської державної  аграрної академії проводить міжнародну науково-практичну конференцію «Людина, природа, техніка у ХХІ столітті»

Детальніше

 

26.10.2017

Шановні аграрії та фахівці аграрної галузі


Німецький – український аграрний демонстраційний та навчальний центр (АДНЦ) запрошує Вас взяти участь у семінарі на тему: „Захист рослин - бонітування, ЗЗР та їх використання", який відбудеться  07-08.11.2017 р.
 Кількість учасників обмежена у зв’язку з цим просимо Вас якнайшвидше надсилати заявки, якими Ви підтвердити участь у семінарі.

Детальныше:

 

25.10.2017

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Білоцерківський національний аграрний університет 23 листопада 2017 року проводить державну науково-практичну конференцію «Аграрна наука виробництву».

 

Детальніше

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-методичній інтернет-конференції 
«Застосування компетентнісного підходу в освітній практиці при викладанні фундаментальних дисциплін ВНЗ»

Конференція буде проходити на базі кафедри фізики  24 листопада 2017 року. 

 

Детальніше

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Всеукраїнській студентській науковій конференції, присвяченої Міжнародному дню студента. Конференція відбудеться 13-17 листопада 2017 року.

Матеріали конференції будуть розмішені на сайті Сумського НАУ.

Деталі

 

24.10.2017

Кафедра фінансів і кредиту Полтавської державної аграрної академії, спільно із Радою молодих вчених

запрошує Вас взяти участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених «Наукове забезпечення розвитку національної економіки: досягнення теорії та проблеми практики»яка відбудеться 1 грудня 2017 р. на базі Полтавської державної аграрної академії.

Запрошення

Програма конференції

18.10.2017

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету запрошує до участі у IV Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених та студентів «Фінансові аспекти розвитку економіки України : теорія, методологія, практика», яка відбудеться 15 листопада 2017 року    

Інформаційний лист

Реєстраційна картка учасника

 

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському Конкурсі наукових і науково-популярних робіт, що оголошений Львівською обласною державною адміністрацією "Історія, яка нас об'єднує".

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати заявки до 1 листопада 2017 року.

Детальніше:

 

13.10.2017

Оголошено набір статей до міжнародного наукового фахового видання “Journal of Sustainable Development of Transport and Logistics” (JSDTL).

Журнал виходить двічі на рік.

Зараз готується до публікації Volume 2 Issue 2 журналу (термін виходу – листопад-грудень 2017 р.).

Термін подання статей – до 15 жовтня 2017 року.

Докдадніше

 

12.10.2017

Публікація в міжнародних журналах, що індексуються в БД SCOPUS и WOS.
 

 

22.09.2017

12-14 листопада відбудеться євроатлатичний безпековий форум.

21.09.2017

Оргкомітет запрошує взяти участь у науково-практичній конференції “Наука. Освіта. Практика", що присвячена 20-річчю факультету екології і права ЖНАЕУ.
Конференція відбудеться 12 жовтня 2017 року в актовому залі Житомирського національного агроекологічного університету.
Деталі за посиланням: https://drive.google.com/open?id=0B59Xu7-F7rrocE1rYWgxXzY3cHc

Національний університет «Одеська юридична академія» запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми соціального права в умовах євроінтеграції», присвяченої 90-річчю професора кафедри Івана Михайловича Сироти, яка відбудеться 31 жовтня 2017 року в Національному університеті «Одеська юридична академія»  (Одеса, вул. Академічна, 2).
Інформаційний лист

Редакційна колегія збірника наукових праць «Економічний аналіз» (Тернопільський національний економічний університет) повідомляє про формування чергового  випуску збiрника наукових праць "Економiчний аналiз" (випуск № 3 2017 року).
Збірник індексується в міжнародних каталогах та наукометричних базах та входить до Переліку наукових фахових видань України у галузі економічних наук (наказ Міністерства освіти і науки України від 09.03.2016р. № 241) (Index Copernicus - ICV 2015:55.88) (детальніше на econa.org.ua).
Про вимоги до матеріалів, які подаються до розгляду, дивіться на нашому сайті http://econa.org.ua/.
Усі матеріали просимо до 20 жовтня 2017 року надсилати через систему автоматизованої подачі матеріалів на сайті http://econa.org.ua/, або на нашу електронну скриньку mail.econa@gmail.com.
Інформаційний лист

20.09.2017

З 24 по 26 жовтня 2017 р. в м. Харкові при підтримці Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України відбудеться 6-й Міжнародний Радіоелектронний Форум «Прикладна радіоелектроніка. Стан  та перспективи розвитку» (МРФ – 2017). Організатори Форуму: Харківський національний університет радіоелектроніки, Академія наук прикладної радіоелектроніки.
Інформаційний лист

19.09.2017

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОЦЕСИ ЕКОНОМІЧНОЇ ДЕЗІНТЕГРАЦІЇ В СУЧАСНОМУ СВІТОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ», яка відбудеться в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка 27 жовтня 2017 р. 

Інформаційний лист

 

18.09.2017

Приватний вищий навчальний заклад Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького запрошує Вас 17 листопада 2017 року взяти участь у роботі V Студентського наукового симпозіуму «Співдружність наук: архітектура, економіка, право».
Інформаційний лист

18 листопада 2017 року на базі Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького відбудеться І Міжнародний конкурс студентських наукових проектів «ОХОРОНА ТА ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ».
Детальніше

15.09.2017

Шановні колеги!

ДНУ УкрІНТЕІ запрошує Вас взяти участь у науково-практичному семінарі «Людина майбутнього в інформаційно-знаннєвому вимірі»,   який     відбудеться    28  вересня     2017 р. у м. Києві за адресою: вул. Антоновича, 180 (м.Либідська)
Детальніше

 

14.09.2017

Шановні колеги!

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка запрошує Вас взяти участь в роботі ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОБЛЕМИ ВІДТВОРЕННЯ ТА ОХОРОНИ БІОРІЗНОМАНІТТЯ УКРАЇНИ» 12 жовтня 2017 року.

Запрошення

Буклет конференції

Інфолист конференції

 

13.09.2017

Громадська організація «Інститут інноваційної освіти» та Науково-навчальний центр прикладної інформатики Національної академії наук України пропонують Вам розглянути можливість участі в Міжнародних науково-практичних конференціях «Сучасна освіта: світові тенденції та регіональний аспект» (29-30 вересня 2017 р., м. Одеса) та «Розвиток міжнародного та національного права на сучасному етапі глобалізації» (05-06 жовтня 2017 р., м. Київ)

Детальніше:

 

Шановні колеги!

        ДНУ УкрІНТЕІ запрошує Вас взяти участь у науково-практичному семінарі «Людина майбутнього в інформаційно-знаннєвому вимірі»,   який     відбудеться    28  вересня     2017 р. у

м. Києві за адресою: вул. Антоновича, 180 (м.Либідська)

(більш детально у вкладеному файлі та на сайті інституту www.uintei.kiev.ua).

Семінар 28.09.17р.

 

12.09.2017


Освітня програма «Сталий розвиток 2030», Будапешт-Відень, 15–18.10.17
 

 

11.09.2017

 

Запрошення на конференцію

18-20 октября 2017 года состоится Международная научно-практическая конференция «Компьютерные системы и информационные технологии в образовании, науке и управлении» (KSITESM-2017). Место проведения: ГВУЗ «Приднепровская государственная академия строительства и архитектуры», ул. Чернышевского, 24 а, г. Днепр, Украина.

Детальніше:

Повідомлення

Запрошення

Вимоги до оформлення статей

 

10.09.2017

Шановні колеги!

15 вересня закінчується прийом документів на третю фазу проекту "Інноваційний університет і лідерство". Часу зовсім мало, але заохочуйте колег і знайомих, бо справді варто! Деталі та вимоги тут http://www.edupolicy.org.ua/_dx/main_ua/projects_ua/current-projects_ua/projectUL_fase3.html/

Основна інформація

 

 

 

08.09.2017

Запрошення на конференцію

27-29 вересня 2017 року Міністерство освіти і науки разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Науковим парком КНУ проводить Всеукраїнський фестиваль інновацій. У рамках заходу буде проведено конференцію «Проблеми нормативно-правового забезпечення інноваційної діяльності та шляхи їх вирішення».

Детальніше:

Запрошення на конференцію «Проблеми нормативно-правового забезпечення інноваційної діяльності та шляхи їх вирішення»

 

07.09.2017

Шановні колеги!


Запрошуємо опублікувати наукову статтю у черговому випуску збірника наукових праць "Соціально-гуманітарний вісник".

Необхідна інформація у доданому файлі або на нашому сайті http://www.newroute.org.ua/naukove-tovarystvo/

Запрошення

 

 

06.07.2017

Запрошення на Міжнародну конференцію


26-27 жовтня 2017 р. Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука (м. Рівне, Україна) проводить чергову Міжнародну науково-практичну конференцію "Проблеми та перспективи розвитку вищої школи та економіки в ХХІ столітті". 

Детальніше:

Вимоги - збірник наукових праць МЕГУ-17

Запрошення на міжнародну науково-практичну конференцію

 

05.09.2017

Запрошуємо Вас взяти участь у
МІЖНАРОДНІЙ ПРОГРАМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН та НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ОСВІТЯН
INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM
яку реалізує Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція) у партнерстві з низкою інституцій України, Польщі, Німеччини та Франції 15-22 вересня 2017 р. м. Краків (Польща) (реєстрація учасників завершується за 5 днів до початку Програми).

Детальніше:
Міжнародна програма підвищення кваліфікації для освітян
Міжнародна конференція «ОСВІТА В КОНТЕКСТІ МІГРАЦІЇ: МОВА – КУЛЬТУРА – ІДЕНТИЧНІСТЬ»

05.09.2017

Шановні науковці!

Ми раді запросити Вас до участі у тринадцятій всеукраїнській практично-пізнавальній конференції «Наукова думка сучасності і майбутнього», яка відбудеться з 29 вересня по 6 жовтня 2017 року. Ми пропонуємо надрукувати свою наукову працю за будь-якою темою на нашому сайті, а також у друкованому збірнику за мінімальної ціною: 35 грн. за 1 аркуш формату А4 (приймаються роботи від 3 аркушів).

6 жовтня останній день прийому пакету документів. Публікація збірника: 16 жовтня 2017.

Вашу роботу (разом з іншими роботами) можна у будь-який час переглянути на сайті http://naukam.triada.in.ua/

Більш детальні умови - на нашому сайті.

05.09.2017

Державна наукова установа
УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ТА ІНФОРМАЦІЇ
Шановні колеги!

ДНУ УкрІНТЕІ запрошує Вас взяти участь у науково-практичному семінарі «Людина майбутнього в інформаційно-знаннєвому вимірі», який відбудеться 28 вересня 2017 р. у м. Києві за адресою: вул. Антоновича, 180. (більш детально у вкладеному файлі та на сайті інституту www.uintei.kiev.ua).

Контактна інформація:
Т/ф: (044) 521-09-48; 521-00-39
E-mail: uintei.ua@gmail.com; uintei.info@gmail.com

04.09.2017
Міжвідомчий семінар "Формування свідомого і відповідального ставлення до батьківства як основа сучасної сімейної політики". Детальніше.
 
01.09.2017
Міжнародна освітньо-культурна поїздка "Я - європеєць" до Польщі та Литви. Детальніше.
 
29.08.2017
Запрошення до участі у конференції ПУЕТ 2017.
Детальніше.
 
28.08.2017 р.
Британська Рада планує провести в Полтаві тренинговий семінар для професійного розвитку вчених. Участь - безкоштовна.
 
23.08.2017
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про національний орган стандартизації.
Детальніше
 
23.08.2017 
Інформацію про безвізовий режим можна знайти на сайті кампанії "Відкрий Європу" за посиланням https://openeurope.in.ua/ (кампанія має на меті роз'яснити громадянам України правила перетину кордону і перебування в ЄС та розповісти про нові можливості та переваги, які надасть українцям безвізовий режим).
 
17.08.2017
30-31 серпня 2017 р. проводиться XLI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція ««Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах Європи та Азії».
Детальніше
 
06.06.2017
До уваги науковців!!
 
23.06.2017
 
22.06.2017
Наказ Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 № 605 "Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей і спеціальностей" . Втратив чинність наказ МОН України від 21 лютого 2012 року № 202 "Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук". адреса сайту - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17
 
20.06.2017
Приглашаем Вас принять участие в работе ІV Международной научно-практической конференции «Компьютерные системы и информационные технологии в образовании, науке и управлении» (KSITESM-2017), которая состоится 18-20 октября 2017 года в ГВУЗ «ПГАСА», г. Днепр, Украина.
 
13.06.2017
Міністерством освіти і науки України оголошується конкурс на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій. Інформація розміщена на офіційному веб-сайті МОН України.
 
26.05.2017
 
26.05.2017
Сертифікат В2 з польської мови на базі університету UKSW
 
26.05.2017
 
26.05.2017
 
19.04.2017
Шановні учасники II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади!!!
МОН України просить надсилати свої відгуки та пропозиції щодо проведення Олімпіади протягом квітня-травня 2017 року на електронну адресу olimpstud@ukr.net
 
19.04.2017
Інститут Інноваційних Технологій Навчання запрошує вас до участі у міжнародних освітніх програмах та стажуванні!
Для громадян із України впроваджено безвізовий режим.

18.04.2017

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Економіка та управління в ХХІ ст.: виклики та перспективи розвитку», яка відбудеться 18-19 травня 2017 року в м. Умань, Черкаської обл.
Публікація матеріалів, автором або співавтором яких буде доктор наук безкоштовна. Термін подання матеріалів – до 1 травня 2017 рокуІнформаційний лист.

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Рада молодих учених університету. Запрошують Вас взяти участь у роботі ХХІV Міжнародної наукової інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації», яка відбудеться 28 квітня 2017 р. Інформаційний лист.

Оргкомітет конференції ІТОНВ-2017 від імені Луцького національного технічного університету  запрошує взяти участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції  «Інформаційні технології в освіті, науці і виробництві (ІТОНВ-2017)», яка відбудеться 2527 травня 2017 року на базі кафедри комп’ютерних технологій Луцького НТУ. Детальну інформація про роботу VI Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні технології в освіті, науці і виробництві (ІТОНВ-2017)» подано за посиланнями, а також можна отримати на сайті конференції:http://itonv.lutsk-ntu.com.ua. Інформаційний лист. Запрошення. Заявка на участь. Вимоги до оформлення статей. Вимоги до оформлення статей для подання у збірник наукових праць «Військова освіта».

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету запрошує до публікації у Збірнику наукових праць молодих вчених та студентів «Фінансові аспекти розвитку економіки України : теорія, методологія, практика». Інформаційний лист.
 
13.04.2017
Запрошуємо взяти участь у роботі ХХХІІ Всеукраїнської наукової інтернет-конференції. Інформаційний лист.
 
12.04.2017
Запрошення на Міжнародну науково-практичну конференцію «ГОНЧАРІВСЬКІ ЧИТАННЯ». Інформаційний лист.
 
12.04.2017
На виконання листа Міністерства освіти і науки України  від 06.04.2017 № 1/9-188 «Щодо Всеукраїнського фестивалю інновацій» запрошуємо науковців академії до участі у фестивалі інновацій, який проводиться 27-29 вересня 2017 року.
Мета заходу – популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.
Звертаємо увагу, що участь у Конкурсі можуть брати розробки на стадії готовності не менш як дослідний зразок.
Детальна інформація у додатку, на 5 арк.
 
12.04.2017
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «НОВІТНІ АГРОТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА», присвяченої 95-річчю від дня заснування Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН, яка відбудеться 21 червня 2017 р. на базі ІБКіЦБ НААН за адресою: м. Київ, вул. Клінічна, 25 До участі у конференції запрошуються: аспіранти, наукові співробітники та викладачі ВНЗ. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська. Форма участі: заочна та очна (усна доповідь або участь без доповіді).
 
12.04.2017
Запрошуємо вчених, аспірантів, докторантів і провідних фахівців взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції на тему «ЕКОНОМІКО-ПРАВОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ: МІЖДИСЦИПЛІНАРНА ВЗАЄМОДІЯ»,  яка відбудеться 10-11 квітня 2017 року у місті Харкові.
 
11.04.2017
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Новітні системи землеробства та шляхи підвищення еколого-біологічної ефективності використання земель в сучасному агрокомплексі". Вся інформація у прикріпленому файлі. Сподіваємося на спільну творчу співпрацю.
 
11.04.2017

Запрошуємо Вас 22-23 травня 2017 року взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний аграрний менеджмент: теорія, методологія, практика».

Інформаційний лист

11.04.2017

ЗАПРОШУЄМО ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У V МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ "ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ І АВТОМАТИКИ В СИСТЕМІ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ"!!!

З 15 по 19 травня 2017 року на базі  Навчально-наукового інституту енергетики, автоматики  і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування  України (Київ, Україна) буде проведено V Міжнародну науково-технічну інтернет-конференцію «Проблеми сучасної енергетики і автоматики в системі природокористування».

Конференція проводитиметься в режимі форуму. Матеріали конференції (тези доповідей) розміщуватимуться на сайті конференції http://econference.nubip.edu.ua/. Тези можуть бути написані українською, російською, англійською, польською мовами.

За результатами конференції буде виданий збірник тез доповідей. Електронний варіант збірника тез розміщуватиметься на сайті конференції.

Інформаційне повідомлення знаходиться  у прикріпленому файлі.

 

03.04.2017

Повідомляємо, що Уряд Словацької Республіки а рамках офіційної допомоги надає стипендії громадянам України на навчання в 2017-2018 академічному році у вищих навчальних закладах Словацької Республіки. Подача заявок - до 30 травня 2017 року.
 
03.04.2017
Шановні науковці!
Український інститут науково-технічної експертизи та інформації як базова організація МОН України у сфері науково-технічної експертизи, інноваційної діяльності та трансферу технологій вже понад 40 років проводить прогнозно-аналітичні дослідження, здійснює реєстрацію наукових робіт, дисертацій, створює і поширює  інформаційну продукцію. Передплатниками наших друкованих та електронних видань є наукові установи, галузеві інститути, ВНЗ, бібліотеки, приватні організації та агентства з усієї України.  
Пропонуємо вам ознайомитися з Каталогом інформаційної продукції
УкрІНТЕІ на 2017 рік і запрошуємо до співробітництва!
Замовляйте нашу інформаційну продукцію!
 
28.03.2017
Запрошуються науковці академії до участі у написанні статей до Великої української енциклопедії.
контактний телефон (044) 234-31-75 Олена Миколаївна
 
23.03.2017
Про подання претендентів на призначення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених. Термін подання документів  -  до 10 травня 2017 року.
 
 
17.03.2017
ЗАПРОШУЄМО до участі у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СВІТОВИХ ФІНАНСІВ», яка відбудеться у м. Києві, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка 30 березня 2017 р.
 
15.03.2017
Запрошуємо до участі у конференціях кафедри економічної кібернетики та маркетингу Черкаського державного технологічного університету у березні-квітні 2017 року.
Чекатимемо на участь!
 
15.03.2017
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя запрошує студентів Вашого ВУЗу прийняти участь в Х Всеукраїнській студентській науково - технічній конференції "ПРИРОДНИЧІ ТА ГУМАНІТАРНІ НАУКИ. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ", яка відбудеться 25-26 квітня 2017 р. на базі ТНТУ.
Робота конференції буде проводитися за такими секціями:
1.      Гуманітарні науки.
2.      Економіка та менеджмент, фінанси.
3.      Електротехніка, електроніка та світлотехніка.
4.      Інформаційні технології
5.      Математика
6.      Математичне моделювання і механіка.
7.      Матеріалознавство, міцність матеріалів і конструкцій.
8.      Машини та обладнання сільського виробництва.
9.      Машинобудування.
10.     Обладнання харчових виробництв.
11.     Приладобудування.
12.     Фізика.
13.     Хімія. Хімічна, біологічна та харчова технології.
14.     Радіоелектронні біотехнічні апарати.
15.     Зварювання та споріднені процеси і технології.
 
Публікація тез безкоштовна. Також можлива заочна участь.
 
15.03.2017
Шановні колеги!
 
Запрошуємо Вас прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ, АУДИТУ Й ОПОДАТКУВАННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ТЕОРЕТИЧНІ, ПРАКТИЧНІ ТА ОСВІТЯНСЬКІ АСПЕКТИ» (30-31 березня 2017 р.).
 
Форма участі в конференції – заочна (дистанційна), участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.
 
Термін подачі матеріалів - до 24 березня 2017 р. включно, подробиці - у прикріпленому файлі.
 
З повагою та сподіванням на плідну співпрацю від імені організаційного комітету Конференції
 
 
15.03.2017
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «МАТЕРІАЛИ І ПОКРИТТЯ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ: ТЕОРЕТИЧНІ І ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЙ ВИГОТОВЛЕННЯ»  30 травня-1 червня 2017 року  м. Луцьк – о. Світязь, Україна.
 
14.03.2017
 
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у першій міжнародній науково-технічній конференції
“КОМП'ЮТЕРНІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ”
 Основні питання, які пропонуються для обговорення:
розробка і функціонування комп'ютерних та інформаційних систем; технології забезпечення надійності та безпеки функціонування комп'ютерних та інформаційних систем; гнучкі інтегровані системи та робототехніка; математичне моделювання детермінованих і випадкових процесів.
Конференція відбудеться 20-22 квітня 2017 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.
У рамках пленарних засідань очікуються виступи представників провідних IT-компаній та кращих вчених в області інформаційних технологій.
 
ВАЖЛИВО!!!! Учасникам конференції надається можливість опублікувати статтю у збірці наукових праць «Системи управління, навігації та зв'язку», яка входить до переліку наукових фахових видань України.
Більш детальна інформація доступна на сайті конференції http://csitic.com/
 
ВАЖЛИВІ ДАТИ
03.04.2017        Надання організаційного комітету готових до друку тез доповідей та оплата організаційного внеску.
20.04.2017        Реєстрація учасників та початок проведення засідань (збірник матеріалів конференції буде надано при реєстрації, для заочних учасників, матеріали конференції будуть надіслані поштою).
20-22.04.2017   Робота секцій конференції.
 
06.03.2017
Конкурс включає такі розділи:
- Техніка агропромислового виробництва.
- Конструювання машин та обладнання агропромислового виробництва.
- Технологічні системи ремонту сільськогосподарської техніки.
- Технологічна експлуатація і оптимізація МТП.
- Технічне обслуговування і діагностика техніки.
- Використання паливо-мастильних матеріалів, альтернативних видів палива (біопалива) в умовах сільськогосподарського виробництва.
- Міцність і надійність машин та обладнання.
- Транспортні процеси в АПК.
- Мехатроніка в АПК.
 
06.03.2017
Запрошуємо взяти участь у роботі ХХХІ Всеукраїнської наукової інтернет-конференції.
 
06.03.2017
Запрошення до участі в Всеукраїнській науково-практичній конференції «Екологічно безпечне, високопродуктивне використання ґрунту та застосування добрив» (у заочній формі).
 
02.03.2017
Шановні колеги!
Донецький державний університет управління запрошує Вас до публікації у науковому фаховому журналі «Менеджер. Вісник Донецького державного університету управління» серії «Державне управління» та серії «Економіка», який входить до міжнародних наукометричних баз даних, репозиторіїв та пошукових систем.
 
02.03.2017
 
02.03.2017
Шановні колеги !
Кафедра фінансів Мукачівського державного університету запрошує вас взяти участь у роботі дистанційної міжнародної науково-практичної конференції «ФІНАНСОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЗРУШЕНЬ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ», 
яка відбудеться 21-22 березня 2017 р.
 
02.03.2017
Запрошуємо взяти участь у ХХІІ Міжнародній науковій інтернет-конференції
 
02.03.2017
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у X Всеукраїнській науково-методичній конференції «Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті»,   присвяченій 25 річниці створення кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету.
Конференція відбудеться 27-28 квітня 2017 року на фізико-математичному факультеті КДПУ за адресою: 50086, м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 54.
Детальна інформація доступна за посиланням:https://drive.google.com/drive/folders/0B_hZhft42CAXMnVoSUlQN2xzaUk?usp=sharing
За результатами роботи планується видання збірника тез та колективної монографії.
 
01.03.2017
Запрошуємо Ваших студентів до участі в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Основи охорони праці". Пакет документів у вкладених файлах.
 
01.03.2017
СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦЕНТР ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ, КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МОН УКРАЇНИ, НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ запрошують Вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції: «НАУКОВІ РОЗРОБКИ, ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ, ІННОВАЦІЇ», яка відбудеться 06-08 травня 2017 року.
 
01.03.2017
Маємо честь запросити Вас та Ваших студентів взяти участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Стратегічне управління". 
 
24.02.2017
Запрошуємо Вас до участі в 6-й Міжнародній науковій конференції «Проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку територій», яка відбудеться 20-23 квітня 2017 року в Вищій школі управління та адміністрації в Ополе (Польща).
 
24.02.2017
Запрошуємо взяти участь у ІХ Всеукраїнській науково-практичній конференції «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ»
 Основні напрями роботи конференції:
1.   Сучасні інформаційні технології у теорії та практиці вищої та середньої освіти.
2.   Комп’ютерно-орієнтовані засоби навчання у природничо-математичних та гуманітарних науках. 
3.   Використання Інтернет-технологій в освіті та науці.
4.   Інформаційні технології в соціально-економічних науках.
5.   Проблеми професійної підготовки IT-фахівців.
Конференція відбудеться у м. Мелітополі 18–19 травня 2017 р.
 
23.02.2017
Шановні науковці!
Ми раді запросити Вас до участі у дев'ятій всеукраїнській практично-пізнавальній конференції «Наукова думка сучасності і майбутнього», яка відбудеться з 3 по 12 березня 2017 року. Ми пропонуємо надрукувати свою наукову працю за будь-якою темою на нашому сайті,  а також у друкованому збірнику за мінімальної ціною: 30 грн. за 1 аркуш формату А4 (приймаються роботи від 3 аркушів).  12 березня останній день прийому пакету документів. Публікація збірника: 22 березня 2017.
Вашу роботу (разом з іншими роботами) можна у будь-який час переглянути на сайті http://naukam.triada.in.ua/
Більш детальні умови -  на нашому сайті.
 
20.02.2017
Запрошення до участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді  здисципліни «Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням».
 
20.02.2017
Запрошуємо Вас взяти участь у I Всеукраїнській науково-практичній конференції «Функціонування АПК на засадах раціонального природокористування» (дистанційна участь), яка буде організована 26 травня 2017 р. у Полтавській державній аграрній академієї.
 
20.02.2017
Запрошення до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Медична біохімія".
 
17.02.2017
Запрошуємо Вас прийняти участь у МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ МІСЦЕВИХ ГРОМАД», яка відбудеться 27 квітня 2017 р. у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк). 
Чекаємо на Вашу участь у конференції! 
 
16.02.2017
Доброго дня, шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській конференції в ЖДТУ.
Загальні вимоги до тез можна знайти тут: http://ven.ztu.edu.ua/index.php/1728-4236/about.
Обсяг 2 повні сторінки, строк подання до 10 березня.
Участь безкоштовна.
 
16.02.2017
Начат прием заявок на конкурс научных работ студентов и аспирантов Scholar Award - 2017
Документы должны быть поданы до 27 апреля 2017 г.
Международный институт питания растений объявляет о начале приема заявок на участие в ежегодном конкурсе научных работ студентов и аспирантов Scholar Award - 2017.
Премия в размере 2000$ присуждается студентам старших курсов за научные работы в области питания растений и разработки систем применения удобрений.
 
16.02.2017
Запрошення до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.
 
16.02.2017
Запрошення до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.
 
10.02.2017
Запрошуємо Вас до публікування наукових статей у фаховому науковому виданні "Вісник Львівського національного аграрного університету" серія "Агрономія" №21.
Запрошення і вимоги до оформлення статей додаємо у прикріплених файлах.
 
10.02.2017
Запрошення до участі в Міжнародній науковій конференції.
 
09.02.2017
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс серед молодих учених на присудження Премії Верховної Ради України.
До 20 березня 2017 року найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок слід подати до Департаменту науково-технічного розвитку пакет документів.
Премія присуджується за видатні досягнення в галузі наукових досліджень щороку в розмірі 20 тис. грн.
Претенденти - молоді учені, вік яких має бути менше 35 років станом на 01.04.2017 року.
Детальніше
 
31.01.2017
Шановні пане професори, доктори, науково-методичні працівники. В особі Голови науково-навчальної ради професора, доктора технічних наук, а також голови організаційного комітету доктора Марчіна Якубца щиро запрошуємо до участі в IX Міжнародній науковій конференції «Управління підприємством у ХХІ столітті».
Конференція проходитиме під патронатом ректора Технічно-гуманітарної Академії в Більсько-Бялій професора, доктора Ярослава Яніцкого.
Конференеція відбудеться 11-13 травня 2017 р. в готелі Альпін в Щирку.
До уваги панства створено Інтернет- сайт конференції, на якому представлено реєстраційну форму та інформацію про вимоги до публікацій: www.kz.ath.bielsko.pl/konferencja
Подробиці та деталі можна знайти в інформаційному додатку.
 
30.01.2017
Шановні колеги!
Національний авіаційний університет запрошує студентів та молодих учених вітчизняних ВНЗ, наукових організацій та установ взяти участь у роботі Xi Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених та студентів „ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ”що проходитиме 20 квітня 2017 року на базі Національного авіаційного університету (м. Київ).
З повагою, Оргкомітет конференції "Екологічна безпека держави"
 
26.01.2017
Запрошуємо взяти участь у конференціях наших партнерів: 14-16 березня 2017 р. – Міжнародній науково-практичній конференції «АГРАРНА НАУКА ТА ОСВІТА ПОДІЛЛЯ» (м. Кам’янець-Подільський) – http://sophus.at.ua/index/konferencija_14_16_03_2017/0-68.
30 березня 2017 р. – Всеукраїнській науково-практичній конференції «ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ТА ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНСТИТУЦІЙНИХ СЕКТОРІВ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ ТА ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ» (м. Тернопіль)– http://sophus.at.ua/index/konferencija_30_03_2017/0-69.
6-7 квітня 2017 р. – Міжнародній науково-методичній конференції «ПРОБЛЕМИ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ – АГРАРІЇВ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ» (м. Кам’янець-Подільський)–http://sophus.at.ua/index/konferencija_6_7_04_2017/0-70.
6-7 квітня 2017 р. – Всеукраїнській науково-практичній конференції «ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНИ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ» (м. Львів)– http://sophus.at.ua/index/konferencija_6_7_04_2017_2/0-71.
За результатами конференції вийде збірник тез, який буде включено до РИНЦ.
Також учасники конференції можуть подати наукові статті до фахових періодичних видань:
Міжнародного наукового журналу «Економічний дискурс».
Міжнародного наукового журналу «Інститут бухгалтерського обліку, контроль і аналіз в умовах глобалізації».
Наукового журналу «Подільський вісник: сільське господарство, техніка, економіка».
Міжнародного наукового журналу «Професійно-прикладні дидактики».
Деталі на сайті http://sophus.at.ua.
 
23.01.2017
ДУ "НМЦ "Агроосвіта" проводить роботу щодо комплектації статей журналу "АгроТерра Освіта, наука та бізнес" № 2. 
Контактний  тел. (044) 242-35-65 Орленко Н.С.
 
22.01.2017
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми та перспективи», яка відбудеться 18-19 травня 2017 р. в Навчально-науковому інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка». 
До участі в конференції запрошуються молоді вчені віком до 35 років (принаймні один із авторів повинен відповідати цьому критерію), серед яких викладачі навчальних закладів, наукові співробітники, аспіранти, докторанти тощо, а також фахівці у сфері економіки і управління, які працюють на підприємствах, в організаціях та установах, представники органів місцевого самоврядування та державних органів влади, що займаються вирішенням проблем економічного розвитку, магістри.  
  
СЕКЦІЇ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
•  Проблеми і перспективи економічного розвитку України в умовах Євроінтеграції; 
•  Вплив зовнішніх і внутрішніх чинників на економічний розвиток регіонів; 
•  Комплексне забезпечення економічного розвитку підприємств; 
•  Стратегічне управління інноваційним розвитком на макро- і мікрорівні; 
•  Збалансований розвиток економіки України: соціально-правовий, екологічний та інші аспекти. 
  
ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО:
До 5 травня 2017 р. на сайті http://science.inem.lviv.ua/ потрібно:
- провести реєстрацію учасника конференції за посиланням РЕЄСТРАЦІЯ;
- надіслати тези доповіді (наприклад: Vakiv_tezy.doc) та сканований оригінал документа про оплату оргвнеску (наприклад: Vakiv_oplata.doc) на електронну адресу оргкомітету conf-rmv-inem@ukr.net, вказавши в темі повідомлення "Тези: прізвище учасника"
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:
За включення тез доповідей у збірник матеріалів конференції учасники з України сплачують організаційний внесок в сумі: 
- 80 грн. за 1-2 повні сторінки тексту (збірник матеріалів конференції буде виданий в електронній формі); 
- кожна додаткова сторінка – 20 грн. 
Для іноземних учасників організаційний внесок становить 20 USD. 
Організаційний внесок надсилати на карту Приватбанку 5168 7572 2500 9424 Кулиняк Ігор Ярославович
  
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДІ:
Обсяг тез доповіді – 1-2 повні сторінки. У разі потреби за додаткову плату можна надіслати тези доповіді більшого обсягу (але не більше 7 повних сторінок). 
Необхідно дотримуватись таких вимог оформлення: шрифт – 12, інтервал – 1, відступ – 1 см, шрифт – Times New Roman. Формат аркушів А4 (210 х 297 мм). Відступи: з лівого боку – 3 см, з інших боків – 2 см. Номери сторінок не проставляйте. 
Список літератури подається з дотриманням чинних бібліографічних вимог. Посилання в тексті на літературу подається в квадратних дужках, наприклад: . 
Використання ілюстративних матеріалів в тезах повинно бути мінімальним. Всі рисунки повинні бути згруповані як єдиний об’єкт. 
Оргкомітет залишає за собою право часткового редагування або відхилення матеріалу, що не відповідає вимогам. 
Учасники конференції, які приймуть безпосередню участь у її роботі, отримають сертифікати. Під час конференції буде проведений круглий стіл, присвячений питанням вирішення проблем молодих науковців, розвитку Рад молодих вчених України і їх співпраці, впровадження наукових результатів у діяльність підприємств і органів місцевого самоврядування та державної влади тощо. Будуть також інші цікаві та корисні заходи для молодих науковців. 
  
РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ: українська, польська та англійська мови. 
Тези доповідей будуть опубліковані у електронному збірнику матеріалів конференції до початку роботи конференції. 
  
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
Докладніше про конференцію можна дізнатися 
у секретаря організаційного комітету Максимчук Ярослави Сергіївни. 
Контактний телефон:  096-347-78-84 
Електронна пошта оргкомітету: conf-rmv-inem@ukr.net
Електронна пошта РМВ ІНЕМ: rmv.inem@lpnu.ua
  
АДРЕСА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:
Інститут економіки і менеджменту 
Національного університету «Львівська політехніка» 
(для Кулиняка І.Я. – Голови Ради молодих вчених ІНЕМ) 
79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12 
КОЛЕКТИВНА МОНОГРАФІЯ: "ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ДЕРЖАВИ, РЕГІОНІВ І ПІДПРИЄМСТВ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ"
Рада молодих вчених Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» з метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідницьких робіт запрошує молодих науковців прийняти участь у написанні колективної монографії: «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми та перспективи»
  
КОНТРОЛЬНІ ДАТИ:
1. Надання авторами матеріалів для розгляду організаційним комітетом – до 5.05.2017 р. 
2. Відповідь про отримання та прийняття матеріалів – до 15.05.2017 р. 
3. Оплата за публікацію статті у монографії – 15-19.05.2017 р. 
4. Розсилка електронного варіанту монографії – до 01.08.2017 р. 
5. Розсилка друкованих примірників монографії – до 01.09.2017 р. 
Матеріали надсилати на електронну адресу оргкомітету conf-rmv-inem@ukr.net, вказавши в темі повідомлення "Монографія: прізвище автора"
Вартість публікації у монографії становить  30 грн. за 1 повну/неповну сторінку формату А4. Вартість додаткового примірника становить 85 грн. Реквізити для здійснення оплати будуть відправлені на електронну адресу учасника тільки після затвердження матеріалів до друку. 
  
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ МОНОГРАФІЇ:
1. Матеріали повинні мати логічну структуру викладання згідно до вимог МОН України до наукових праць: постановка проблеми та її зв’язки з науковими та практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, на які спирається автор з посиланням на джерела; виділення невирішених частин загальної проблеми, котрим присвячується дослідження; формування цілей дослідження (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження (з обґрунтуванням отриманих наукових результатів); висновки даного і перспективи подальших досліджень у цьому напрямку. 
2. Обсяг матеріалів – 20-30 сторінок. 
3. Поля: зверху, знизу, праворуч, ліворуч 20 мм. 
4. Гарнітура: Times New Roman, кегль – 14, міжстроковий інтервал – 1,5, абзац – 1 см. 
5. Мова статті – українська, польська та англійська. 
 
АДРЕСА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:
Інститут економіки і менеджменту
Національного університету «Львівська політехніка»
(для Кулиняка І.Я. – Голови Ради молодих вчених ІНЕМ)
79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12
 
 
19.01.2017
Шановні колеги!
Оголошується набір наукових статей до фахового наукового журналу «Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка». Випуск 1 (49).
 
З 2000 року Науковий вісник Ужгородського університету (серія «Економіка»)знаходиться у переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (Наказ Міністерства (МОН України) від 12.05.2015 р. №528 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 28 квітня 2015 року» (Додаток 10)).
 
Науковий вісник представлено у наукометричних базах даних, репозиторіях та пошукових системах:
Index Copernicus (Польща);
ResearchBib  (Японія);
Російський індекс наукового цитування (Росія);  
Google Scholar  (США);
Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського (Україна).
 
Для розгляду питання про публікацію необхідно до 15 березня 2017 року надіслати на e-mailредакції журналу (visnyk-ekon@uzhnu.edu.ua) наступну інформацію:
1) наукову статтю;
2) авторську довідку;
3) відскановану рецензію доктора наук;
4) квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті (після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до друку).
 
Друковані примірники наукового журналу будуть надіслані за допомогою Нової Пошти (за рахунок отримувача)до 15травня 2017 року.
 
Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте офіційний сайт Наукового віснику Ужгородського національного університету. Серія "Економіка" або завантажте прикріплений файл.
 
 
 
 
З повагою, 
редакція наукового журналу!
Адреса редакції: вул. Університетська, 14, кім. 405, м. Ужгород, Закарпатська область, Україна,  88017
Електронна пошта: visnyk-ekon@uzhnu.edu.ua 
Офіційний сайт:  http://www.visnyk-ekon.uzhnu.edu.ua
Конт. тел.: +38(050)9509640; +38(068)3696898 Валерія Олегівна Огородник
 
 
18.01.2017
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в Міжнародній Інтернет-конференції, яка відбудеться 30 березня 2017 року в Полтавській державній аграрній академії. Термін подачі матеріалів до 5.03.2017 р. Детальна інформація у прикріпленому файлі!
Сподіваємось на плідну співпрацю!

З повагою, к.е.н., доцент, докторант, доцент кафедри економіки підприємства 
Полтавської державної аграрної академії
Юлія Самойлик
Julija Samojlik
julija_s84@mail.ru
 
 
18.01.2017
Шановні науковці !
Ми раді запросити Вас до участі у восьмій всеукраїнській практично-пізнавальній конференції «Наукова думка сучасності і майбутнього», яка відбудеться з 30 січня по 7 лютого 2017 року. Ми пропонуємо надрукувати свою наукову працю за будь-якою темою на нашому сайті,  а також у друкованому збірнику за мінімальної ціною: 30 грн. за 1 аркуш формату А4 (приймаються роботи від 3 аркушів).  7 лютого останній день прийому пакету документів. Публікація збірника: 17 лютого 2017

Вашу роботу (разом з іншими роботами) можна у будь-який час переглянути на сайті http://naukam.triada.in.ua/

Більш детальні умови -  на нашому сайті.

З повагою, оргкомітет Конференції

 
16.01.2017
Комітетом з Державних премій України в галузі науки і техніки оголошено конкурс з січня 2017 року на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки;
прийом робіт – до 01.04.2017 року;
­ на здобуття премії Президента України для молодих вчених;
прийом робіт – до 01.03.2017 року
Порядок висунення та оформлення документів робіт, які подаються для участі у зазначених Конкурсах, викладено в Інструкціях (посилання додаються).
Консультації – тел (044) 246-78-19, (044) 246-63-00
Прийом робіт за адресою – 03150, м. Київ-150, вул.. Антоновича, 51, кімната 1212
 
 Інформаційна підтримка проведення Конкурсу
 
12.01.2017
Увага! Запрошення ВНЗ студентів-переможців академії до участі у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за різними галузями знань.
 
11.01.2017
З метою підведення підсумків наукової та науково-технічної діяльності вищих навчальних закладів у  2016 році, Міністр Міністерства освіти і науки України Л.М. Гриневич підписала наказ № 26 від 10.01.2017 року "Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік".