Анонси, новини, оголошення

Архів 2017-2016 рр.

23.02.2018

Шановні колеги!

 

Запрошуємо студентів, магістрантів, аспірантів та молодих учених взяти участь у роботі Девятої Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів "Технічне регулювання, метрологія та якість: виклики сучасності", яка відбудеться 17-18 травня 2018 року у Одеській державній академії технічного регулювання та якості.

Запрошення

Приклад оформлення статті

Реєстраційна картка

Шановні колеги!

Враховуючи прохання університетів Оргкомітет прийняв рішення, що від одного вищого навчального закладу в олімпіаді з дисципліни «загальна екологія» можуть взяти участь не більше 3 студентів, які зайняли 1, 2 і 3 місце у І етапі  Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 н.р. за відповідною категорією.
Можете додати ще й третього учасника.

Інформаційний лист

Програма олімпіади

 

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас прийняти участь в Олімпіаді з дисципліни "Французька мова" на базі Запорізького національного університету, яка відбудеться 18-20 квтгня 2018 року.

Інформаційний лист

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
 
    Наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 року Харківський національний аграрний університет імені В. В. Докучаєва призначено базовим з проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів зі спеціальності "Захист і карантин рослин".
    Участь у II етапі беруть переможці І етапу олімпіад, проведених в аграрних вищих навчальних закладах III і IV рівнів акредитації, де ведеться підготовка фахівців за спеціальністю "Захист і карантин рослин". Для участі в II етапі олімпіади запрошуються студенти у кількості не менше 3 чоловік від кожного ВНЗ. 
  
  Анкети учасників просимо надіслати до 10 березня 2018 року.

Олімпіада відбудеться 21-23 травня 2018 року
 

 

22.02.2018

Шановний Керівнику!

Надсилаємо Вам лист щодо проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною дисципліною «Аграрний маркетинг». 

Для участі в олімпіаді просимо до 12 березня 2018 року надіслати заявку на участь в олімпіаді студентів Вашого навчального закладу.
 
Додатки:
 
 
Шановні колеги!
 
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-технічної конференції з питань водопідготовки: «Перспективи майбутнього та реалії сьогодення в технологіях водопідготовки», яка буде проведена 19-20 квітня 2018 р. за адресою: Київ-33, вул. Володимирська, 68, Національний університет харчових технологій
 
 
 
 
 
Шановні колеги!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 №1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Університет державної фіскальної служби України призначено базовим з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа».

Для участі в ІІ етапі Олімпіади необхідно до 15 березня 2018 року надіслати поштою анкети переможців І етапу Олімпіади (не більше трьох від одного навчального закладу) за адресою: Університет ДФС України, вул. Університетська 31, м. Ірпінь, Київська обл., 08201, з поміткою «Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Банківська справа» (кафедра банківської справи та фінансового моніторингу), а також в електронному вигляді на адресу: bankivska_sprava@ukr.net (кафедра банківської справи та фінансового моніторингу).
Детальну інформацію про проведення Олімпіади можна переглянути в додатку до листа та на офіційному сайті Університету ДФС України (сторінка кафедри банківської справи та фінансового моніторингу).

Інформаційний лист

Заявка на участь

 

21.02.2018

Редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» об’єднує найкращих експертів!

Якщо ви любите свою роботу, якщо ви маєте чим пишатися — поділіться своїм досвідом на сторінках найавторитетнішого видання у сфері охорони праці та пожежної безпеки!

Детальніше

 

20.02.2018

Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації надсилає до відома і використання в роботі лист Міністерства культури України від 09.01.2018 № 26/4/15-18 «Про організацію Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Гуманітарно-медична співпраця» (додається).

 

Культурно-освітня поїздка до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії й Угорщини планується з 23 квітня до 3 травня 2018 року

Лист

Додаток

Шановні студенти, авпіранти!

Національний еколого-натуралістичний центр МОН України пропонує долучитися до участі у Конкурсі проектних робіт від компанії Syngenta Україна.
До участі в конкурсі запрошуються студенти й аспіранти природничих напрямів (агрономічного/біологічного) та напряму харчової промисловості, які  мають цікаві ідеї щодо розвитку окремих галузей промисловості в Україні.

Інформаційний лист

Заяка учасника

 

19.02.2018

Національний університет біоресурсів і природокористування України запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції "Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя", присвяченій 120-річчю Університету, яка відбудеться 23-25 травня 2018 року.

 
Більш детальну інформацію можна отримати у відділі науково-технічної інформації за тел. 044 527 87 20
 

 

Шановні науковці !!

Ми ради запросити Вас до участі у віcімнадцятій всеукраїнській практично-пізнавальній конференції «Наукова думка сучасності і майбутнього», яка відбудеться з 28 лютого по 11 березня 2018 року. Ми пропонуємо надрукувати свою наукову працю за будь-якою темою на нашому сайті, а також у друкованому збірнику за мінімальної ціною: 40 грн. за 1 аркуш формату А4 (приймаються роботи від 3 аркушів). 11 березня останній день прийому пакету документів. Публікація збірника: 21 березня 2018

Вашу роботу (разом з іншими роботами) можна у будь-який час переглянути на сайті http://naukam.triada.in.ua/

УВАГА!

У нас з'явилася послуга: тільки онлайн публікація! 60 грн. за обсяг до 6 сторінок А4 ( ТУТ). В послугу входить:

  • публікація наукової статті на сайті,
  • сертифікат учасника конференції (за бажанням - пересилання сертифіката на ваш поштовий ящик Поштою України),
  • збірник статей в pdf форматі на електронну адресу.

Якщо стаття перевищує об’єм в 6 сторінок, кожна додаткова сторінка - 10 грн. Для всіх бажаючих отримати друкований збірник - умови ті ж самi (40 грн. 1 сторінка, приймається до публікації не менше 3-х сторінок).

З повагою, оргкомітет Конференції 

Умови оформлення

 

16.02.2018

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у I Всеукраїнській науково-практичній конференції «Передумови та перспективи раціонального використання природно-ресурсного потенціалу» (дистанційна участь), яка буде організована 28 травня 2018 р. у Полтавською державною аграрною академією (за адресою: Україна, м. Полтава, вул. Сковороди 1/3). Робочі мови – українська, російська та англійська.

Для участі в конференції запрошуються доктори і кандидати наук, докторанти, аспіранти, магістри, керівники та фахівці комерційних організацій й органів державного та муніципального управління, всі зацікавлені особи, незалежно від місця навчання, роботи та проживання.

Детальніше


Доброго дня, шановні колеги!


Направляємо Вам запрошення для участі в Міжнародній Інтернет-конференції студентів і молодих вчених «УКРАЇНА - СВІТ: ДІАЛОГ КУЛЬТУР».
Яка відбудеться 16 травня 2018 року в ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет".
Будемо раді бачити Вас в якості учасників.

Інформаційний лист

Запрошуємо до участі в олімпіаді!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 р. № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році»  Луцький національний технічний університет (м. Луцьк) визначено базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці» для вищих навчальних закладів.

 

ІІ етап олімпіади відбудеться 19-21 квітня 2018 року

Інформаційний лист

 

15.02.2018

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від № 1572 від 06.12.2017 р. “Про проведення Всеукраїнської олімпіади 2017/2018 н. р.” II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Деталі машин та основи конструювання” відбудеться на базі Національного університету “Львівська політехніка” з 25 по 27 квітня 2018 року.

Інформаційний лист

 

14.02.2018

Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих вчених Вашого навчального закладу до участі  у  конференції.

Запрошуємо до участі студентів Вашого вищого навчального закладу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Загальна екологія» в 2017-2018 н. р., що відбудеться в Національному університеті біоресурсів і природокористування України 18-20 квітня 2018 року.
Будемо раді бачити студентів Вашого вищого навчального закладу під час проведення олімпіади.
Інформацію щодо учасників від  Вашого вищого навчального закладу можна надсилати на  e - mail :  olimpiada - ecology @ ukr . net .
В рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Загальна екологія» буде проходити ІV міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених « Е кологія – філософія існування людства» .
 

Інформаційний лист

Анкета

 

Доброго дня!

Шановний Керівнику!
Надсилаємо Вам лист "Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Обладнання переробних і харчових виробництв".
Для участі в роботі журі олімпіади, конкурсу дипломних проектів (робіт), апеляційної комісії просимо делегувати завідувача (чи провідного фахівця) відповідної кафедри Вашого університету та до 1 березня 2018 року надіслати заявку на участь в олімпіаді студентів Вашого навчального закладу.

Додатки:
1) лист-запрошення;
2) анкета учасника олімпіади;
3) анкета представника Вашого університету;
4) програма проведення олімпіади.

 

13.02.2018

 

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 р. ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро) призначений, як базовий вищий навчальний заклад по проведенню ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства». 

Для участі у II етапі від Вашого ВНЗ запрошуються переможці І-го етапу олімпіади (не більше 2 чол.), які навчаються за освітнім ступенем «Бакалавр» та вивчають відповідну дисципліну у поточному, або закінчили її вивчати в минулому році.

 

Олімпіада відбудеться 11 - 13 квітня 2018 року. 

Інформаційний лист

 

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 р. ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро) призначений, як базовий вищий навчальний заклад по проведенню ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси».

Для участі у II етапі від Вашого ВНЗ запрошуються переможці І-го етапу олімпіади (не більше 2 чол.), які навчаються за освітнім ступенем «Бакалавр» та вивчають відповідну дисципліну у поточному, або закінчили її вивчати в минулому році.

Олімпіада відбудеться 25 - 27 квітня 2018 року. 

Інформаційний лист

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі I Міжнародної науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку». Яка відбудеться 29 березня 2018 р. м. Дніпро

Лист-запрошення

Буклет-заяка

Уважаемые коллеги!

Приглашаем Вас принять участие в работе XIII Международной конференции "Новые и нетрадиционные растения и перспективы их использования", которая состоится 4-8 июня 2018 года на базе Всероссийского научно-исследовательского института цветоводства и субтропических культур (Россия, Краснодарский край, г. Сочи, ул. Яна Фабрициуса, 2/28).

Информационный лист

Гостиницы

Уважаемые коллеги!
Приглашаем Вас принять участие в Международном научно-практическом форуме и Международной научно-практической конференции.
22 марта 2018 г.
Международный научно-практического форум «Научно-обоснованная система сертификации посадочного материала плодовых и ягодных культур — база для разработки цифровых технологий в питомниководстве» (проводится при финансовой поддержке Российского фонда фундаментальных исследований, Проект №.18-016-20002)
23 марта 2018 г.
Международная научно-практическая конференция «Информационное обеспечение — основа для инновационного развития сельского хозяйства», посвященная 180-летию теоретического и научно-практического журнала «Садоводство и виноградарство»
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ: Научно-информационный центр ФГБНУ ВСТИСП, Загорьевский проезд, д. 4, Москва, Россия

Информационный лист

 

12.02.2018

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»,

молодіжна громадська організація «Незалежна асоціація молоді»,

студентське наукове товариство історичного факультету «Комітет дослідження історії та сучасності»

Інформують Вас, що 28 лютого 2018 р. проводиться І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція ««Проблеми та перспективи розвитку сучасної  науки в країнах Європи та Азії».

 
 
 
ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1572 від 6.12.2017 року 26-27 квітня 2018 р. в Луцькому національному технічному університеті буде проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Фінансовий менеджмент”. Для участі в Олімпіаді від одного вищого навчального закладу запрошуються по 3 переможці першого туру

 
 

Доброго дня.

Запрошуємо студентів та викладачей вашого учбового закладу, прийняти участь в Олімпіаді "СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТА КОМП’ЮТЕРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ В МАШИНОБУДУВАННІ", що проходить згідно до наказу  МОН України №1572 від 06.12.2017 р.

Додаткова інформація за адресою: http://tmm-sapr.org/olympiada
 
З повагою, оргкомітет Олімпіади.

Шановні колеги!


Маємо честь запросити Вас та Ваших студентів взяти участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Інтелектуальна власність»
Олімпіада проводиться на базі Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" з 27 по 30 березня 2018 року. З детальною інформацією Ви можете ознайомитися у додатку до даного листа.

Просимо майбутніх учасників надіслати оригінали Анкет учасників на адресу Оргкомітету та на е-mail: mariya.maslak2016@gmail.com. Розміщення іногородніх учасників буде здійснюватись у гуртожитку або готелі. Добова вартість проживання складає від 150 до 600 грн.

Будь ласка, для своєчасного бронювання місць у готелі або гуртожитку, надішліть заявку на бронювання до 17 березня 2018 року, де вкажіть кількість викладачів та студентів.

 
 
ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!
 
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХХХІІІ Міжнародної наукової інтернет-конференції «ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ОСВІТИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ», яка відбудеться 28 лютого 2018 р.
 
 
Шановні колеги!

    Кафедра менеджменту КПІ ім.Ігоря Сікорського запрошує всіх бажаючих взяти участь у ІХ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні підходи до управління підприємством» присвячену 120-річчю КПІ ім.Ігоря Сікорського. Конференція відбудеться 12 квітня 2018 року.

Для участі в конференції Вам необхідно до 1 березня заповнити електронну заявку, завантажити тези та продублювати матеріал на пошту конференції konfkafmen@kpi.ua.
Усі учасники обов’язково отримують збірник тез доповідей.
З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися у прикріпленому інформаційному листі та на сайті кафедри.
За бажанням можлива безкоштовна публікація статей в електронному Збірнику наукових праць «Сучасні підходи до управління підприємством». 

Детальніше

9.02.2018

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у роботі Всеукраїнській науково-практичній конференції «VІ Волошинські читання: «Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи», що відбудеться 19–20 квітня 2018 року на базі Глухівського НПУ ім. О. Довженка

 

Детальніше

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку природничих наук та методик їх викладання», яка відбудеться 27-28 квітня 2018 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Детальніше

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у VI науково-педагогічних читаннях молодих учених, магістрантів, студентів іноземними мовами  «The  21st  Century Challenges in Education and Science» Конференція відбудеться  18-19 квітня 2018 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

Детальніше

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми технологічної і професійної освіти», яка відбудеться 22-23 травня 2018 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка. 

Детальніше

Шановні колеги!

Запрошуємо студентів, аспірантів, докторантів и молодих вчених на Всеукраїнську науково-практичній конференцію "Дослідження молодих вчених: від Ідеї до реализации":

Тези доповідей - подаються до 19 лютого;
Наукові проекти - подаються до 26 лютого.
Переможці конкурс наукових проектів отрімають премії:
  • І місце - 2500 грн.
  • ІІ місце - 2000 грн.
  • ІІІ місце - 1500 грн. 

Інформаційний лист

Вимоги до оформлення

 

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!

21 лютого 2018 року на кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій факультету економіки та менеджменту в центрі підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm» відбудеться науково-практичний семінар по програмі «ПІДТРИМКА ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ АПК ЗАСОБАМИ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ»

 

8.02.2018

Детальніше

 

7.02.2018

Шановні колеги!

ДНУ Український інститут науково-технічної експертизи та інформації запрошує Вас до участі у  науково-практичній конференції «ЛЮДИНА МАЙБУТНЬОГО В ІНФОРМАЦІЙНО-ЗНАННЄВОМУ ВИМІРІ», яка відбудеться 26 квітня 2018 р. 

 
 

Шановні колеги!

Надсилаємо лист-запрошення на Всеукраїнські студентські олімпіади зі спеціальності «Політологія» (для студентів-політологів), а також дисципліни «Політологія» (для студентів усіх спеціальностейта дисципліни «Соціологія» (для студентів усіх спеціальностей).
​​
Контактний телефон: (048719-62-14
Офіційні сторінки олімпіад у соціальній мережі Facebook: 
https://goo.gl/oN5skFhttps://goo.gl/kguRJS , https://goo.gl/n56oTw
Щиро сподіваємось на подальшу співпрацю!

Детальніше

 

6.02.2018

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі

«ЗАСТОСУВАННЯ ІНСТРУМЕНТІВ І МЕХАНІЗМІВ ТРАНСФЕРУ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОСУВАННІ ІННОВАЦІЙ»,

який відбудеться 20 лютого 2018 р. у м. Києві за адресою: вул. Антоновича, 180

(ДНУ УкрІНТЕІ, м. Либідська)

Детальніше

 

 

Уважаемые коллеги! 

 Международный журнал "Вестник Казахского гуманитарно-юридического инновационного университета" г. Семей Республика Казахстан заинтересован в развитии международной науки, поддерживает интересные проекты и приглашает опубликоваться в №1 за 2018 г.

Детальніше

 

5.02.2018

Шановні студенти!
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1572 від 6.12.2017 року 26-27 квітня 2018 р. в Луцькому національному технічному університеті буде проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Фінансовий менеджмент”.
 
 
 
Шановні студенти!
Одеський державний екологічний університет запрошує прийняти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціальності «Менеджмент», спеціалізація «Менеджмент природоохоронної діяльності» (наказ Міністерства освіти і науки України №1364 від 10 жовтня 2017 року), який відбудеться в університеті з 27-28 березня 2018 року.
 
Надіслати наукові роботи з супровідними документами необхідно до 15 лютого 2018 р.
 
 
Шановні колеги!
    Запрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки, бухгалтерського обліку, контролю, економічного аналізу, аудиту, фінансової звітності, оподаткування та суміжних дисциплін взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Удосконалення обліку, контролю, аудиту, аналізу  та оподаткування в сучасних умовах інтеграційних процесів у світовій економіці», яка відбудеться  на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет» у м. Ужгород 18-19 квітня 2018 року.
 
 
 
Вельмишановні колеги!
 
Нагадуємо Вам, що для участі у ІІ етапі Олімпіад зі спеціальності «Фінанси і кредит» та дисципліни «Державні фінанси» до  1  березня  2018  р. необхідно надіслати анкети переможців І етапу за наведеним зразком (знаходиться у вкладанні до цього листа) на адресу кафедри фінансів ХНЕУ ім. С. Кузнеця (за кожною олімпіадою окремо). Запрошення для участі у ІІ етапі Олімпіад будуть розіслані студентам після 10 березня 2017 р.
З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися у прикріпленому інформаційному листі або за посиланням:   http://www.kaffin.hneu.edu.ua/olimpiadi-2017-2018-n-r-2/
Передбачена також онлайн-реєстрація (є обов’язковою) за посиланням: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeHfBMaw5tFsUn__Wb6q4Jl54iPJq6uruQqgU9C4Rn0brHYKQ/viewform?c=0&w=1
 
 
ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!
 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ»
РАДА МОЛОДИХ УЧЕНИХ УНІВЕРСИТЕТУ
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «ВІТЧИЗНЯНА НАУКА НА ЗЛАМІ ЕПОХ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», яка відбудеться 16 лютого 2018р.
 
 
 
 
 
Шановні науковці! 
Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» КПІ ім. Ігоря Сікорського визначено базовим навчальним закладом з проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» для студентів всих вищих навчальних закладів.
 
Проведення олімпіади заплановано на 16-18  травня 2018 року за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 37 корпус 1.

Лист-запрошення

 

Доброго дня!

Оргкомітет Миколаївського національного аграрного університету інформує Вас про те, що триває період подання студентських наукових робіт на II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» у 2017-2018 рр.!

Роботи необхідно направити на адресу Миколаївського національного аграрного університету до 15 лютого 2018 року (термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем).

Загальні положення та порядок проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» у 2017-2018 навчальному році серед здобувачів вищої освіти закладів вищої освіти України III-IV рівнів акредитації представлено на сайті: kon-insurance.mnau.edu.ua

З повагою, оргкомітет Конкурсу!

 

Шановні колеги!


Маємо честь запросити Вас та Ваших студентів взяти участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»!

З детальною інформацією про час та умови участі в Олімпіаді Ви зможете ознайомитися у додатку до даного листа, а також на офіційному сайті Олімпіади за посиланням: www.olimpiadafsp.kpi.ua

Лист-запрошення

 

1.02.2018

Шановні науковці! 

10-12 травня 2018 року, відбудеться ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародне право (публічне/приватне)», який відбудеться на базі Університету  економіки та права «КРОК», Україна, м. Київ. Запрошуються переможці І-го етапу, що вивчають або закінчили вивчати дисципліни «Міжнародне публічне право» та «Міжнародне приватне право» (не більше 3 осіб від ВНЗ).

Детальніше

 

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ТА ІНФОРМАЦІЇ

пропонує до Вашої уваги періодичні інформаційні матеріали з найактуальніших питань трансферу технологій, наукового, науково-технічного та інноваційного розвитку доступні в on-line режимі   

Детальніше

 

30.01.2018

 

Шановні науковці! 

Державна наукова установа "Український інститут науково-технічної експертизи та інформації" надсилає Вам пропозицію до співпраці (детальніше у вкладених файлах). 

Замовляйте нашу ексклюзивну інформаційну продукцію!
 
 
 
29.01.2018
 

Шановні колеги, доброго дня.

Повідомляємо  Вас, що розпочато приймання наукових студентських робіт на ІІ тур Всеукраїнського конкурсу зі спеціальності 208 «Агроінженерія» (6.100102 «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва»).

Для участі у ІІ турі Конкурсу необхідно до 15 лютого 2018 року (за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи у друкованому вигляді за адресою: вул. Алчевських, 44, ХНТУСГ, Харків, 61002, конкурс «Агроінженерія», голові конкурсної комісії Мельнику В. І., а також в електронному вигляді на e-mail:  ndch_khntusg@ukr.net

Нагадуємо, що наукові роботи студентів повинні бути оформлені відповідно до вимог Розділу ІІІ «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 квітня 2017 року № 605.

На сайті університету http://www.khntusg.com.ua/node/3796 можливо ознайомитися з детальною інформацією щодо Конкурсу.

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися до:

(057) 700-38-98 – Мельник Віктор Іванович, д.т.н., проректор з наукової роботи, голова конкурсної комісії з «Агроінженерії»;

(057) 732-38-45, (096) 366-43-87 – Бакум Микола Васильович, професор;

(057) 732-38-45, (095) 308-03-74 – Кириченко Роман Васильович, доцент.

 
 
 
Уважаемые коллеги !
        От имени Научно-технического союза машиностроения и Высшего  Транспортноого  Училища им. Тодора Каблешкова, Республика Болгария мы с удовольствием приглашаем Вас принять участие в  XXVI Международной научной конференции «trans&MOTAUTO'18», которая состоится с 27 по 30 июня, 2018 г. в г. Бургас - Болгария.
        Подробную информацию можно найти в прикрепленных файлах и на нашем сайте www.trans-motauto.com

Программа конференции даeт Вам возможность отдохнуть, развлечься, а также ознакомиться с очарованием Чëрного моря.
 
 
 
 
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі у ХІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених і студентів „ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ”, присвяченій пам’яті проф. Мовчана Я.І.,
що проходитиме 19 квітня 2018 року на базі кафедри екології навчально-наукового Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету (м. Київ)
 
 
 
23.01.2018
 
Миколаївський національний аграрний університет запрошує здобувачів вищої освіти Вашого закладу вищої освіти взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування», який відбудеться в університеті з лютого 2018 року по квітень 2018 року.
Загальні положення та порядок проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» у 2017-2018 навчальному році серед здобувачів вищої освіти закладів вищої освіти України III-IV рівнів акредитації представлено в інформаційному листі та запрошенні, що додаються.
 
23.01.2018
 
18.01.2018
 
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1364 від 10.10.2017 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018 навчальному році» Вінницький національний аграрний університет затверджено базовим з проведення другого туру конкурсу з напряму «Агрономія». Запрошуємо студентів Вашого навчального закладу взяти участь у другому турі.
 
 
17.01.2018
 

Шановні колеги! 
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 
"Стан і перспективи розвитку селекції в умовах змін клімату" (23.02.2018). 
Умови участі у конференції - у прикріпленому файлі.
Дякуємо за співпрацю!
 
 
 
 
 
Шановні 
студенти, аспіранти, викладачі!
 
ЗАПРОШУЄМО
Вас узяти участь у роботі
 XХ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених 
Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук
у дослідженнях молодих учених
”,

яка відбудеться 19-20 квітня 2018 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.