Анонси, новини, оголошення (січень-червень 2018)

Архів 2017-2016 рр.

25.06.2018

21.06.2018

Уважаемые коллеги!
 
Приглашаем Вас принять участие в работе Международной научно-технической конференции «Научно-технический прогресс в сельскохозяйственном производстве», посвященной 110-летию со дня рождения академика М.Е. Мацепуро, которая состоится 17–18 октября 2018 г. по адресу: г. Минск, ул. Кнорина, 1.

Інформаційний лист

Information mail

Правила оформлення

 
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції: «Теоретичні і практичні аспекти розвитку галузі овочівництва в сучасних умовах»
Дата і місце проведення: 25 липня 2018 року, Інститут овочівництва і баштанництва НААН (Україна, Харківська область, Харківський район, сел. Селекційне, вул. Інститутська, 1).

Інформаційний лист

 

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, МАГІСТРАНТИ, АСПІРАНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА ІНШІ ПРЕДСТАВНИКИ НАУКОВОЇ СПІЛЬНОТИ

Центр наукових досліджень «Solution» (Київ, Україна)

SLOVO/WORD (Нью Йорк, США)

Видавництво Premier Publishing s.r.o. (Відень, Австрія)

Accent Graphics Communications & Publishing, Hamilton, Canada

проводять ІІІ Міжнародну наукову конференцію  «Perspectives of Science and Education» м. Нью Йорк, США | 6 липня 2018 р.

До участі в роботі конференції запрошуються учасники які мають бажання висловити свою думку про проблеми сучасної науки та практики.

За результатами конференції буде сформовано збірник наукових робіт.

Інформаційний лист

 

ВІСНИК ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені В. В. ДОКУЧАЄВА
 
ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ФОРМУВАННІ ВІСНИКА ХНАУ ІМ. В. В. ДОКУЧАЄВА
 
Статті до Вісника 2018, № 1 та № 2
(матеріали приймаються: № 1 до 20 серпня 2018 р.,  № 2 до 20 листопада 2018 р.)
 

 

14.06.2018

Шановні колеги!

Відповідно до рішення Президії Ради проректорів із наукової роботи, до кінця 2018 року планується підготувати і надрукувати друге видання інформаційного збірника "Інноваційні розробки закладів вищої освіти  та наукових установ МОН України".

Інформаційний лист

 

11.06.2018

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
 
Білоцерківський національний аграрний університет 27-28 вересня 2018 року проводить міжнародну науково-практичну конференцію «Аграрна освіта та наука: досягнення, роль, фактори росту», м. Біла Церква
 
 

 

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Запрошуємо на науково-практичні семінари та тур "Освіта в ЄС".

В програмі науково-практичні та навчально-методичні семінари, презентації, лекції, майстер-класи, можливість короткострокового міжнародного науково-педагогічного стажування.

Інформаційний лист

 

31.05.2018

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Запрошуємо прийняти участь у II Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасний рух науки», що присвячена головній місії Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience» – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату. 28-29 червня 2018 року м. Дніпро
 

 

30.05.2018

 

  

Шановні колеги!

Львівський національний аграрний університет запрошує Вас взяти участь у роботі XIX Міжнародного науково-практичного форуму Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій”, який відбудеться у ЛНАУ, м. Дубляни, 19-21 вересня 2018р.

Інформаційний лист


               ШАНОВНІ КОЛЕГИ!


Триває прийом матеріалів на участь у  II  Міжнародній науково-практичній  інтернет-конференції «Сучасний  рух  науки»,  що  присвячена  головній місії  Міжнародного  електронного  науково-практичного журналу «WayScience» – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату.

УВАГА! ПРИЙОМ МАТЕРІАЛІВ ДО 29.06.2018 ВКЛЮЧНО З НАДАННЯМ ЕЛЕКТРОННОГО ЗБІРНИКА ТА СЕРТИФІКАТУ УЧАСНИКА У ЛИПНІ!

Крім цього, є можливість зробити публікацію статті у I випуску  Міжнародного  електронного  науково-практичного журналу «WayScience». Деталі на сайті http://www.wayscience.com
УВАГА! ПУБЛІКАЦІЯ СТАТТІ У I ВИПУСКУ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ, ЯКЩО ВОНА ОДНООСІБНА ДЛЯ ДОКТОРІВ ТА КАНДИДАТІВ НАУК!

Інформаційний лист

 

29.05.2018

Шановні колеги!

4-6 липня 2018 року Наукова бібліотека ім. М. Максимовича організовує III Міжнародну науково-практичну конференцію "Бібліотеки закладів вищої освіти: досвід та перспективи" за участю керівників та фахівців бібліотек ЗВО.

Інформаційний лист

 

25.05.2018

Шановні колеги!
18 вересня 2018 року
Вінницький торговельно-економічний інститут 
Київського національного торговельно-економічного університету
запрошує Вас взяти участь у роботі
VІ Міжнародної науково-практичної конференції
«Соціально-політичні, економічні та гуманітарні виміри європейської інтеграції України»

 

24.05.2018

МИНИСТЕРСТВО СЕЛЬСКОГО ХОЗЯЙСТВА И ПРОДОВОЛЬСТВИЯ РЕСПУБЛИКИ БЕЛАРУСЬ

*****

ГЛАВНОЕ УПРАВЛЕНИЕ ОБРАЗОВАНИЯ, НАУКИ И КАДРОВ

*****

УЧРЕЖДЕНИЕ ОБРАЗОВАНИЯ «БЕЛОРУССКАЯ ГОСУДАРСТВЕННАЯ ОРДЕНОВ ОКТЯБРЬСКОЙ РЕВОЛЮЦИИ И ТРУДОВОГО КРАСНОГО ЗНАМЕНИ СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННАЯ АКАДЕМИЯ»

Приглашают профессорско-преподавательский состав, аспирантов, магистрантов и студентов принять участие в работе IV Международной научно-практической конференции «АКТУАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА В АПК» кафедры управления экономического факультета.

Срок проведения конференции: 28–29 июня 2018 года.

Інформаційний лист

 
 

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»,

молодіжна громадська організація «Незалежна асоціація молоді», студентське наукове товариство історичного факультету «Комітет дослідження історії та сучасності»

Інформують Вас, що 31 травня 2018 р. проводиться ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми та перспективи розвитку сучасної  науки в країнах Європи та Азії».

Інформаційний лист

 

Шановні колеги!

Запрошує Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції за міжнародною участю Публічне управління та публічна служба в Україні: стан проблем та перспективи розвитку” яка відбудеться 7-8 вересня 2018 року на базі Національної академії державного управління при Президентові України (м. Київ, Україна)

Інформаційний лист

 

17.05.2018

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ,
АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!
 
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХХХVI Міжнародної наукової інтернет-конференції «ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ОСВІТИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ», яка відбудеться 30 травня 2018 р.
 

 

Шановні колеги!

ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", Науковий парк КНЕУ та Інститут інформаційних технологій в економіці запрошують Вас 4 - 5 жовтня 2018 року до м. Києва на Національну науково-методичну конференцію "Цифрова економіка".

Інформаційний лист
 

11.05.2018

  ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
 
Запрошуємо прийняти участь у  II  Міжнародній науково-практичній  інтернет-конференції  «Сучасний  рух  науки»,  що  присвячена  головній  місії  Міжнародного  електронного  науково-практичного журналу «WayScience» – прокласти  шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату. м. Дніпро
 

 

УВАГА! ПРИЙОМ МАТЕРІАЛІВ ДО 29.06.2018 ВКЛЮЧНО З НАДАННЯМ ЕЛЕКТРОННОГО ЗБІРНИКА ТА СЕРТИФІКАТУ УЧАСНИКА У ЛИПНІ!

Інформаційний лист

 

10.05.2018

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародному студентському науковому форумі "Студентська молодь і науковий прогрес в АПК", який проходитиме у Львівському національному аграрному університеті 19-21 вересня 2018 р. З більш детальною інформацією можна ознайомитися у прикріплених файлах.
Надіємося на подальшу наукову співпрацю!!!

Інформаційний лист

 

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «ВІТЧИЗНЯНА НАУКА НА ЗЛАМІ ЕПОХ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» (Вип.43), яка відбудеться 18 травня 2018 р. 
 

Інформаційний лист

Шановні колеги!


Запрошуємо   Вас  прийняти  участь  у  Науково-практичній  конференції "СУЧАСНИЙ СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ  ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ  ПОЛІССЯ",  що  відбудеться  19  травня  2018  року  на  базі Інституту сільського господарства Полісся НААН.
Участь безкоштовна.

Інформаційний лист

 

7.05.2018

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми інноваційної діяльності та трансферу технологій», яка відбудеться 18 травня 2018 р. у м. Києві на базі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації (вул. Антоновича, 180).

Інформаційний лист

 

02.05.2018

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас долучитися до групи,

яка виїжджає на освітню програму країнами ЄС

 

Маршрут: Львів-Венеція-Падуя-Верона-Мілан-Турін-Ніцца-Монако(факультатив)-Ллорет де Мар-Барселона-Оранж-Ліон-Женева-Берн-Люцерн-Мюнхен-Прага-Краків-Львів

Інформаційний лист

 

Шановні колеги!
Науково-дослідний інститут економічного розвитку
 пропонує до Вашої уваги:


1. Оприлюднення наукових праць (статей) у іноземному науковому виданні “ModernScience – Moderní věda”. Строк виходу наукових праць - до 4 місяців з моменту подання праці до Інституту (нині збираємо статті у лютневий номер).
2. Підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників (строк навчання - від 1 тижня).
3. Апробація результатів дисертаційних досліджень з видачею документа про впровадження отриманих результатів (строк виконання - від 1 тижня).
 

Інформаційний лист

 

Шановні колеги!

Наукове товариство «Наука та знання» запрошує стати авторами збірника наукових праць «Соціально-гуманітарний вісник» Випуски 20 та 21

У збірнику публікуються наукові статті та наукові тези. Матеріали приймаються до 21 травня 2018 р.

Інформаційний лист

 

23.04.2018

Шановні колеги!


Маємо честь запросити Вас до участі у роботі ІІІ Всеукраїнської наукової конференції «Соціально-гуманітарні науки та сучасні виклики», яку проводить Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара спільно з Інститутом педагогіки НАПН України, Інститутом держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, Інститутом історії України НАН України, Інститутом філософії НАН України, Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова.
Конференція відбудеться 25-26 травня 2018 р. у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара. 

Інформаційний лист

 

 

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у 6-й Всеукраїнській науковій конференції «Математичне моделювання та математична фізика», що відбудеться 4-6 жовтня 2018 р. у м. Кременчук, Україна.

Інформаційний лист

 

 

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!

ІІ Міжнародна науково-практична конференція

«Пріоритети наукових досліджень – 2018: теоретична та практична цінність»

26-29 червня 2018 р., Новий Сонч, Польща

Інформаційний лист

 

20.04.2018

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМ ІМ. ФУЛБРАЙТА (Fulbright) В УКРАЇНІ

Серед них:
ДЛЯ СТУДЕНТІВ:
Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі  можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.
ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ:
Fulbright Research and Development Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).
Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (липень наступного року).
ДЛЯ КАНДИДАТІВ ТА ДОКТОРІВ НАУК, ДОСЛІДНИКІВ ТА АСПІРАНТІВ НАПЕРЕДОДНІ ЗАХИСТУ
Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового  ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту. Стипендія від 3000 дол. США / місяць + фінансування придбання літератури (плюс збереження заробітної плати в університеті). Базова англійська.

Детальніше

 

18.04.2018

Шановні колеги!

Нагадуємо Вам про те, що 24 квітня завершується прийом матеріалів для участі у міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток природничих наук: проблеми та рішення», яка відбудеться у дистанційній формі в Університеті Менделя в Брно (м. Брно, Чеська Республіка).

Інформаційний лист

 
 
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
 
Білоцерківський національний аграрний університет 5-6 червня 2018 року проводить міжнародну науково-практичну конференцію «Аграрна освіта та наука: досягнення, роль, фактори росту»

Інформаційний лист

 

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»,

молодіжна громадська організація «Незалежна асоціація молоді»,

студентське наукове товариство історичного факультету

«Комітет дослідження історії та сучасності»

Інформують Вас, що 30 квітня 2018 р. проводиться ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція ««Проблеми та перспективи розвитку сучасної  науки в країнах Європи та Азії».

Інформаційний лист

 

17.04.2018

ШАНОВНІ НАУКОВЦІ, ФАХІВЦІ, ПРАКТИКИ!

Факультет економіки та менеджменту та факультет агротехнології та екології Полтавської державної аграрної академії з метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідницьких робіт запрошує науковців взяти участь у засіданні круглого столу «РЕСУРСОВИКОРИСТАННЯ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: ЕКОНОМІЧНИЙ, ТЕХНІЧНИЙ ТА АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ АСПЕКТИ», який відбудеться 17 квітня 2018 року (час проведення заходу: 12:30 - 14:30, ауд. 485) на базі Полтавської державної аграрної академії, м. Полтава.

Інформаційний лист

 

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій (Україна)

та

Вища школа економічна в Бялистоку (Польща)

Запрошують на міжнародну науково-практичну он-лайн конференцію  "Євроінтеграційні процеси в освіті та науці: реалії та перспективи"   25-26 квітня 2018 року   м. Тернопіль

Інформаційний лист

 

11.04.2018

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!
 
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХХХV Міжнародної наукової інтернет-конференції «ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ОСВІТИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ», яка відбудеться 27 квітня 2018 р.

Інформаційний лист

Шановні колеги, доброго дня!


Запрошуємо Вас пройти стажування у Варненському економічному університеті (Болгарія) за програмою підвищення кваліфікації: «ЗБАЛАНСОВАНІ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВІ ПРОЦЕСИ В СУСПІЛЬСТВІ І БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩІ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ», яка буде проходити 15 вересня - 22 вересня 2018 р. у м. Варна (Болгарія) з виїзною сесією до м. Стамбул (Турція). (120 годин)

Інформаційний лист

 

Всеукраїнська конференція для студентів, аспірантів, молодих науковців

Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова,  Європейський   університет  проводять 

24 квітня 2018 року ХХІ Всеукраїнську  науково-практичну конференцію  "Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції".  

ПРИОЙМ ЗАЯВОК ПРОДОВЖЕНО

Інформаційний лист

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (кафедра бухгалтерського обліку і аудиту) запрошує Вас до участі в Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємством: проблеми теорії та практики», що відбудеться 21-22 травня 2018 року.

Інформаційний лист

 

Глубокоуважаемые коллеги,


European Scientific Center “Biomarkers“ (ESCBM) https://escbm.org, The Czech Republic в рамках стратегии European Research Area (ERA) по созданию открытого научного пространства на 2017-2018 г.г. в странах участниках: страны-члены ЕС, страны Восточного партнерства, Центральная Азия, Россия и Азии проводит Международную научно-практическую конференцию "Modern Molecular-biochemical Markers in Clinical and Experimental Medicine - 2018” on 31 October – 02 November 2018 in Prague, Czech Republic. В рамках конференции будут проведены заседания сателитных симпозиумов и мастер классов.
Имеем честь пригласить Вас, исследователей и студентов Вашего учебного и научного заведения принять участия в нашей научной конференции.

С уважением, коллектив ESCBM

Інформаційний лист

 

10.04.2018

 

Школа з англійської мови + стажування для освітян, Фінляндія

Дати проведення: 20-26.05.2018 р.

Дедлайн реєстрації:  01 травня 2018 р.

Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйттінен

Вартість: 283 Євро (проживання та дворазове харчування забезпечується)

Інформаційний лист

 

 

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції
«ФОРМУВАННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ В УМОВАХ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА»
Конференція відбудеться 26 - 27 квітня 2018 р.
Матеріали конференції видаються у вигляді електронного збірника і будуть розміщені  на сайті Запорізької державної інженерної академії на web-сторінці  www.zgia.zp.ua. (розділ «Міжнародне співробітництво»)
Участь у конференції безкоштовна.

Інформаційний лист

 

Уважаемые коллеги!


Мы приглашаем Вас на ежегодную Международную научно-практическую конференцию.  Не изменяя традиции в 2018 году с 10 по 14 сентября в  живописной курортной зоне  Коблево Николаевской обл. мы приглашаем Вас принять участие в Международной научно-практической конференции "Математическое моделирование процессов в экономике и управлении проектами и программами".
Ждем Вас на конференции.

Інформаційний лист

 

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, 

АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «ВІТЧИЗНЯНА НАУКА НА ЗЛАМІ ЕПОХ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» (Вип.42), яка відбудеться 19 квітня 2018 р.

Інформаційний лист

 

Дорогие коллеги!

Приглашаем Вас принять участие в Международной научно-технической конференции «Научно-технический прогресс в сельскохозяйственном производстве», посвященной 110 - летию со дня рождения академика М.Е. Мацепуро, которая будет проходить 17-18 октября 2018 в Минске

Інформаційний лист

 

Вельмишановні колеги!
 
Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Трансформаційна динаміка розвитку агропромислового виробництва», яка відбудеться 26 квітня 2018 року на базі Вінницького національного аграрного університету.
На конференції планується робота секцій за такими напрямами:
  1. Економічні проблеми сучасного розвитку підприємств та галузей агропромислового комплексу.  
  2. Продовольча безпека та ефективність виробництва біопалива.
  3. Проблеми та пріоритети модернізації аграрної політики України. 
  4. Маркетингові дослідження ринку сільськогосподарської продукції в умовах глобалізації.  

З умовами участі можна ознайомитися в інформаційному листі.

 

5.04.2018

Шановні колеги!
 

Запрошуємо прийняти участь у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади 2017-2018 н.р. з дисципліни «Експлуатація машин і обладнання» серед здобувачів вищої освіти технічних і аграрних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації.

 

Інформаційний лист

 

Доброго дня, шановні колеги!
 

Запрошуємо Вас до участі у І Міжнародній науково-практичній конференції ІТ-професіоналів та аналітиків комп’ютерних систем «ProfIT Conference», що покликана розглянути актуальні напрямки розвитку інформаційних технологій в Україні і світі. Конференція відбудеться 24-26 квітня в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» (м.Харків). Дедлайн подачі матеріалів 8 квітня 2018.
 

Інформаційний лист

Заява

Шаблон для тез

 

3.04.2018

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у VI Всеукраїнських Моргунівських читаннях із міжнародною участю «Вернадськіанська ноосферна революція у розв’язанні екологічних та гуманітарних проблем», які відбудуться 18-19 травня 2018 року в Полтавській державній аграрній академії (за адресою: вул. Сковороди 1/3, корп.1). Робочі мови - українська, англійська, російська.

Інформаційний лист

 

30.03.2018

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у Наукових читаннях, присвячених пам’яті видатного вченого-економіста, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка АІН України Володимира Череваня Дата проведення25 квітня 2018 року.
Початок роботи об 11.00. Реєстрація учасників з 10.00
Форми участі – особиста, дистанційна          Участь – безкоштовна.
 

Інформаційний лист

 

29.03.2018

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі
ІІІ Міжнародному науковому конгресі
молодих вчених Європи та Азії,
який відбудеться 19-20 квітня 2018 р. у м. Відень, Австрія.
У конференції візьмуть участь представники
навчальних закладів і  установ з Європи та Азії.
На конференцію можуть бути представлені роботи
як виконані індивідуально,
так і підготовлені авторським колективом.
Форма участі у конференції: дистанційна.
Прийом робіт до 13 квітня 2018
Збірник тез з матеріалами конференції
буде надіслано до 4 травня 2018
Інформаційний лист конференції
у прикріпленому документі
Електронна адреса для листування
forum200418@ukr.net
 
 

 

Білоцерківський НАУ запрошує до друку у фахових наукових виданнях

 

Шановні колеги!
 
На виставку–ярмарку домашньої та декоративної птиці, кролів і хутрових звірів та науково-практичну конференцію:
«Сучасні проблеми птахівництва, кролівництва, хутрового звірівництва» 18-19 травня 2018 року м. Черкаси
 
 

28.03.2018

Шановні колеги!

Кафедра загальної та біологічної хімії Полтавської державної аграрної академії запрошує Вас узяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції “ХІМІЯ, ЕКОЛОГІЯ ТА ОСВІТА” 15 – 16 травня 2018 року

 

15 березня 2018 року ВІДБУДЕТЬСЯ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР 

«ЗАСОБИ СУЧАСНИХ ONLINЕ-ТЕХНОЛОГІЙ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ В АПК»

В Центрі підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm» На кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій Полтавської державної аграрної академії 

Детальніше

 

Вельмишановний колего!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конфе-ренції «Наукове забезпечення інноваційного розвитку та адаптація агропромислового виробництва в умовах трансформації клімату», за результатами якої буде надруковано збірник тез. 24–25 травня 2018 року

 
 
 

Інформаційний лист

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі ІІІ Міжнародному науковому конгресі молодих вчених Європи та Азії,
який відбудеться 19-20 квітня 2018 р. у м. Відень, Австрія.
У конференції візьмуть участь представники навчальних закладів і  установ з Європи та Азії.  На конференцію можуть бути представлені роботи як виконані індивідуально, так і підготовлені авторським колективом. Форма участі у конференції: дистанційнаПрийом робіт до 13 квітня 2018 Збірник тез з матеріалами конференції буде надіслано до 4 травня 2018

Інформаційний лист

 

27.03.2018

Шановні науковці !

Запрошуємо вчених і провідних фахівців взяти участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетингове забезпечення продуктового ринку», яка відбудеться 18 квітня 2018 року на базі кафедри маркетингу Полтавської державної аграрної академії.

Інформаційний лист

 

Шановні колеги!

Кафедра рослинництва Полтавської державної аграрної академії запрошує взяти участь в VІ науково-практичній інтернет-конференції

«Наукові основи сучасних агротехнологій», яка відбудеться 25-26 квітня 2018 року.

Інформаційний лист

Шановні колеги!

Польсько-українська фундація "Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці" запрошує до участі у програмах наукового стажування для освітян у:

Дедлайн реєстації - 01 квітня 2018 р.

1. Фінляндії (Західно-фінляндський коледж(WFC))

2. Польщі (Університет Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW))

Інформаційний лист

 

 

26.03.2018

Шановні колеги!   Дорогі друзі!


Надсилаємо програму і запрошуємо до участі в культурно-освітній поїздці до Німеччини, Франції, Швейцарії, що відбудеться з 02 до 10 травня 2018 року.

Інформаційний лист

 

23.03.2018

Шановні колеги!

 Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції 

«АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЛІНГВІСТИКИ, ПРОФЕСІЙНОЇ ЛІНГВОДИДАКТИКИ, ПСИХОЛОГІЇ І
ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ»,

 яка відбудеться 31 травня – 01 червня 2018 року.

Інформаційний лист

 

22.03.2018

  

Шановні колеги!

Львівський національний аграрний університет запрошує Вас взяти участь у роботі XIX Міжнародного науково-практичного форуму Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій”, який відбудеться у ЛНАУ, м. Дубляни, 18-21 вересня 2018р.

Інформаційний лист

 

21.03.2018

Шановні науковці !

Ми ради запросити Вас до участі у дев'ятнадцятій всеукраїнській практично-пізнавальній конференції «Наукова думка сучасності і майбутнього», яка відбудеться з 27 березня по 11 квітня 2018 року. 

Детальніше

20.03.2018

Шановні колеги!

Запрошуємо студентів, аспірантів, докторантів, викладачів, науковців взяти участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Захист прав і свобод громадян у світлі вимог Конституції України», яка відбудеться на базі соціально-економічного факультету Вінницького соціально-економічного інституту ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 28 березня 2018 р.

Інформаційний лист

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі ІV міжнародної науково-практичної конференції
«Світові наукові тенденції 2018»,
яка відбудеться 13 квітня 2018 р. у м. Карлові Вари, Чехія.

Інформаційний лист

Шановні керівники і представники ВНЗ, інститутів післядипломної освіти, науковці, учителі, психологи, педагоги і студенти!

ЗАПРОШУЄМО ДО КИЄВА 26 КВІТНЯ 2018 р. на науково-практичну конференцію «ЛЮДИНА МАЙБУТНЬОГО В ІНФОРМАЦІЙНО-ЗНАННЄВОМУ ВИМІРІ»

Інформаційний лист

Каталог


Шановні колеги!
Нагадуємо Вам про те, що на базі ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» (м. Покровськ) 19-20 квітня 2018 року буде проводитися ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Феномен української інтелігенції в контексті глобальних трансформацій».
Просимо Вас долучитися до участі у нашому науково-практичному заході та поінформувати про нього колег.

Інформаційний лист

 

16.03.2018

Шановні колеги!
Житомирський національний агроекологічний університет запрошує взяти участь у міжнародній конференції "Інноваційні технології у рослинництві: проблеми та їх вирішення", яка відбудеться 7-8 червня 2018 р. 
 
 
 
 
 

Шановні колеги!
Редакція журналу «Таврійський науковий вісник»
продовжує набір статей до ювілейного 100-го випуску!

 
 

15.03.2018

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції  «УНІВЕРСИТЕТ І ШКОЛА: ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ»,

яка відбудеться 19–21 квітня 2018 року в Національному університеті водного господарства та природокористування.

 
 
ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХХХІV Міжнародної наукової інтернет-конференції «ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ОСВІТИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ», яка відбудеться 30 березня 2018 р.

Інформаційний лист

 

14.03.2018

Шановні науковці!

Державна наукова установа "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ТА ІНФОРМАЦІЇ" пропонує до Вашої уваги періодичні інформаційні матеріали з найактуальніших питань трансферу технологій, наукового, науково-технічного та інноваційного розвитку доступні в on-line режимі

Інформаційний лист

 

 

15 березня 2018 року ВІДБУДЕТЬСЯ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР 

«ЗАСОБИ СУЧАСНИХ ONLINЕ-ТЕХНОЛОГІЙ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ В АПК»

В Центрі підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm» На кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій Полтавської державної аграрної академії 

 

Детальніше

 

Школа з англійської мови + стажування для освітян, Фінляндія

Дати проведення: 22-28.04.2018 р.  Дедлайн реєстрації:  01 квітня 2018 р.

Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйттінен

Інформаційний лист

 

Шановні колеги!

З 23 по 27 травня 2018 року на базі  Навчально-наукового інституту енергетики, автоматики  і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування  України (Київ, Україна) буде проведено VII Міжнародну науково-технічну інтернет-конференцію «Проблеми сучасної енергетики і автоматики в системі природокористування», присвячену 120-річчю НУБіП України.

Інформаційний лист

 

13.03.2018

Семінар

“СТAЖУВАННЯ В МІЖНАРОДНИХ МІЖУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ: ООН, ОБСЄ, ЄК”Відень, Австрія. Дати проведення: 08 -12 травня 2018 р.

Інформаційний лист

 

Мерія міста Жешув

у партнерстві із

україно-польською фундацією  “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці”

запрошує  до участі в стажуванні по благоустрою міст.  Реєстрація до: 25 березня 2018 року.

Інформаційний лист

 

Шановні студенти !

Запрошуємо всіх студентів закладів вищої освіти взяти участь у роботі СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ, яко відбудеться 25-26 квітня 2018 року но базі факультету ветеринарної гігієни, екології то право Львівського національного університету ветеринарної медицини то біотехнологій імені С. 3. Ґжицького, зо адресою: м. Львів, вул. Пекарська 50.

Інформаційний лист

Добрий день шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародного науково-практичного симпозіуму: «Концептуальні проблеми розвитку сучасної гуманітарної та прикладної науки», який відбудеться 20-21 квітня 2018 року в Університеті Короля Данила

Інформаційний лист

 

12.03.2018

Шановні колеги !

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує вчених та студентів Вашого навчального закладу взяти участь у ІІ Всеукраїнській науковій конференції «Актуальні проблеми інноваційного розвитку кластерного підприємництва в Україні», яка відбудеться 29 березня 2018 р.

Інформаційний лист

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науковій конференції «Теоретичні та експериментальні аспекти сучасної хімії та матеріалів»,

 що відбудеться 10 квітня 2018 року у Дніпровському державному аграрно-економічному університеті

Форма участі – заочна

Інформаційний лист

Приклад оформлення статті

Заявка

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та стан використання ГМО в харчових продуктах», яка відбудеться 26-27 квітня 2018 р. на базі Львівського інституту економіки і туризму.

Інформаційний лист

Уважаемые коллеги, 

Позвольте напомнить, что 15 марта 2018 истекает термин подачи заявки на участие в научной конференции "Природные ресурсы приграничных территорий в условиях изменяющегося климата - NARBAC 2018", которая состоится в Слупске (Польша) 25-28 сентября 2018.

Інформаційний лист

Реєстраційна картка

Шановні колеги!

Буковинcький центр економічної освіти та бізнесу запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему:

«ЕКОНОМІЧНА СИСТЕМА УКРАЇНИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ВИКЛИКІВ XXI СТОЛІТТЯ»,

яка відбудеться в 10 квітня 2018 року в м. Чернівці.

Інформаційний лист

Заявка

Шановні колеги!


Радий повідомити Вам, що триває підготовка до міжнародних конференцій, які проводитимуться в травні-жовтні 2018 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича:
 
Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Польсько-українські відносини: економічні, політичні та соціальні аспекти" (3 травня 2018 р.)
 
IV Міжнародна Шумпетерівська конференція "Наукова спадщина Й.Шумпетера і сучасність: погляд із минулого в майбутнє" (3-4 жовтня 2018 р., Чернівці)
 
Запрошуємо долучитись до наукових заходів  науковців, вчених, аспірантів, молодих вчених та студентів для налагодження міждержавних та міжрегіональних наукових зв’язків, піднесення престижу дослідницької діяльності вітчизняних науковців.
--
З повагою,
Центр економічних досліджень ім. Й. Шумпетера
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
вул. Кафедральна, 2, каб. 62, Чернівці, 58012, Україна
E-mail: chsc@chnu.edu.ua

 
Всеукраїнські конференції для студентів, аспірантів, молодих науковців
 
1) Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова,  Європейський   університет  проводять 
24 квітня 2018 року ХХІ Всеукраїнську  науково-практичну конференцію  "Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції".  
 
      
 2)  Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності, Українсько-американський університет Конкордія, Європейський університет проводять 
 23 березня  - 23 квітня 2018 року ХVІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Економіка: сучасні проблеми та перспективи розвитку" ("ECONOMICS: CURRENT AFFAIRS AND  DEVELOPMENT PROSPECTS").
Робоча мова конференції  – англійська. Форма участі – заочна 

 Інформаційний лист

 

5.03.2018

Вельмишановні колег!

Запрошуємо  вас  взяти  участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми та перспективи розвитку тваринництва та харчової галузі», яка відбудеться  26 квітня 2018 року м. Вінниця

Інформаційний лист

Шановні колеги!

Кафедра фінансів і банківської справи Ужгородського національного університету запрошує до участі у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Фінансово-кредитна система: вектори розвитку», яка відбудеться 26 квітня 2018 року

Форма участі: дистанційна.       Офіційні мови конференції: українська, англійська, російська.

Також запрошуємо прийняти участь у написанні колективної монографії «Фінансове забезпечення регіонального розвитку в умовах децентралізаційних та євроінтеграційних процесів». 

Інформаційний лист

Call for papers

 

3.03.2018

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від № 1572 від 06.12.2017 р. “Про проведення Всеукраїнської олімпіади 2017/2018 н. р.” II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Деталі машин та основи конструювання” відбудеться на базі Національного університету “Львівська політехніка” з 25 по 27 квітня 2018 року.

Інформаційний лист

Шановні колеги!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» КПІ ім. Ігоря Сікорського визначено базовим навчальним закладом з проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» для студентів х вищих навчальних закладів.

Проведення олімпіади заплановано на 16-18 гравии 2018 року за адресою: м. Київ, пр -т Перемоги. 37. корпус 1.

Інформаційний лист

 

2.03.2018

Вельмишановні колег!

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми та перспективи розвитку тваринництва та харчової галузі», яка відбудеться  26 квітня 2018 року м. Вінниця

Інформаційний лист

Шановні колеги!

Запрошуємо студентів, магістрантів, аспірантів та молодих учених взяти участь у ХVІІI міжнародній науково-практичній конференції «Ідеї академіка В. І. Вернадського та проблеми сталого розвитку освіти і науки», яка відбудеться 25–27 квітня 2018 р. м. Кременчук

Інформаційний лист

Шановні колеги!

Український інститут науково-технічної експертизи та інформації започаткував нове інформаційне періодичне видання "Сталий розвиток: нормативні акти та інформаційні матеріали"

Інформаційний лист

Шановні колеги!

Відповідно до наказу Міністерства освіти i науки України від 06.12.2017 року №1572 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році”, ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі”, галузі знань 20 "Аграрні науки" спеціальності 208 "Агроінженерія" та ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій” відбудеться на базі кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету з 18 по 20 квітня 2018 р.

Також пройде ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених “Підвищення надійності машин і обладнання”.

Оргкомітет та колектив кафедри запрошує Вас взяти участь!

 

Доброго дня!

Запрошуємо студентів Вашого навчального закладу прийняти участь у Міжнародній студентській науково-технічній конференції «Природничі та гуманітарні науки. Актуальні питання», яка відбудеться 26-27 квітня 2018 року на базі ТНТУ ім. І. Пулюя. м. Тернопіль.

Публікація тез безкоштовна.  Можлива заочна участь.

Інформаційний лист

 

28.02.2018

Шановні колеги!
 
Інформуємо, що на виконання частини п’ятої статті 66 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» Міністерством розроблено та затверджено наказом від 20.11.2017 р. №1507 Порядок реєстрації міжнародних науково-технічних програм і проектів, що виконуються в рамках міжнародного науково-технічного співробітництва українськими вченими, а також грантів, що надаються в рамках такого співробітництва (далі - Порядок). Як нормативно-правовий акт, що має міжвідомчий характер, документ пройшов державну реєстрацію 27.12.2017 р. за №1564/31432.
 
 

 

Інформаційний лист

 

Шановні колеги!

Організаційний комітет запрошує взяти участь в Міжнародному студентському форумі. Прохання, запитання, що до написання тез та будь яку іншу інформацію Ви можити отримати за телефонами та адресами вказаними в листі запрошенні.

З повагою орг. комітет проведення олімпіади.

Інформаційний лист

Шановні колеги! 

Повідомляємо, що відповідно наказу Міністерства освіти і науки України від 6.12.2017 року №1572 про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2017-2018 роки, ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із фахової компетентності “Ремонт машин” відбудеться на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка 4-5 квітня 2018 року
Організаційний комітет запрошує до 3-х студентів від кожного вищого навчального закладу України для участі у ІІ етапі Олімпіади, що відбудеться 4-5 квітня 2018 року на базі кафедри Технологічних систем ремонтного виробництва Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Одночасно з Олімпіадою буди проходити Міжнародний форум молоді «Молодь та сільськогосподарська техніка в 21 сторіччі».
Анкети учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (Додаток 1 до положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду згідно наказу від 13.12.2012року №1410) просимо надсилати до 8 березня 2018 року на адресу Оргкомітету олімпіади

Лист запрошення

 

26.02.2018

Шановні колеги!
     Повідомляємо, що оголошується прийом статей в міжнародний науковий журнал «Технічний сервіс агропромислового, лісового і транспортного комплексів» який був заснований Харківським національним технічним університетом сільського господарства імені Петра Василенка в навчально-науковому інституті технічного сервісу. (Свідоцтво КВ №19471-9271Р).
 

Шановні колеги!


Маємо честь запросити Вас та Ваших студентів взяти участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Інтелектуальна власність»
Олімпіада проводиться на базі Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" з 27 по 30 березня 2018 року. З детальною інформацією Ви можете ознайомитися у додатку до даного листа.
Просимо майбутніх учасників надіслати оригінали Анкет учасників на адресу Оргкомітету та на е-mail: mariya.maslak2016@gmail.com. Розміщення іногородніх учасників буде здійснюватись у гуртожитку або готелі. Добова вартість проживання складає від 150 до 600 грн.

Будь ласка, для своєчасного бронювання місць у готелі або гуртожитку, надішліть заявку на бронювання до 17 березня 2018 року, де вкажіть кількість викладачів та студентів.

Інформаційний лист

Запрошення

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, МАГІСТРАНТИ, АСПІРАНТИ, ПОШУКУВАЧІ, НАУКОВЦІ!

19-20 КВІТНЯ 2018 р. Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» запрошує прийняти участь у VIII Всеукраїнській науково-практичнній Інтернет-конференції «ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ ФАХІВЦЯ В СИСТЕМІ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

Інформаційний лист

 

Шановні колеги!

Оголошується набір наукових статей до фахового наукового журналу «Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка». Випуск 1 (51).

Інформаційний лист

Вимоги

 

23.02.2018

Шановні колеги!

Запрошуємо студентів, магістрантів, аспірантів та молодих учених взяти участь у роботі Девятої Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів "Технічне регулювання, метрологія та якість: виклики сучасності", яка відбудеться 17-18 травня 2018 року у Одеській державній академії технічного регулювання та якості.

Запрошення

Приклад оформлення статті

Реєстраційна картка

Шановні колеги!

Враховуючи прохання університетів Оргкомітет прийняв рішення, що від одного вищого навчального закладу в олімпіаді з дисципліни «загальна екологія» можуть взяти участь не більше 3 студентів, які зайняли 1, 2 і 3 місце у І етапі  Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 н.р. за відповідною категорією.
Можете додати ще й третього учасника.

Інформаційний лист

Програма олімпіади

 

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас прийняти участь в Олімпіаді з дисципліни "Французька мова" на базі Запорізького національного університету, яка відбудеться 18-20 квтгня 2018 року.

Інформаційний лист

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
 
    Наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 року Харківський національний аграрний університет імені В. В. Докучаєва призначено базовим з проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів зі спеціальності "Захист і карантин рослин".
    Участь у II етапі беруть переможці І етапу олімпіад, проведених в аграрних вищих навчальних закладах III і IV рівнів акредитації, де ведеться підготовка фахівців за спеціальністю "Захист і карантин рослин". Для участі в II етапі олімпіади запрошуються студенти у кількості не менше 3 чоловік від кожного ВНЗ. 
  
  Анкети учасників просимо надіслати до 10 березня 2018 року.

Олімпіада відбудеться 21-23 травня 2018 року
 

 

22.02.2018

Шановний Керівнику!

Надсилаємо Вам лист щодо проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною дисципліною «Аграрний маркетинг». 

Для участі в олімпіаді просимо до 12 березня 2018 року надіслати заявку на участь в олімпіаді студентів Вашого навчального закладу.
 
Додатки:
 
 
Шановні колеги!
 
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-технічної конференції з питань водопідготовки: «Перспективи майбутнього та реалії сьогодення в технологіях водопідготовки», яка буде проведена 19-20 квітня 2018 р. за адресою: Київ-33, вул. Володимирська, 68, Національний університет харчових технологій
 
 
 
 
 
Шановні колеги!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 №1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Університет державної фіскальної служби України призначено базовим з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа».

Для участі в ІІ етапі Олімпіади необхідно до 15 березня 2018 року надіслати поштою анкети переможців І етапу Олімпіади (не більше трьох від одного навчального закладу) за адресою: Університет ДФС України, вул. Університетська 31, м. Ірпінь, Київська обл., 08201, з поміткою «Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Банківська справа» (кафедра банківської справи та фінансового моніторингу), а також в електронному вигляді на адресу: bankivska_sprava@ukr.net (кафедра банківської справи та фінансового моніторингу).
Детальну інформацію про проведення Олімпіади можна переглянути в додатку до листа та на офіційному сайті Університету ДФС України (сторінка кафедри банківської справи та фінансового моніторингу).

Інформаційний лист

Заявка на участь

 

21.02.2018

Редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» об’єднує найкращих експертів!

Якщо ви любите свою роботу, якщо ви маєте чим пишатися — поділіться своїм досвідом на сторінках найавторитетнішого видання у сфері охорони праці та пожежної безпеки!

Детальніше

 

20.02.2018

Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації надсилає до відома і використання в роботі лист Міністерства культури України від 09.01.2018 № 26/4/15-18 «Про організацію Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Гуманітарно-медична співпраця» (додається).

Культурно-освітня поїздка до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії й Угорщини планується з 23 квітня до 3 травня 2018 року

Лист

Додаток

Шановні студенти, авпіранти!

Національний еколого-натуралістичний центр МОН України пропонує долучитися до участі у Конкурсі проектних робіт від компанії Syngenta Україна.
До участі в конкурсі запрошуються студенти й аспіранти природничих напрямів (агрономічного/біологічного) та напряму харчової промисловості, які  мають цікаві ідеї щодо розвитку окремих галузей промисловості в Україні.

Інформаційний лист

Заяка учасника

 

19.02.2018

Національний університет біоресурсів і природокористування України запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції "Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя", присвяченій 120-річчю Університету, яка відбудеться 23-25 травня 2018 року.

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі науково-технічної інформації за тел. 044 527 87 20
 

 

Шановні науковці !!

Ми ради запросити Вас до участі у віcімнадцятій всеукраїнській практично-пізнавальній конференції «Наукова думка сучасності і майбутнього», яка відбудеться з 28 лютого по 11 березня 2018 року. Ми пропонуємо надрукувати свою наукову працю за будь-якою темою на нашому сайті, а також у друкованому збірнику за мінімальної ціною: 40 грн. за 1 аркуш формату А4 (приймаються роботи від 3 аркушів). 11 березня останній день прийому пакету документів. Публікація збірника: 21 березня 2018

Вашу роботу (разом з іншими роботами) можна у будь-який час переглянути на сайті http://naukam.triada.in.ua/

УВАГА!

У нас з'явилася послуга: тільки онлайн публікація! 60 грн. за обсяг до 6 сторінок А4 ( ТУТ). В послугу входить:

  • публікація наукової статті на сайті,
  • сертифікат учасника конференції (за бажанням - пересилання сертифіката на ваш поштовий ящик Поштою України),
  • збірник статей в pdf форматі на електронну адресу.

Якщо стаття перевищує об’єм в 6 сторінок, кожна додаткова сторінка - 10 грн. Для всіх бажаючих отримати друкований збірник - умови ті ж самi (40 грн. 1 сторінка, приймається до публікації не менше 3-х сторінок).

З повагою, оргкомітет Конференції 

Умови оформлення

 

16.02.2018

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у I Всеукраїнській науково-практичній конференції «Передумови та перспективи раціонального використання природно-ресурсного потенціалу» (дистанційна участь), яка буде організована 28 травня 2018 р. у Полтавською державною аграрною академією (за адресою: Україна, м. Полтава, вул. Сковороди 1/3). Робочі мови – українська, російська та англійська.

Для участі в конференції запрошуються доктори і кандидати наук, докторанти, аспіранти, магістри, керівники та фахівці комерційних організацій й органів державного та муніципального управління, всі зацікавлені особи, незалежно від місця навчання, роботи та проживання.

Детальніше


Доброго дня, шановні колеги!


Направляємо Вам запрошення для участі в Міжнародній Інтернет-конференції студентів і молодих вчених «УКРАЇНА - СВІТ: ДІАЛОГ КУЛЬТУР».
Яка відбудеться 16 травня 2018 року в ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет".
Будемо раді бачити Вас в якості учасників.

Інформаційний лист

Запрошуємо до участі в олімпіаді!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 р. № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році»  Луцький національний технічний університет (м. Луцьк) визначено базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці» для вищих навчальних закладів.

ІІ етап олімпіади відбудеться 19-21 квітня 2018 року

Інформаційний лист

 

14.02.2018

Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих вчених Вашого навчального закладу до участі  у  конференції.

Запрошуємо до участі студентів Вашого вищого навчального закладу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Загальна екологія» в 2017-2018 н. р., що відбудеться в Національному університеті біоресурсів і природокористування України 18-20 квітня 2018 року.
Будемо раді бачити студентів Вашого вищого навчального закладу під час проведення олімпіади.
Інформацію щодо учасників від  Вашого вищого навчального закладу можна надсилати на  e - mail :  olimpiada - ecology @ ukr . net .
В рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Загальна екологія» буде проходити ІV міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених « Е кологія – філософія існування людства» .
 

Інформаційний лист

Анкета

 

Доброго дня!

Шановний Керівнику!
Надсилаємо Вам лист "Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Обладнання переробних і харчових виробництв".
Для участі в роботі журі олімпіади, конкурсу дипломних проектів (робіт), апеляційної комісії просимо делегувати завідувача (чи провідного фахівця) відповідної кафедри Вашого університету та до 1 березня 2018 року надіслати заявку на участь в олімпіаді студентів Вашого навчального закладу.

Додатки:
1) лист-запрошення;
2) анкета учасника олімпіади;
3) анкета представника Вашого університету;
4) програма проведення олімпіади.

 

13.02.2018

 

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 р. ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро) призначений, як базовий вищий навчальний заклад по проведенню ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства». 

Для участі у II етапі від Вашого ВНЗ запрошуються переможці І-го етапу олімпіади (не більше 2 чол.), які навчаються за освітнім ступенем «Бакалавр» та вивчають відповідну дисципліну у поточному, або закінчили її вивчати в минулому році.

Олімпіада відбудеться 11 - 13 квітня 2018 року. 

Інформаційний лист

 

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 р. ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро) призначений, як базовий вищий навчальний заклад по проведенню ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси».

Для участі у II етапі від Вашого ВНЗ запрошуються переможці І-го етапу олімпіади (не більше 2 чол.), які навчаються за освітнім ступенем «Бакалавр» та вивчають відповідну дисципліну у поточному, або закінчили її вивчати в минулому році.

Олімпіада відбудеться 25 - 27 квітня 2018 року. 

Інформаційний лист

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі I Міжнародної науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку». Яка відбудеться 29 березня 2018 р. м. Дніпро

Лист-запрошення

Буклет-заяка

Уважаемые коллеги!

Приглашаем Вас принять участие в работе XIII Международной конференции "Новые и нетрадиционные растения и перспективы их использования", которая состоится 4-8 июня 2018 года на базе Всероссийского научно-исследовательского института цветоводства и субтропических культур (Россия, Краснодарский край, г. Сочи, ул. Яна Фабрициуса, 2/28).

Информационный лист

Гостиницы

Уважаемые коллеги!
Приглашаем Вас принять участие в Международном научно-практическом форуме и Международной научно-практической конференции.
22 марта 2018 г.
Международный научно-практического форум «Научно-обоснованная система сертификации посадочного материала плодовых и ягодных культур — база для разработки цифровых технологий в питомниководстве» (проводится при финансовой поддержке Российского фонда фундаментальных исследований, Проект №.18-016-20002)
23 марта 2018 г.
Международная научно-практическая конференция «Информационное обеспечение — основа для инновационного развития сельского хозяйства», посвященная 180-летию теоретического и научно-практического журнала «Садоводство и виноградарство»
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ: Научно-информационный центр ФГБНУ ВСТИСП, Загорьевский проезд, д. 4, Москва, Россия

Информационный лист

 

12.02.2018

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»,

молодіжна громадська організація «Незалежна асоціація молоді»,

студентське наукове товариство історичного факультету «Комітет дослідження історії та сучасності»

Інформують Вас, що 28 лютого 2018 р. проводиться І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція ««Проблеми та перспективи розвитку сучасної  науки в країнах Європи та Азії».

 
 
 
ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1572 від 6.12.2017 року 26-27 квітня 2018 р. в Луцькому національному технічному університеті буде проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Фінансовий менеджмент”. Для участі в Олімпіаді від одного вищого навчального закладу запрошуються по 3 переможці першого туру

 
 

Доброго дня.

Запрошуємо студентів та викладачей вашого учбового закладу, прийняти участь в Олімпіаді "СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТА КОМП’ЮТЕРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ В МАШИНОБУДУВАННІ", що проходить згідно до наказу  МОН України №1572 від 06.12.2017 р.

Додаткова інформація за адресою: http://tmm-sapr.org/olympiada
 
З повагою, оргкомітет Олімпіади.

Шановні колеги!


Маємо честь запросити Вас та Ваших студентів взяти участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Інтелектуальна власність»
Олімпіада проводиться на базі Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" з 27 по 30 березня 2018 року. З детальною інформацією Ви можете ознайомитися у додатку до даного листа.

Просимо майбутніх учасників надіслати оригінали Анкет учасників на адресу Оргкомітету та на е-mail: mariya.maslak2016@gmail.com. Розміщення іногородніх учасників буде здійснюватись у гуртожитку або готелі. Добова вартість проживання складає від 150 до 600 грн.

Будь ласка, для своєчасного бронювання місць у готелі або гуртожитку, надішліть заявку на бронювання до 17 березня 2018 року, де вкажіть кількість викладачів та студентів.

 
 
ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!
 
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХХХІІІ Міжнародної наукової інтернет-конференції «ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ОСВІТИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ», яка відбудеться 28 лютого 2018 р.
 
 
Шановні колеги!

    Кафедра менеджменту КПІ ім.Ігоря Сікорського запрошує всіх бажаючих взяти участь у ІХ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні підходи до управління підприємством» присвячену 120-річчю КПІ ім.Ігоря Сікорського. Конференція відбудеться 12 квітня 2018 року.

Для участі в конференції Вам необхідно до 1 березня заповнити електронну заявку, завантажити тези та продублювати матеріал на пошту конференції konfkafmen@kpi.ua.
Усі учасники обов’язково отримують збірник тез доповідей.
З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися у прикріпленому інформаційному листі та на сайті кафедри.
За бажанням можлива безкоштовна публікація статей в електронному Збірнику наукових праць «Сучасні підходи до управління підприємством». 

Детальніше

9.02.2018

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у роботі Всеукраїнській науково-практичній конференції «VІ Волошинські читання: «Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи», що відбудеться 19–20 квітня 2018 року на базі Глухівського НПУ ім. О. Довженка

 

Детальніше

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку природничих наук та методик їх викладання», яка відбудеться 27-28 квітня 2018 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Детальніше

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у VI науково-педагогічних читаннях молодих учених, магістрантів, студентів іноземними мовами  «The  21st  Century Challenges in Education and Science» Конференція відбудеться  18-19 квітня 2018 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

Детальніше

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми технологічної і професійної освіти», яка відбудеться 22-23 травня 2018 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка. 

Детальніше

Шановні колеги!

Запрошуємо студентів, аспірантів, докторантів и молодих вчених на Всеукраїнську науково-практичній конференцію "Дослідження молодих вчених: від Ідеї до реализации":

Тези доповідей - подаються до 19 лютого;
Наукові проекти - подаються до 26 лютого.
Переможці конкурс наукових проектів отрімають премії:
  • І місце - 2500 грн.
  • ІІ місце - 2000 грн.
  • ІІІ місце - 1500 грн. 

Інформаційний лист

Вимоги до оформлення

 

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!

21 лютого 2018 року на кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій факультету економіки та менеджменту в центрі підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm» відбудеться науково-практичний семінар по програмі «ПІДТРИМКА ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ АПК ЗАСОБАМИ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ»

 

8.02.2018

Детальніше

 

7.02.2018

Шановні колеги!

ДНУ Український інститут науково-технічної експертизи та інформації запрошує Вас до участі у  науково-практичній конференції «ЛЮДИНА МАЙБУТНЬОГО В ІНФОРМАЦІЙНО-ЗНАННЄВОМУ ВИМІРІ», яка відбудеться 26 квітня 2018 р. 

 
 

Шановні колеги!

Надсилаємо лист-запрошення на Всеукраїнські студентські олімпіади зі спеціальності «Політологія» (для студентів-політологів), а також дисципліни «Політологія» (для студентів усіх спеціальностейта дисципліни «Соціологія» (для студентів усіх спеціальностей).
​​
Контактний телефон: (048719-62-14
Офіційні сторінки олімпіад у соціальній мережі Facebook: 
https://goo.gl/oN5skFhttps://goo.gl/kguRJS , https://goo.gl/n56oTw
Щиро сподіваємось на подальшу співпрацю!

Детальніше

 

6.02.2018

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі

«ЗАСТОСУВАННЯ ІНСТРУМЕНТІВ І МЕХАНІЗМІВ ТРАНСФЕРУ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОСУВАННІ ІННОВАЦІЙ»,

який відбудеться 20 лютого 2018 р. у м. Києві за адресою: вул. Антоновича, 180 (ДНУ УкрІНТЕІ, м. Либідська)

Детальніше

 

Уважаемые коллеги! 

 Международный журнал "Вестник Казахского гуманитарно-юридического инновационного университета" г. Семей Республика Казахстан заинтересован в развитии международной науки, поддерживает интересные проекты и приглашает опубликоваться в №1 за 2018 г.

Детальніше

 

5.02.2018

Шановні студенти!
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1572 від 6.12.2017 року 26-27 квітня 2018 р. в Луцькому національному технічному університеті буде проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Фінансовий менеджмент”.
 
 
 
Шановні студенти!
Одеський державний екологічний університет запрошує прийняти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціальності «Менеджмент», спеціалізація «Менеджмент природоохоронної діяльності» (наказ Міністерства освіти і науки України №1364 від 10 жовтня 2017 року), який відбудеться в університеті з 27-28 березня 2018 року.
 
Надіслати наукові роботи з супровідними документами необхідно до 15 лютого 2018 р.
 
 
Шановні колеги!
    Запрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки, бухгалтерського обліку, контролю, економічного аналізу, аудиту, фінансової звітності, оподаткування та суміжних дисциплін взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Удосконалення обліку, контролю, аудиту, аналізу  та оподаткування в сучасних умовах інтеграційних процесів у світовій економіці», яка відбудеться  на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет» у м. Ужгород 18-19 квітня 2018 року.
 
 
 
Вельмишановні колеги!
 
Нагадуємо Вам, що для участі у ІІ етапі Олімпіад зі спеціальності «Фінанси і кредит» та дисципліни «Державні фінанси» до  1  березня  2018  р. необхідно надіслати анкети переможців І етапу за наведеним зразком (знаходиться у вкладанні до цього листа) на адресу кафедри фінансів ХНЕУ ім. С. Кузнеця (за кожною олімпіадою окремо). Запрошення для участі у ІІ етапі Олімпіад будуть розіслані студентам після 10 березня 2017 р.
З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися у прикріпленому інформаційному листі або за посиланням:   http://www.kaffin.hneu.edu.ua/olimpiadi-2017-2018-n-r-2/
Передбачена також онлайн-реєстрація (є обов’язковою) за посиланням: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeHfBMaw5tFsUn__Wb6q4Jl54iPJq6uruQqgU9C4Rn0brHYKQ/viewform?c=0&w=1
 
 
ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!
 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ»
РАДА МОЛОДИХ УЧЕНИХ УНІВЕРСИТЕТУ
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «ВІТЧИЗНЯНА НАУКА НА ЗЛАМІ ЕПОХ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», яка відбудеться 16 лютого 2018р.
 
 
 
 
 
Шановні науковці! 
Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» КПІ ім. Ігоря Сікорського визначено базовим навчальним закладом з проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» для студентів всих вищих навчальних закладів.
 
Проведення олімпіади заплановано на 16-18  травня 2018 року за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 37 корпус 1.

Лист-запрошення

 

Доброго дня!

Оргкомітет Миколаївського національного аграрного університету інформує Вас про те, що триває період подання студентських наукових робіт на II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» у 2017-2018 рр.!

Роботи необхідно направити на адресу Миколаївського національного аграрного університету до 15 лютого 2018 року (термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем).

Загальні положення та порядок проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» у 2017-2018 навчальному році серед здобувачів вищої освіти закладів вищої освіти України III-IV рівнів акредитації представлено на сайті: kon-insurance.mnau.edu.ua

З повагою, оргкомітет Конкурсу!

 

Шановні колеги!


Маємо честь запросити Вас та Ваших студентів взяти участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»!

З детальною інформацією про час та умови участі в Олімпіаді Ви зможете ознайомитися у додатку до даного листа, а також на офіційному сайті Олімпіади за посиланням: www.olimpiadafsp.kpi.ua

Лист-запрошення

 

1.02.2018

Шановні науковці! 

10-12 травня 2018 року, відбудеться ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародне право (публічне/приватне)», який відбудеться на базі Університету  економіки та права «КРОК», Україна, м. Київ. Запрошуються переможці І-го етапу, що вивчають або закінчили вивчати дисципліни «Міжнародне публічне право» та «Міжнародне приватне право» (не більше 3 осіб від ВНЗ).

Детальніше

 

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ТА ІНФОРМАЦІЇ

пропонує до Вашої уваги періодичні інформаційні матеріали з найактуальніших питань трансферу технологій, наукового, науково-технічного та інноваційного розвитку доступні в on-line режимі   

Детальніше

 

30.01.2018

Шановні науковці! 

Державна наукова установа "Український інститут науково-технічної експертизи та інформації" надсилає Вам пропозицію до співпраці (детальніше у вкладених файлах). 

Замовляйте нашу ексклюзивну інформаційну продукцію!
 
 
 
29.01.2018
 

Шановні колеги, доброго дня.

Повідомляємо  Вас, що розпочато приймання наукових студентських робіт на ІІ тур Всеукраїнського конкурсу зі спеціальності 208 «Агроінженерія» (6.100102 «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва»).

Для участі у ІІ турі Конкурсу необхідно до 15 лютого 2018 року (за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи у друкованому вигляді за адресою: вул. Алчевських, 44, ХНТУСГ, Харків, 61002, конкурс «Агроінженерія», голові конкурсної комісії Мельнику В. І., а також в електронному вигляді на e-mail:  ndch_khntusg@ukr.net

Нагадуємо, що наукові роботи студентів повинні бути оформлені відповідно до вимог Розділу ІІІ «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 квітня 2017 року № 605.

На сайті університету http://www.khntusg.com.ua/node/3796 можливо ознайомитися з детальною інформацією щодо Конкурсу.

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися до:

(057) 700-38-98 – Мельник Віктор Іванович, д.т.н., проректор з наукової роботи, голова конкурсної комісії з «Агроінженерії»;

(057) 732-38-45, (096) 366-43-87 – Бакум Микола Васильович, професор;

(057) 732-38-45, (095) 308-03-74 – Кириченко Роман Васильович, доцент.

 
 
 
Уважаемые коллеги !

        От имени Научно-технического союза машиностроения и Высшего  Транспортноого  Училища им. Тодора Каблешкова, Республика Болгария мы с удовольствием приглашаем Вас принять участие в  XXVI Международной научной конференции «trans&MOTAUTO'18», которая состоится с 27 по 30 июня, 2018 г. в г. Бургас - Болгария.
        Подробную информацию можно найти в прикрепленных файлах и на нашем сайте www.trans-motauto.com

Программа конференции даeт Вам возможность отдохнуть, развлечься, а также ознакомиться с очарованием Чëрного моря.
 
 
 
Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у ХІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених і студентів „ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ”, присвяченій пам’яті проф. Мовчана Я.І.,
що проходитиме 19 квітня 2018 року на базі кафедри екології навчально-наукового Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету (м. Київ)
 
 
 
23.01.2018
 
Миколаївський національний аграрний університет запрошує здобувачів вищої освіти Вашого закладу вищої освіти взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування», який відбудеться в університеті з лютого 2018 року по квітень 2018 року.
Загальні положення та порядок проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» у 2017-2018 навчальному році серед здобувачів вищої освіти закладів вищої освіти України III-IV рівнів акредитації представлено в інформаційному листі та запрошенні, що додаються.
 
 
23.01.2018
 
 
18.01.2018
 
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1364 від 10.10.2017 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018 навчальному році» Вінницький національний аграрний університет затверджено базовим з проведення другого туру конкурсу з напряму «Агрономія». Запрошуємо студентів Вашого навчального закладу взяти участь у другому турі.
 
 
17.01.2018
 

Шановні колеги! 
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 
"Стан і перспективи розвитку селекції в умовах змін клімату" (23.02.2018). 
Умови участі у конференції - у прикріпленому файлі.
Дякуємо за співпрацю!
 
 
 
 
 
Шановні 
студенти, аспіранти, викладачі!
 
ЗАПРОШУЄМО
Вас узяти участь у роботі
 XХ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених 
Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук
у дослідженнях молодих учених
”,

яка відбудеться 19-20 квітня 2018 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. 
 
 
 

 

 

 

  

Шановні колеги!

Львівський національний аграрний університет запрошує Вас взяти участь у роботі XIX Міжнародного науково-практичного форуму Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій”, який відбудеться у ЛНАУ, м. Дубляни, 18-21 вересня 2018р.

Інформаційний лист