Благодійна безкоштовна акція «Захист слабких – справа сильних»

Творіть добро і лихо не спочине.
Творіть добро, бо має бути так —
Якщо ти добра від душі людина —
Добро добром повернеться хоч як…

Всесвітній день захисту тварин, або просто День тварин (World Animal Day) – міжнародний день, покликаний звернути увагу людства на проблеми інших мешканців планети Земля, який щорічно відзначається 4 жовтня з 1931 року.

Факультет ветеринарної медицини ПДАА також вирішив відзначити цей день проведенням благодійної безкоштовної акції «Захист слабких – справа сильних», під час якого проводилася УЗД-діагностика органів черевної порожнини безпритульних тварин. Наш проект не мав би такого успіху без наших однодумців в особі ректорки нашої Alma mater Валентини Аранчій; декана факультету ветеринарної медицини  Сергія Кулинича; Урсули Паславської, Університет Миколи Коперника в Торуні, Польща, Кароліні Фігель, президенту Польської ветеринарної фундації; Голові Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини в Полтавській області Василю Берднику та тісної співпраці з благодійною організацією «Центр захисту живої природи «Юний європеєць»» в особі Маї Матвеєвої (м. Полтава).

Окрему подяку висловлюємо нашим спікерам Тамілі Звенігородській, Сергію Кравченко та логістам Ганні Омельченко та Наталії Авраменко. Приємно, коли спільні зусилля приносять результат і йдуть на користь тваринам.