Благодійна допомога колективу кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин ПДАА військовій частині (госпіталю)

За традицією до пам’ятних дат прийнято отримувати чи вручати подарунки. Однією із визначних подій 2020 року в Полтавській державній аграрній академії є 100-річчя із дня її заснування. До цієї історичної події на факультеті ветеринарної медицини в листопаді 2019 року був створений студентський гурт « Співаючі Айболіти». Його  організаторами  були Голова Асоціації спеціалістів вет. медицини Полтавської області професор  Бердник В.П., декан ФВМ професор Кулинич С.М. , доцент Бердник І.Ю. і  магістр музики   Щербань Р.Ф. ( керівник хору).

Активними членами гуртка  є студенти, приведені на фото 1. Гуртківці  успішно виступали  перед студентами ФВМ, коледжу ПДАА  та хворими, переважно військовими, госпіталю.

Гурт студентів ФВМ « Співаючі Айболіти» . Зліва направо: перший ряд -  організатори декан професор Кулинич С.М., керівник гурту магістр музики   Щербань Р.Ф., професор Бердник В.П.; другий ряд – студенти Баліцький Р.В., Гіюк Є.О. , Мирошниченко А.О., Влох І.Ю., Крестянкіна В.Є., Баранова К.О.; третій ряд – Богатирьов О.В., Горьовий Р.В., Панасенко В.А..

В.П.Бердник