Благодійна допомога матері загиблого героя Матійчука Олександра Сергійовича

Кафедра загальнотехнічних дисциплін Полтавської державної аграрної академії надала благодійну допомогу матері загиблого героя Матійчука Олександра Сергійовича.

Матійчук Олександр Сергійович, молодший сержант міліції, який народився 1 серпня 1990 року у м. Червонозаводське Лохвицького району Полтавської області, загинув 9 листопада 2014 р. під час обстрілу російськими збройними формуваннями селища Ольховатка (Донецька область) в районі Дебальцеве. Похований у м. Червонозаводське Лохвицького району Полтавської області. Залишилася мати.

Указом Президента України від 26 лютого 2015 року № 109/2015, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Кафедра загальнотехнічних дисциплін Полтавської державної аграрної академії 25 серпня 2020 року висловила співчуття і передала матері загиблого героя через представників батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Полтавщина» ГУ МВС України в Полтавській області благодійну матеріальну допомогу.