Благодійний ярмарок на факультеті ветеринарної медицини ПДАУ

Масляна – давнє слов’янське свято, присвячене кінцю зими і весняному пробудженню природи. Головною традицією на Масляну, якої активно дотримуються сучасні українці, є приготування вареників, що символізують місяць та млинців, які символізують сонце.

12 березня 2021 року студенти та науково-педагогічні працівники Полтавського державного аграрного університету долучилися до святкування Масляної – українського народного свята, яке відзначають перед Великим постом. Вже традиційно, в холі факультету ветеринарної медицини ПДАУ проходив Святковий благочинний студентський ярмарок. Студенти факультету ветеринарної медицини ПДАУ підготували для присутніх та гостей свята концертну програму та демонстрували свої кулінарні таланти - вареники, млинці, пироги, печиво, здобу. Тож усі присутні цього чарівного дійства мали можливість поласувати смаколиками, відпочити, поспілкуватися та поділитися позитивними враженнями. Концерт, завдяки своїй енергетиці, хореографічній та вокальній майстерності виконавців, подарував надзвичайну насолоду всім присутнім!