Добра справа до міжнародного дня дарування книг

14 лютого по усьому світу відмічають цей пам’ятний день. Не залишились осторонь цієї важливої та пам’ятної події викладачі кафедри захист рослин Полтавської державної аграрної академії. Вони вже багато років тісно співпрацюють із Полтавською обласною універсальною науковою бібліотекою, надто її відділом документів з природничих та аграрних наук. У ці лютневі дні тут побували завідувач кафедри професор Віктор Писаренко та доцент Віктор Самородов. Віктор Микитович Подарував своє нове монографічне видання «Управління агротехнологіями за умов посух», а також колективний підручник викладачів кафедри «Інтегрований захист рослин». Це друге доповнене та перероблене його видання для підготовки фахівців різних напрямів.

Віктор Миколайович резентував капітальне багатотомне видання «Генетика і селекція в Україні на межі тисячоліть».

Подібні книги мають лише столичні книгозбірні, а тепер вони будуть і в головній бібліотеці Полтавщини. Зазначене  видання вийшло під редакцією провідного науковця – біолога всесвітнього виміру – академіка НАНУ, Героя України – В. В. Моргуна. Саме він і подарував його свого часу В. М. Самородову, а тепер він репрезентував його обласній бібліотеці.

Її співробітники були дуже раді таким подарункам, прийняли їх із подякою. Тож ця добра справа прислужиться багатьом поколінням читачів, буде помічною у їх навчання та дослідженнях.