Допомагаємо паркам і скверам позбутися «слідів цивілізації»

22 вересня 2020 року члени студентської ради інженерно-технологічного факультету добровільно долучилися до проєкту Полтавської держаної агарної академії «100 добрих справ» і прибрали частину парку поблизу Співочого поля імені Марусі Чурай, що знаходиться у нашому рідному місті.

Хто як не майбутні інженери агропромислового комплексу країни знають, що «сліди цивілізації» без їх допомоги не так швидко зникнуть у парках і скверах нашого міста. Адже відомо, що папір розкладається протягом 2–10 років, консервні бляшанки – 80 років, поліетиленові пакети – понад 200 років, пластмаса – 500 років, скло – 1 000 років. Тому здобувачі вищої освіти проявили ініціативу з метою демонстрації особистого прикладу дбайливого ставлення до довкілля.

Цей простий вчинок є своєрідним зверненням до всіх, хто приходить відпочивати й проводити своє дозвілля на природі, долучитися до нашої ініціативи – утримання територій у належному стані.

Просимо всіх: не смітіть, дотримуйтеся чистоти й порядку!