Екскурсія студентів "Харчових технологій" на ПОЛТАВА-КИЇВСЬКИЙ ПРИКОРДОННО ІНСПЕКЦІЙНИЙ ПУНКТ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

4 липня відбулася цікава екскурсія на ПОЛТАВА-КИЇВСЬКИЙ ПРИКОРДОННО ІНСПЕКЦІЙНИЙ ПУНКТ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ НА ДЕЗПРОМСТАНЦІЇ. Студенти 1 та 2 курсу обійшли територію пункту.

Ознайомилися з почерговістю обробки вагонів після перевезення тваринної сировини та продукії, методом спалювання відходів та знезараженням стічної води прийнятою на підпримєстві. Особливу увагу привернуло метод парового обробітку вагонів з спеціальним дезинфіктантом.

Екскурсію проводив лікар ветеринарної медицини 1 категорії Манойло Віталій Васильович. Цікаво було дізнатися, що вагони з усієї України привозять на даний пункт на дезинфекцію та миття: після окорочків, м'яса птиці, свинини, яловичини, риби, рибної продукції, шкіри тварин та навіть дезинфекція вагонів відбувалися після груза 200.

При огляді очисних споруд студенти дійшли до ставка куди впадають стоки очищеної води. На ставку сиділи рибаки та ловили риби, а вдалі плавали качки з каченятами, що свідчило про якісне очищення водних стоків та чистоту води.