Екскурсія в Полтавську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. І. П. Котляревського присвячену 150-річчю з дня народження Лесі Українки

23.02.2021 року проведено екскурсію в Полтавську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. І. П. Котляревського присвячену 150-річчю з дня народження Лесі Українки для студентів першого курсу факультету агротехнологій та екології під керівництвом доцента кафедри захисту рослин, заслуженого винахідника України В. М. Самородова та кураторів академічних груп (С. О. Юрченко, О. О. Четверик, А. В. Баган) кафедри селекції, насінництва і генетики.

Під час якої студенти ознайомилися з біографією та поезією української поетеси, а також прийняли участь у читанні віршів про весняні квіти.