Факультет ветеринарної медицини сьогодні

Сьогодення факультету  ветеринарної медицини ПДАА на сайті facebook 

 

Факультет Ветеринарної медицини Полтавської державної аграрної академії відзначив 25-річча від дня створення. На свято завітали випускники факультету, почесні гості і друзі.

Студенти оцінюють придатність до застосування імунобіологічних препаратів під час лабораторного заняття з дисципліни "Ветеринарні технологіх профілактики інфекційних хвороб тварин" на кафедрі інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки

В операційних залах кафедри хірургії та акушерства проводяться навчальні оперативні втручання на бугайцях з метою відпрацювання методики резекції зовнішньої яремної вени, підокісної резекції ребра, румінотомії, способів кастрації та ін. Здобувачі вищої освіти навчаються фіксації тварин, підготовці операційного поля, знеболювання, методам оперативного доступу, оперативного прийому та заключного етапу операції (накладання швів, пов'язок тощо). В стаціонарі кафедри відпрацьовують елементи післяопераційного догляду.

Викладачі кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин проводять лабораторні занняття з студентами.

Здобувачі вищої освіти освоюють методи мікробіологічних дослідженнь під керівництвом кандидата ветеринарних наук, доцента Коне М.С.

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office profakultetvetmed.doc1.57 МБ

Факультети: