Фотосесія студентського активу інженерно-технологічного факультету з нагоди 55-річчя факультету

5 жовтня 2021 року на першому поверсі 3-го навчального корпусу інженерно-технологічного факультету відбулася урочиста презентація оновленого холу. Після кардинальної реконструкції холу інтер’єр став більш сучасним і затишним, тому студентський актив виявив бажання організувати тематичну фотозону, і першими фотомоделями стали саме ініціатори її створення — студенти спеціальностей 208 Агроінженерія, 133 Галузеве машинобудування, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та всі охочі долучитися до відзначення урочистої події. Захопливі емоції від фотосесії додали молоді гарного настрою.

Фотозона прикрашала хол 3-го корпусу до кінця Тижня факультету, і всі, хто мав бажання і настрій, могли зробити собі фото на згадку про історичну подію в житті інженерно-технологічного факультету.