27-30 травня 2019 року відбувся ХХ з’їзд Українського фізіологічного товариства з міжнародною участю, присвячений 95-річчю від дня народження академіка П.Г. Костюка, в якому прийняли активну участь професори кафедри технології виробництва продукції тваринництва Шостя А. М., Усенко С.О. та аспірантка Ступарь І. І.

Свою роботу з’їзд розпочав на базі Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця. Відкрив засідання Президент Товариства, академік НАН України О.О. Кришталь. Були заслухані і обговорені доповіді з передових досягнень фізіологів, представлено звіт про діяльність Товариства, обрано та затверджено новий склад Центральної Ради Українського фізіологічного товариства.

Робота секції фізіології сільськогосподарських тварин продовжилась на базі факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України.

28 травня 2019 р. там же відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми фізіології та біохімії тварин", присвячена 100-річчю факультету ветеринарної медицини НУБіП України та 100-річчю з дня народження професора В. В. Науменка.
Учасниками конференції було виголошено ряд наукових доповідей найкращі з яких відзначено Почесними грамотами від НАН ВО України.

Аспірантка кафедри технології виробництва продукції тваринництва ПДАА Ступарь Ілона отримала Грамоту за кращу наукову доповідь серед молодих учених.