Іноземні лектори

В академії здійснюється активне залучення до викладацької діяльності провідних фахівців науково-дослідних установ підприємств і організацій АПК, науково педагогічних кадрів провідних закладів освіти зарубіжних країн.
 
Університет  Хоенхайм (ФРН)
  1. Й.Гіратс         
  2. професор К.Х.Кьоллер           
  3. В.Льох
  4. В.Вайлер        
  5. Н.Хачатрян     
  6. Н.Кобуш         
  7. Х.П.Лецгус     
  8. Й.Ціммерман 
  9. професор Р.Долюшиц           
  10. професор К.Ліцка      
  11. професор Б.Лібіг       
  12. професор Цібіц         
  13. професор В. Гельдерман        
  14. професор У.Вайлер     
  15. К.Амани         
  16. Т.Ортель        
Університет прикладних наук Вайєнштефан (ФРН)
  1. професор Х.Штрюбель         
  2. професор Х.Віллекс    
  3. професор Х.Хайлер   
  4. доцент К.Шу  
  5. доцент А.Бляйштайнер
  6. професор Й. Хольцнер         
Сільськогосподарська школа Дойла-Нієнбург (ФРН)
  1. Ф.Брюндер      
  2. Б.Антельман    
  3. Г.Лозі
  4. Ф. Брюгем      
Науково-дослідний інститут «Саксен-Анхальт» (ФРН)
  1. доцент В.Хаакер          
  2. Х.Блюм
  3. доктор Матіас Льобер              
Університет м. Бонн (ФРН)
  1. доцент Е.Брейд           
  2. доцент С.Фойріх        
  3. доцент Л.Мільднер     
  4. доцент Г.Кледіч          

Консалтингова фірма «GFS» (ФРН)

  1. А. Даппен      
  2. М. Лоренц      
  3. С. Березовська          
Університет Фрайбург (ФРН)
  1. С.Клюзенер   
Консалтингова фірма «GFA» (ФРН)
  1. А.Бьоргер      
  2. Х.Янерман     
  3. К.Г.Хойос       
Консалтингова фірма «АТН» (ФРН)
  1.  Ш.Розенов      
Фірма «Вестфалія»
  1. Х.Брюкнер       
  2. Д.Цюрупа         
Фірма «Біг-Дачмент»
  1. Т. Фредерксен
Центр інтернаціональної міграції (ФРН)
  1. професор Р. Пльойзе  
  2. К. Штрьобель   
  3. доцент К. Котзас        
  4. О. Ауге           
  5. Д. Гарлоф      
  6. Г. Шустер       
  7. професор Д. Шпар    
  8. В.Д. Мільхан    
Кредитна установа для відбудови «KfW» (ФРН)
  1. С. Пунш          
  2. К. Мільднер   
  3. Л. Каштелян   
Федеральне агентство зовнішньої економіки Німеччини (ФРН)
  1. доцент Г. Майер        
Німецька служба академічних обмінів (ФРН)
  1. доцент М. Зандхоп    
  2. Я.-П. Абрахам
Державна науково-виробнича установа по переробці молока м. Ванген (ФРН)
  1. П. Редлер        
  2. Е. Хіршле         
Фірма «FBV»
  1. В. Крюгер
Гумбольтський університет м. Берлін (ФРН)
  1. професор О. Кауфман
  2. професор Е. Ліндеманн
Федеральне міністерство економіки та технологій (ФРН)
  1. У. Хорн
Посольство ФРН в Україні
  1. Д. Штюдеманн           
  2. доцент Б. Фон Зюдов 
  3. Ш. Крессе      
Міністерство сільського господарства землі Саксонії (ФРН)
  1. Доцент Г. Регган
Федеральне міністерство продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів (ФРН)
  1. Б. Рогендорф 
  2. Г. Бегер         
Університет екологічного землеробства «BOKU» (Австрія)
  1. професор Г. Фреєр     
  2. доцент М. Едер         
  3. доцент Р. Рамхартер 
  4. доцент Ю.К. Фрідель  
  5. П. Зонтагбауер          
Фірма «ЛактоСан» (Австрія)
  1. доцент Х. П. Летнер  
Фірма «Шауман» (Австрія)
  1. доцент Й. Хаммерер   
  2. Л. Кочишова     
Бюро зі співробітництва (Швейцарія)
  1. Е. Єсіркенов  
НДІ сільськогосподарська Провінція Ено (Бельгія)
  1. Г. Моргат        
  2. Л. Бонжан      
  3. К. Доріньо      
  4. М. Ванконікскло        
  5. О. Маньо        
  6. Хюль’єн Лувето
  7. Ліонель Аниюз
  8. Чарльз Вастрзагер
  9. Серх Юсташ
  10. Бенуа Аше
Чеський університет сільського господарства (Чехія)
  1. професор Ю. Твердон             
  2. професор М. Сватоп    
Міністерство сільського господарства республіки Латвія
  1. Л. Дрождовська
Польська дорадча служба (Польща)
  1. М. Оніщук      
  2. Р. Розвадовські          
Асоціація культурної українсько-китайської співдружності (Китай)
  1. Чжао Мін Цюань     
Сільськогосподарський університет Упсала (Швеція)
  1. М.Т. де Мендонча
Сільськогосподарський коледж м. Ретвік (Швеція)
  1. К.Е. Ліндгрен
Фірма «S and A» (Великобританія)
  1. Г. Сейвор       
Ріттл Коледж Челмсфорд (Великобританія)
  1. Майкл Лі        
  2. Генрі Метьюс   
Університет Іллінойс (США)
  1. доцент Р.Е. Лі
  2. К. Брукс         
Фірма «LANE REALTY» (Канада)
  1. Е. Бутлер         
Коледж «Elk Island» (Канада)
  1. К. Кусман       
Фірма «CROP ІNTEGRATION BUSINESS GROUP» (Таїланд)
  1. професор Р. Тірапорн             
  2. Н. Чін – інману             
  3. доцент А. Сілапапун    
Білоруська сільськогосподарська академія
  1. доцент Кругленя В.П.             
Малопольська сільськогосподарська дорадча служба при Краківському аграрному університеті (Польща)
  1. Й. Каня
  2. К. Кошіняк-Камеш
  3. М. Богуш
Академія готельного бізнесу, туризму та громадського харчування в Познані (Польща)
  1. Роман Давід Таубер, ректор WSHIG
Генеральне консульство РП у Харкові
  1. Ян Гранат, Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові
  2. Януш Яблонський, Генеральний консул Республіки Польща у Харкові
  3. Аніта Сташкевич, віце-консул Генерального консульства РП у Харкові
  4. Якуб Королевскі, віце-консул Генерального консульства РП у Харкові
Федерація “Обміни Франція-Україна” («ФОФУ», Франція)
  1. Філіп Жене
  2. Жозет Жене
  3. Жак Форжерон
  4. Паскаль Балавандер
Краківська Політехніка (Польща)
  1. К. Фуртак, ректор
  2. Я. Магієра, професор
  3. Д. Богдан, проректор
Міжнародний університетський коледж (Болгарія)
  1. Тодор Радєв
Проект «P4P» (Нідерланди)
  1. Евертон Ян Краенбрік
  2. Роналд Попенс
  3. Вальтер Ельберсон
  4. Т. Хукстра
  5. Тео ван дер  Слуис
  6. К. Квант
Асоціації «ОБШУ» (Франція)
  1. С. Френкьєль 
ESA Group (Франція)
  1. Катрін Пепьє
Курси французької мови (Франція)
  1. Дамієн Ганглоф
Державний департамент США
  1. Ів Сміт
Університет Колорадо (США)
  1. Грегорі Граф
Люблінська Політехніка (Польща)
  1. Вєслав Сікора, канслер
Міжнародний інформаційно-консультаційний центр «Кавкасія+» (Грузія)
  1. Олег Меладзе
  2. Рамин Ллизаде
Посольство Канади в Україні
  1. Мартін Клінт, торговий радник Посольства Канади
Організація APOLLO (Німеччина)
  1. Бернд Беттхер
Компанія Pöttinger (Австрія)
  1. Норберт Ліндорфер
Компанія Pioneer DuPont (США)
  1. Don Lamker
  2. Craig Schmuck
Литовська Військова Академія ім. генерала Й. Немойтиса (Литва)
  1. Гінтаутас Якштас
  2. Владс Ракутіс
Компанія Argus Limited (Литва, Лондон, Грузія)
  1. Michael Rae
  2. Dainis Racenis
  3. Isobel Hackett
Компанія Soil Biotics
  1. Todd Zehr, засновник
  2. Lyn Crabtree, президент
Делегація з міста Штутгарт, Німеччина
  1. Андреас Швайдер
  2. Тамара Постнікова
  3. Сімоне Швіте
Презентація програми «WISE» (США)
  1. Marty Gibson
  2. Craig Schmuck
Регіональна торгово-промислова палата в м. Перемишль (Польща)
  1. Яцек Осідач
  2. Христина Гаврон
Німецький Селянський Союз (Німеччина)
  1. Антьє Баух
Вища Школа Бізнесу у Домброві Гурнічей (Польща)
  1. Рафал Ребілас, уповноважений представник ректора по роботі зі східними регіонами
Київська школа економіки
  1. Рассел Пітман, директор департаменту економічних досліджень
Академічне співтовариство Міхала Балудянського зі Словаччини (м. Кошіце)
  1. Міхал Вархоли
Лісабонський університет (Португалія)
  1. Карлос Жоао Коррей, доктор філософії, викладач філософії та антропології, засновник  і член правління культурно-філософської Асоціації «Що це?
Відділення в Україні Посольства Хашимітського Королівства Йорданії в РФ
  1. Валід Аль-Навасрех,  радник з культурних зв’язків України
  2. Ахмад Тальхуні, радник з культурних зв’язків
Торгово-промислова палата України
  1. Мартін Ройтер, координатор Європейського офісу та міжнародного освітнього співробітництва
Іспано-Українська палата для розвитку
  1. Михайло Петруняк, президент
Федерація Асоціацій українців в Іспанії
  1. Михайло Петруняк, президент
Інститут Європейської Освіти
  1. Тошко Крастев
Universidade De Macau (China)
  1. Eve Smith, Senior Instructor English Language Center
WYG International
  1. Сергій Черниш, заступник керівника проекту
Компанія «HAKA» (Німеччина)
  1. Йозеф Хойфеле, комерційний директор
Посольство Бельгії
  1. Люк Якобс, посол
Ukrainian Universities Graduates Club in Lebanon
  1. Zoukan Jaramani, President
Universität Paderborn
  1. Stefan Schwan
Moorgut Kartzfehn von Kameke GmbH & Co. KG
  1. Олександр Куліченко, менеджер з продажу
Німецько-Українська промислово-торгівельна палата
  1. Олександр Маркус, голова правління

Компанія «Buschhoff»

  1. Микола Демчик, представник
Компанія «ABCERT» (Німеччина)
  1. Олександр Лісенков, старший референт
U.S. Commercial Service (USA)
  1. Heather Andrea Ranck, International Trade Specialist
Компанія «Brunnthaller» (Чехія)
  1. Петро Жировницьки, генеральний директор
Dickinson State University
  1. Lee A. Vickers, President
Фонд менеджерських ініціатив (Польща)
  1. Павел Прокоп, президент
German-Polish Foundation “New Energy” (Poland)
  1. Роберт Шлензак, президент
Варшавський університет природничих наук (Польща)
  1. Йоанна Худзян, професор
  2. Олександра Горецька, викладач
  3. Дорота Клембовська, викладач
Варшавський сільськогосподарський університет (Польща)
  1. Шимон Куц, викладач
  2. Лукаш Згєп, лектор
Університет природничих наук в Познані (Польща)
  1. Владислава Лучка, професор
  2. Славомір Каліновскі, доктор наук