Конференція «Наукове забезпечення розвитку національної економіки: досягнення теорії та проблеми практики»

Шановні колеги!!!

Кафедра фінансів і кредиту Полтавської державної аграрної академії, спільно із Радою молодих вчених запрошує Вас взяти участь у другій Всеукраїнській науково-практичні конференції молодих вчених «Наукове забезпечення розвитку національної економіки: досягнення теорії та проблеми практики», яка відбудеться 1 грудня 2015 р. в місті Полтава.

До участі в конференції запрошуються  молоді вчені (науковці вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, а також студенти).

Форма участі в конференції: заочна.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Планується робота за такими тематичними напрямами:
1. Актуальні проблеми економіки, управління, фінансів, обліку та аналізу діяльності підприємств агропромислового комплексу.
2. Фінансові аспекти макроекономічного розвитку агропромислового комлексу України.
3. Фінансово-кредитна та податкова системи України: проблеми і шляхи їх вирішення.
4. Фінансові аспекти природокористування та розвитку сільських територій.

Прийом тез доповідей – до 27 листопада 2015 р.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику тез конференції. Збірник тез, програму конференції, сертифікат учасника конференції буде надіслано учасникам протягом місяця після проведення конференції.

Сподіваємося на Вашу зацікавленість та бажаємо успіхів!

Контактна особа:
Зоря Світлана Петрівна