Конкурс творчих робіт школярів та юнацтва "ГРОМАДА МОЄЇ МРІЇ"

Полтавський державний аграрний університет і Полтавська обласна асоціація місцевого самоврядування оголошують прийом матеріалів на
ІV конкурс творчих робіт школярів та юнацтва
"ГРОМАДА МОЄЇ МРІЇ"

До участі у конкурсі запрошуються здобувачі повної загальної середньої, професійно-технічної, позашкільної та передвищої освіти. У конкурсі можуть брати участь як окремі автори, так і авторські колективи.
На конкурс подаються роботи, виконані у вигляді опису проєкту розвитку громади (населеного пункту) або її частини – школи, лікарні, зони відпочинку, туристичного центру, басейну, ботанічного саду, дороги, мосту; організації дозвілля, свята, фестивалю, спортивних змагань, художнього конкурсу; прибирання сміття, очищення водойм, насадження лісу; оздоблення території (клумби, розарії, фонтани, скульптури); будівництва і реставрації публічних споруд (шкіл, бібліотек, будинків культури, музеїв, церков); застосування цифрових технологій у житті громади (навчання, конкурси, громадські обговорення, консультування, інформування) тощо.
Робота виконується у формі пояснювальної записки обсягом до 15 сторінок (формат А4) з використанням прийомів візуалізації (схем, малюнків, фотографій). До неї додається реєстраційна картка (див. Положення про конкурс).
Електронний варіант конкурсної роботи надсилається в Полтавський державний аграрний університет (кафедра публічного управління та адміністрування) до 22 листопада 2021 року на електронну адресу: pua@pdaa.edu.ua
Роботу також можна подати в друкованому вигляді до Полтавського державного аграрного університету (вул. Сковороди, 1/3, корпус 4, кімн. 494) до 22 листопада 2021 року.
Конкурс проводиться поетапно: І етап – відбірковий (заочний), м. Полтава – до 22 листопада 2021 року; ІІ етап – фінальний, м. Полтава – до 8 грудня 2021 року.
Список учасників, запрошених до участі у ІІ етапі конкурсу, оприлюднюється на сайті Полтавського державного аграрного університету не пізніше 26 листопада 2021 року.
На ІІ етапі конкурсу фіналісти мають презентувати свою конкурсну роботу (проєкт). Для виступу учаснику надається близько 10 хвилин, для відповіді на запитання – до 3 хвилин.
У разі наявності карантинних обмежень під час ІІ туру учасники мають презентувати конкурсну роботу (проєкт) перед членами журі у синхронному режимі через платформу Google Meet.
Журі конкурсу визначає переможців (I, II, III місця) окремо в категоріях «Індивідуальна діяльність» і «Колективна діяльність». Вони отримають дипломи та заохочувальні подарунки.

Телефони для довідок:  (095) 305-20-88
(0532) 56-00-56