Круглий стіл

КРУГЛИЙ СТІЛ

присвячений присвяченій 165-річчю від дня народження

Івана Євгеновича Овсінського

 

Шановні колеги запрошуємо Вас взяти участь у засіданні круглого столу на тему: «Іван Овсінський і його «Нова система землеробства» присвяченій 165-річчю від дня народження вченого Івана Євгеновича Овсінського.

Праці по землеробству принесли І. Є. Овсінському найбільшу славу, його десятирічні дослідження викладені в книзі «Новая система земледелия».

Перший крок до започаткування нова система землеробства отримала в 60-х роках ХХ століття, коли була впроваджена безвідвальна система обробітку грунту.

Постулатом Івана Овсінського були слова: «Наше спасіння – в землеробстві. Будемо ж триматись села і працювати на землі, не забуваючи, що гарні результати дасть лише та праця, яка буде в поєднанні з наукою. Без цього самі кращі побажання пропадуть даремно».

На засідання запрошуються: науковці науково-дослідних установ, викладачі закладів вищої освіти, аспіранти, докторанти, представники сільськогосподарських підприємств та установ, діяльність яких має відношення до тематики круглого столу.

Зібрання відбудеться 27 жовтня 2021 року в Полтавському державному аграрному університеті, вул. Сковороди 1/3, перший навчальний корпус, аудиторія № 41. Початок о 10:00 годині.

Участь та публікація тез в електронній версії безкоштовна.

До публікації приймаються тези виключно за тематикою круглого столу.

Обсяг тез 2-4 сторінки, сторінки не нумеруються.

Тези надсилаються на електронну адресу roman.olepir@pdaa.edu.ua до 26 жовтня 2021 року.

Детальніше